пердета или щори?

  • 6 019
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 910
Гласувах и за двете!
Във всички стаи(спалня,детска и хол) имаме щори и пердета,а във всекидневната само щори.

# 16
# 17
  • Мнения: 479
Щори и Щори. просто- Щ-О-Р-И!

# 18
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

И аз  гласувах така Peace

# 19
  • Мнения: 2 266
И двете

# 20
  • Мнения: 175
100% пердета - по уютно е... ЩОРИ  у дома не! Naughty е ако когато завъдя домашна помощница да ми ги чисти.... Пердетата, в пералнята, леко влажни и готово...

# 21
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Само щори. Peace

# 22
  • Мнения: 275
Ние сме с щори(и ролки и хоризонтални) и тюлени пердета.
Ама пада голяма работа с щорите -сутрин отварям  10 щори и вечер пак - врът, врът.. Joy дръжките се чупят и падат ...

# 23
  • Мнения: 2 591
честно казано аз обичам, когато се събудя сутрин да виждам стаята огряна от слънце и затова вечер не пускам щорите - на четвъртия етаж сме и едва ли някой ще види какво става (освен ако не вземе бинокъл) - абе да ме пита някой за какво са ми тея щори - само главоблъсканици да ми създават!  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 926
Венециански щори

# 25
  • Мнения: 2 591
съжалявам за невежеството си, но не знам какви са тези венецианските? ще пусна сега в нета да видя!

# 26
  • Мнения: 1 800
хоризонталните щори с пръчки им се казва венециански, могат да са алуминиеви(като в офисите), дървени и т.н

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=10092570

# 27
  • Мнения: 2 591
да, всъщност намерих обяснение, но не писах после  Embarassed

аз не съм ги срещала до сега като венециански, странно, но все пак мерси, ние точно такива слагаме!

ех, как ми се ще скоро и в България да имаме ИКЕА......  #Cussing out

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз съм ЗА щори,повече ми харесват от пердетата.Имаме вертикални,не съжалявам за покупката им.

# 29
  • Мнения: 934
Като говорим за щори, за да не отварям нова тема си позволявам да ви питам следното: Казаха ми, че понеже сме с окачени тавани, не можем да дупчим гипсокартона за вертикални щори... Thinking А аз точно към такива съм се ориентирала.... Cry
Някакви идеи...? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт