За старите и новите лица тук

  • 4 270
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 392
Привет и от мен! Казвам се Мария и съм в Гърция от 1995. Сега сме в Атина, но съм живяла на о.Родос, о. Крит и на о.Корфу понеже работата на мъжа ми - грък е такава, че често сменяме островите. В момента не работя, но усилено работя по въпроса да стана мама. И тук и в Добрич съм била фотограф, продавачка, сега от време на време се занимавам с шиене.

Благодарна съм на форума, намерих много добри приятелки тук!!!
Това в общи линии от мен, темата е много хубава, браво на Калинчето!!!  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 23:52 от maryloo

# 61
  • Мнения: 2 563
В САЩ съм от 2000 г. Дойдох, за да уча. Завърших и след година се омъжих. Работя с хора с увреждания, активист се водя  Laughing. Напоследък съм по-малко активна, защото чакам операция за възстановяване на слуха. Но все пак пиша по темите за интеграцията и социалната изолация за някои български издания, помагам на различни организации да си напишат и измислят проектите, превеждам. Мечтая си към активизма да прибавя и професията аудиолог. Деца нямаме, но някой ден ще си осиновим. Окупираме ветровития бряг на Нова Англия.

# 62
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Привет и от мен, Петя. Намираме се в западните събърби на Чикаго. Дойдох преди 5 год, за да се запозная с половинката, когото срещнах навремето в ICQ. Покрай децата започнах работа в частно училище и впоследствие се прехвърлих в държавните.
Форумът за мен е едно приятно хоби.

# 63
  • Мнения: 823
Здравейте, момичета  Hug

Казвам се Пепа. От Пловдив съм. Във форума пиша откакто забременях, значи от януари 2005-та. Пиша редовно почти в отчетната тема, но тук влизам едва от седмица  Embarassed

Омъжена съм от 7 години. Живеем в Лондон. Съпругът ми е в Англия от 5 години, а аз от 3. Имаме син на година и половина. Сега учим и двамата с мъжо - аз финанси (първа година), той - компютърни науки (втора година). Засега работи постоянно само той. Аз работя отскоро и отвреме-навреме  Laughing. Надявам се след май месец, като ми мине сесията, да започна фул тайм работа. Дано някой ме вземе  Mr. Green

Приятно ми е да се запознаем  Hug

# 64
  • Мнения: 2 804
Привет на всички ! Hug
Казвам се Даниела на 29 -години съм , омъжена за мароканец от 7 години и със съпруга ми имаме две момиченца - Самира и Фатима .
Живееме в Италия - Анкона от 4 години иначе в Италия сме от 7 .
Аз все още не работя , но съм в процес на търсене .
Завършила съм гимназия и съм учила в 1 - во училище , както и в 59 -то в София .
До преди да дойдем в Италия живеех в София , но баща ми е от Елхово , а майка ми / мир на праха и /беше е от София .
Съпруга ми е готвач в италиански ресторант , а преди в ресторант за дюнери .
Във форума съм от 11 май 2006 година , на последък не съм много активна в писането , но си имам моменти така , че ще ме прощавате .
Лек ден !
П.П.
Комплименти за темата    bouquet , дано да има повече момичета дето да се включат в нея !

# 65
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Аз сьм от София, но от 7 години живея в Белгия. Омьжена сьм от 5, сьпруга ми е Португалец. Имаме дь6теря на 15 месеца - София-Леонор.
Аз работя по Европейски проекти кьм Университета в Leuven (тук и си направих магистартурата по Физиотерпия) а мьжа ми е software architect. За сега сме тук, но и двамата имаме амбицията да се махаме - но по-топло място Sunglasses

# 66
  • Мнения: 1 128
Хайде и аз да се запиша.
Във форума съм от около година и малко,4ета по много подфоруми,пиша глано в от4етната октомврийска и испанската,а и в други,който са ми интересни,ако преценя 4е имам да кажа нещо от полза или имам конкретно запитване.
На 29 годинки,от октомври влизам в клуб "30".В България запо4нах география в СУ,но след първата година заминах към Прага.Три години бяхме там с брат ми,обожавам го този град.През 2000 дойдохме в Испания,където беше майка ми.Срещнах бъдещия си мъж още на гарата Mr. Green,оженихме се 2005 и от миналия Октомври се сдобихме с мал4ото.Имаме и малка,луда шнауцерка,но много си я оби4аме.
Докато забременях все в магазини за дрехи съм работила,но ми дойде ума в главата и сега Naughty.В момента у4а двугодишен курс(администрация),за да съм в полза на семейния бизнес запо4нат от брат ми.Само 4е хи4 не се виждам в недвижимите имоти аз Mr. GreenНа мен все други неща ме вле4ат,но май ще следвам завета на Хан Кубрат,4е обединението прави силата Mr. Green
Оби4ам да прекарвам времето си със семейството,мама е наблизо и ве4е 7 години наваксваме трите годни Mr. Green,който бяхме разделени докато живеех в Прага,за да сме заедно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт