Нещо да имате в повече?

  • 2 822
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Обичам да се гримирам,ама това си е направо козметичен магазин.Много мазила,много нещо....Те и място искат.Цъ,не ща чак толкова.

# 16
  • Мнения: 3 423
Жена без маска и без грим -
озъбено, свирепо куче.
Имам доста, със сигурност има
и излишни неща. Но понеже
имаме достатъчно място, а и
не обичам празните пространства,
та що да не се сдобия и с още.

# 17
  • София
  • Мнения: 276
На мен също ми прилича на стаятана някой гримьор. За лична употреба, не бих използвала толкова много продукти,пък и не съм от най-подредените Embarassed.

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
как е възможно, обаче, някой да позва всичско сам? за да не им мине срока на годност, трябва на вески час та се гримираш с нови неща... newsm78

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имам доста, със сигурност има
и излишни неща. Но понеже
имаме достатъчно място, а и
не обичам празните пространства,
та що да не се сдобия и с още.


Искаш да кажеш, че това е твоя козметичен шкаф, така ли?

# 20
  • Мнения: 3 423
Имам доста, със сигурност има
и излишни неща. Но понеже
имаме достатъчно място, а и
не обичам празните пространства,
та що да не се сдобия и с още.


Искаш да кажеш, че това е твоя козметичен шкаф, така ли?

Знаех си, че си асоциативна, но се надявах
поне да не го афишираш на мой гръб.

# 21
  • Мнения: 1 364
Не се гримирам, а и не съм толкова подредена.

# 22
  • Мнения: 3 740
Единственото, което имам в повече, е мързел.
Броят на козметичните продукти, които ползвам, клони към нула - със силна тенденция да падне във въпросната нула.

# 23
  • Мнения: 1 352
Да ви кажа честно, ако мога да си го позволя, бих си купила страшно много гримове (не, че и сега са ми малко 4470). Нали за всеки тоалет се иска подходящ цвят червило, лак и т.н. Същото е като с обувки + чанта + колан. Обичам всичко да ми е в тон, а гримът за мен е много важен Peace.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тъй като съм много организирана, такова нещо при мен би било описано по вид, по цвят, по форма и не на последно място - по срок на годност, както правилно отбелязаха по-нагоре. Съответно ще бъде и етикетирано, за да е в съответствие с правилата на ИСО 9001.

# 25
  • Мнения: 6 167
обувчици, обувчици имам вповече.
малко съм като имелда маркус.
не се гримирам особено хич много, но ако събера всичко, което имам като козметика и аз ще ги напълня тез рафтчета.
( гримовете с изтекъл срок вкл.) Laughing

# 26
  • Мнения: 2 759
             Само стари дрехи и чанти гледам са ми се насъбрали напоследък  ooooh!... Иначе една приятелка има в настоящия си гардероб около 80 чифта дънки и наистина много обувки Mr. Green...

# 27
  • MUC
  • Мнения: 297
Абе аз първо не се гримирам, второ съм неподредена Laughing

И трето, живея във всичко на всичко една стая, то с толкова козметика няма да остане място за мене  Crazy

# 28
  • Мнения: 402
Грима ми е страст, имам много гримове, но това е прекалено. В смисъл, както някой мами са писали по-горе, на всяка опаковка си има знак, колко време е годна след първоначалното отваряне.
Не само това, има кремове например, които хвърлям и преди този срок, ако вида, аромата и ли консистенцията са се променили /кремовете и всичката козметика която взимаме с пръсти от съда е идеален развъдник на микроби/.
Според мен такова трупане на козметика е вредно, би могло да бъде и опасно / имам предвид алергизиращия ефект/.
Аз лично поддържам една наличност- минимум /по едно от всички цветове, които ползвам/, като свърши купувам ново.

# 29
  • Мнения: 4 965
Чанти имам повечко - цяла надстройка на гардероба съм напълнила, а рядко ги сменям - т.е. нося някоя много дълго и чак тогава вадя друга, но пък купувам (ненаситна съм на чанти).
Но козметика толкова сигурно няма да ползвам за целия си живот - бяла имам по 1-2 тубички или кутийки за всяка част от тялото, но декоративната ми се състои от: 3 червила, 1 молив за устни, 1 молив за очи, балсам за устни, палитра с гримове, спирала (обикновено слагам от нея 2-3 пъти в годината) и 4 лака. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт