Баба Марта се усмихна, АВГУСТинче мама ритна!

  • 10 057
  • 317
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 374
Честита Баба Марта и от мен!
Да сте живи и здраве и на лято много прекрасни бебчета


Ох, аз тия дни доста работа имах, ама все гледам да си открадна малко временце да ви прочета. Така, де ние сме на първо място все пак. Simple Smile
Виждам за килограмите и кормчетата пишете. Аз съм 2-3 отгоре вече, а както до преди седмица нямах никакво коремче сега едва си влязох в дънките сутринта и леко вече ми стягат. Май ще ми трябват ново дрешки, щото голяма част от сегашните ми вече са буквално тесни и се налага като се наобядвам да разкопчавам копчета, та да не ми стягат. Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 5 726
Как мога да кача мои снимки в албума?  newsm78   hahaha

# 47
  • Мнения: 995
Честита Баба Марта! Бъдете здрави, румени и засмени!

Честито на всички които празнуват името си  bouquet
Много пишете, докато изчета всичко забравям какво ще пиша Embarassed

Докато ми е "прясно" да ви кажа за албумчетата. В майската тема ни бяха изчезнали така няколко албума и не разбрахме как е станало. Остана подозрението, че някой нарочно ги е изтрил, публични са и всеки може да влезе. Откакто сложихме парола всичко е наред.

Добре дошли на новите мами!

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 17:01 от КатКа

# 48
  • Мнения: 15
Как мога да кача мои снимки в албума?  newsm78   hahaha
влизаш в албума и натискаш "вход", после пишеш потребител и парола и вече от менютата си избираш дали да направиш нов албум или да добавиш към някой вече съществуващ. Hug
дано си ме разбрала.
весел ден

# 49
  • София
  • Мнения: 5 726
Да аз си направих регистрация но как да ги кача в албума на бременлийките и по точно коремчето ми? Simple Smile

# 50
  • Мнения: 15
Да аз си направих регистрация но как да ги кача в албума на бременлийките и по точно коремчето ми? Simple Smile
ааа, точно с този албум май има проблем в момента. Констанс каза че ще уведоми администраторите, за да се разбере къде е изчезнал албума с коремчетата.
нали използваш албума на нашата тема? линк:http://snimka.bg/album.php?album_id=85905, с име avgustki и парола 2007.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Мами кажете ми има ли някоя като мен?В 17-та седмица не съм напълняла изобщо.Започнах да се притеснявам за бебето,дали расте нормално.Споделете горе-долу какво е дневното ви меню.А също така имам болки отстрани, май таза се пада и отвреме на време ми се схваща крака.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 726
Да точно този...Simple Smile  и искам там да кача но нещо не знам как става Simple Smile

# 53
  • Мнения: 15
Да точно този...Simple Smile  и искам там да кача но нещо не знам как става Simple Smile
ами след като си вътре, предполагам виждаш подредени "моите албуми". и над тях има менюта - "Моите албуми | Създаване на нов албум | Редактиране на личните данни | Избрани албуми | Приятели | Статистики | Изход  " Ако искаш да направиш нов, натискаш на "създаване на нов албум". Ако ли не, по-лесно става като отвориш общия "мами бременлийки" и в него добавиш снимки. аз така направих защото е най-лесно Embarassed
 
 

# 54
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте моми4ета, аз досега само ви 4етях и викам си я да по4на да пи6а.На 23 години сьм и сьм пьрва бременност и толкова много се вьлнувам, из4ела сьм вси4ки книги в библиотеката.Добре 4е ви 4етях, за6тото и аз се бях о6а6кала, за6то аджеба не ми расте корема и не 4увствам о6те бебо. На притеснените за килограмите, да кажа 4е и аз бях така до миналата седмица. Не бях ка4ила ни6то,а даже свалих два и то от самосебе си, за6тото нито ми се е гадило, нито ни6то. Абе да 4укна на дьрво, много лека бременност. В4ера като се ка4их на кантара, оба4е, установих 4е сьм ка4ила килограм и половина за две седмици, надявам се да не е много. Не сьм си променила на4ина на хранене, така 4е сигурно бебе6ока си расте. Завиждам на големите корем4ета, нямам тьрпение и моето да прькне,засега изглеждам като преяла. Хубаво е, 4е в Бьлгария на вас ви правят пове4е от един видеозон, тук имам право само на един пьт за цялата бременност и туй то.4акам го сега с нетьрпение на 9 март, да видим пола, 4е таткото много се вьлнува. Аз имам усе6тане за моми4енце, но да видим.
Гледам в преди6ната тема някои от вас писаха за контракции. Мен от време на време ме боли крьста за по 3,4 дни, на спазми и немога да разбера дали са контракции.Как то4но се усе6та и как ви става твьрд корема, като подуване или как?Притеснявам се, за6тото се сьмнявам да е това и да не е опасно.

# 55
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ама вие много бързо изписахте старата темичка  ooooh!
 Здравейте коремчета  Hug
 Искам да попитам какво става с албума защото забелязах, че липсват снимки или поне с коремчетата ни  Crossing Arms на някой не му е харесало ли  Crossing Arms

 Аз днес много се разхождах и сега ми е добре...
 Вчера корема ми беше крив на ляво а днес беше по крив и изпъкнал на дясно...  newsm78 много ми е интересно... от какво ли се криви така туй Шкембе...  Thinking бебето е май много малко да може да го криви... май има още свободно място при него  Thinking

# 56
  • Мнения: 1 216
Честита Баба Марта, мацки, да сте бели и червени и да са ни здрави бебоците и бебките!
Аз да ви се похваля днес бях герой, правиха ми амниоцентеза сутринта. Процедурата не е болезнена, а просто психарска (пред вид иглата) . Сега ми е весело и се забавлявам, че не се оказа толкова страшно колкото си мислех. Резултати ще имам до седмица.
Иначе днес беб нямаше пишка (Беличка, както при теб), един доктор влетя в стаята и заяви, че това било бъдеща девойка. Да им се неначудиш на тези доктори какво виждат  Crazy
Стискам палци за още добри новини, бебешки усещания и щастливи мами.

# 57
  • Мнения: 1 216
Констанс, забравих да спомена че си решила новата тема в много тигролепно решение, а и пижото много си го харесвам.
Добре дошли на новите мами и леко бременеене.
И който се, притеснява, че не му личи - до сега беше,  започва веселата част!

# 58
  • София
  • Мнения: 5 726
Малее аз като чуя самата дума Амниоцетоза и ми става лошо ooooh! Аз си чакам резултатите от БХС ooooh! и се побърквам защото знам ,че показвали какво ли не за да ни ошашкат  Confusedм На мен коремчет си ми личи от близо месец! Simple Smile Честито на новите бременлийки и леко бременеене Hug Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 564
За контракциите: Всичко което напомня менструални болки-кръст или корем ниско долу е евентуална контракция. Пий ношпа Бобченка, не е вредно,а помага много!
А за пола на бебетата..Мен ми е много странно как в 14 седмица видяха пишок, а 16 нема  newsm78! Ако е било пишонка трябваше да е порастнала за 2 седмици  Laughing, при все че и косата си не съм рязала Wink Wink Wink  Joy.....

Общи условия

Активация на акаунт