А КАК ВИ СЕ ЧЕТЕ НИКА?

  • 1 764
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 388
Досега грешки с моя не съм срещала  Crazy

# 16
  • Мнения: 4 399
Vjara как да те про4ета на български ?
 аз все те 4ета като Вяра ...зман 4е сигурно не е така  Wink

Да, да точно така е. Този път си оцелила. Laughing

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а3 трябва да се чета амай, ама си свикнах с амей  Flutter...даже, ако се напиша на бг ще се крьстя амейче

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
а3 трябва да се чета амай, ама си свикнах с амей  Flutter...даже, ако се напиша на бг ще се крьстя амейче
тц..тц...а аз тъкмо си бях измислила титла за теб: шокАмай-че Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 436
По принцип Ютурна, но няколко пъти съм срещала Жутурна, което май повече ми харесва  newsm78  Grinning

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Аз копирам и пействам, за да няма сърдити  Laughing Ако името е от две чати срещам голямо затруднение как да се обърна, дали и двете да копирам или само първата, или само втората част  Crazy А пък ника "на баба ми хвърчилото" ли беше, ме хвърля в музиката, май само "хвърчило" я именувах Thinking
Иначе моят ник е easy peasy lemon squeeze  Wink В началото беше малко по-комплициран, но после си го промених, за улеснение на другите потребители  bowuu

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хе хе,моят е от странните никове:произнася се Макдирок.Шотландски вариант на фамилията на мъжа ми  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 577
моят е от лесните.чете се ани меткалф.моето име и фамилията на мьжа ми(е,вече и моята Wink)

# 23
  • Мнения: 1 363
Моя е Мира Ви еМ Би Ди това са инициалите ми.

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а3 трябва да се чета амай, ама си свикнах с амей  Flutter...даже, ако се напиша на бг ще се крьстя амейче
тц..тц...а аз тъкмо си бях измислила титла за теб: шокАмай-че Mr. Green

не е проблем  Hug Heart Eyes...а3 те прекрьстих, сега си ти наред  Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 379
Хехе ... sciura piccolina ...
Аз се чета ШУРА ПИКОЛИНА Laughing
Ако някой не може да направи връзката, до скоро бях само piccolina.
Пиколина, предполагам, е лесно за разчитане и за разбиране. Означава "мъничка". Но не че съм толкова дребна, сакън! Просто любимият ми ме нарича така в моменти на умиление.
Шура дойде скоро, когато шкембето ми вече съвсем порасна и ми се искаше да си лепна нещо по-достолепно.
"Sciura" е диалектна форма на "signora", което означава госпожа, и общо взето звучи малко смешно Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 817
Аз съм ЗиМа  Laughing

# 27
# 28
  • Мнения: 316
МоРки, а не МоКри  Joy  Брат ми ме именува така заради цвета на косата ми през студентските години - Морков и оттам Морки  Joy Easy   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 364
Моят е точен и ясен, но наистина има такива който немога да разчета.

Общи условия

Активация на акаунт