Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Ей, днес за втори път рева пред компютъра - първо за Уиш, сега и за теб  Crazy Още помня как те мислех като замина за София в неведение какво ти е на яйчника и се чудехме да не е извънматочна, как се надявах да пишеш, че операцията е успешна...
Не знам какво да кажа, когато птиченцето кацне на рамото ти оставаш безмълвен пред чудото и можеш само да благодариш.
Пожелавам ти от сърце прекрасни и спокойни 9 месеца   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 381
Dji-djo много се радвам за теб. Честито! Лека браемнност ти желая   bouquet

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Развълнувано ЧЕСТИТО и от мен, мила! Прекрасна новина, която разтрепера от щастие и мен. Поредното доказателство, че ЧУДЕСА стават. ерси за споделената история. Искрено ти пожелавам всички несполуки да са останали в миналото. От тук нататък само късмет, успех и истинско ЩАСТИЕ! Лека и безпроблемна бременност!  Hug

# 18
  • Мнения: 2 259
Хей Бургас,само при вас май стават чудеса?Да вземам да се преместим на Южното Черноморие ли?
ДЖИ-ДЖО ПРЕГРЪЩАМ ТЕ!Желая ти само слънце на твоята улица!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 941
Честито! Желая ти безпроблемна бременност и живо и здраво бебче  Hug

# 20
  • Мнения: 7 716
Поздравления, Джи-джо! Laughing Много късмет и усмивки ти желая след толкова страдания!

# 21
  • Мнения: 121
Поздравления и от мен Dji Djo.Ти си прекрасен човек и много добър приятел.Много си мила-дори когато ми се караш:)Заслужаваш цялото щастие на този свят и аз от сърце ти го желая.Лека и безпроблемна бременност!
Е..за другите незнам, но на мен наистина ми даде кураж твоят пост.

# 22
  • Мнения: 529
Страхотна мартенска изненада  Dji Djo.  Grinning Много се радвам за теб, след всичко което си преживяла заслужаваш една лека и спокойна бременност и здраво и хубаво бебче на финала.  Heart Eyes
Хубаво е когато се случват чудеса, те връщат вярата и усмивката на всички в този форум.  Blush

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
 Hug Hug Hug
Но ти си знаеш, нали.

# 24
  • Мнения: 94
Честито от сърце и от мен!Пожелавам ти безпроблемна бременност и всичко да е о.к.Момичета бях на ръба на отчаянието и нямаше с кого да споделя и не знаех какво да правя-ВИЕ и този форум ми вдъхвате много надежди.Успех на всички

# 25
  • Мнения: 1 329
Скъпа Джи-Джо,

така ме зарадва! Честито и лека бременност! Hug
Ти си поредното доказателство, че се случват неща, необясними за медицината, стават чудеса.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 841
Колко се радвам да чуя такава новина, от кога я чакам  Heart Eyes Представям си колко си щастлива, все едно виждам себе си преди 9 месеца и дано това щастие не те напуска никога  Hug Пази се много, прегръщам те  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 420
 smile3525  Честито и от мен!

Докато четох направо спрях да дишам - все едно аз съм го писала, защото съм със същите диагнози и от години вървя по твоя път.
Точно тези дни се бях размислила, че вече е време да спра да се надявам.
Аз вярвам, че бебетата са божа работа и още веднъж се убеждавам в това - ти си истинско доказателство, че стават чудеса.

Лека бременност ти желая и много щастие!   bouquet


# 28
  • Мнения: 233
Dji Djo,

Честита ви радост! Много се радвам за вас!
Знаех си, че скоро ще се похвалиш:-))) Поздравления Hug Hug Hug
Да ти кажа честно, от време на време влизах в този форум и се "ослушвах" кога ще се похвалиш.

Лека и безаварийна бременост ти желая  bouquet
Поздрави,
А.

Старият ми ник е Anelka, ако този нищо не ти говори...

# 29
  • Мнения: 1 441
Dji-Djo, поздравления за добрата новина и за неизчерпаемата сила, с която си посрещнала всички сполетели те трудности и мъки. Наградата за това си заслужава!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт