Пожарогасител вкъщи

  • 1 618
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Имаме. Защо? Ами защото може да се наложи да го ползваме (дано не се случва де) ама така за всеки случай. Малка бутилка от 2кг.

# 16
  • Мнения: 18 542
Къде според вас е най-добре да се държи пожарогасител в дома? Има ли някакви особености при съхранението?
Ще питам мъж ми от къде я взе. Няма някакви особени условия за съхранение освен да е на достъпно място и да се пази от удар. Нашата стои при тръбите на водата - имаме врата и зад нея малко пространство, в което са тръбите за водата.
Лесно се използва, мо е малко тежичка, така че от деца малко трудно ще се ползва...зависи от детето де.

# 17
  • Мнения: 3 971
При Майка ми има ,но ние нямаме. Трябва да си вземем ,но кога ще е това незнам newsm78

# 18
  • Мнения: 4 406
виж сега как не съм се сетила и за това. като знам каква Загоритенджера съм... ще изюркам съпругът да купи един

# 19
  • Мнения: 154
Не се бях замисляла,че трябва,но идеята е добра.Ние и в колата си нямаме.Мъжът ми все я прекарва на преглед с пожарогасител от някой друг и аз все му мърморя,че може да му потрябва наистина и той всеки път казва,че ще купи,но сега ще се заема сериозно и направо да взима два.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Не,нямам, винаги се замислям по въпроса , когато ида на гости на нашите и видя техния,че и аз трябва да си взема.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз мога с гордост да заявя, че след тази тема вече се сдобихме с пожарогасител Mr. Green
Много съм доволна и искрено се надявам никога да не мисе налага да го използвам, но е хубаво да го има!

# 22
  • Мнения: 8 505
Не.Не това е причината да нямаме,но наистина няма къде да го сложим.

Общи условия

Активация на акаунт