хъркат ли мъжете ви????

  • 3 432
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 137
Мама на Бобо, ти съвсем ме отчая има ли някой на който познат или близък се е оправил от хъркане.Мислим си да ходим на уши,нос,гърло-доктор. Praynig

# 16
  • Мнения: 4 324
Моят хърка, само когато е настинал. Не е много, нито много силно, но веднага се събуждам и го ръчкам - помага Simple Smile

Добре че не хърка постоянно, че иначе щеше да спи в отделна стая Wink Simple Smile

# 17
  • Мнения: 139
Не е чак толкова страшно. Доколкото съм чувала, има специални капки, които подпомагат за справяне с проблема. Аз лично съм използвала два метода, които помагат в нощите с "музикално оформление". Ако хъркащата половинка е легнала по гръб се опитвам така да го гушна, че да залепя ухо за шията му - "нежните" звуци на прегряла дъскорезница като че ли се отдалечават и даже ми действа приспивно. А като спя със 100+ килограмовото си братче (да ми е живо и здраво) в една стая (леглата в нашата си стая са ъглови) - просто слагам ръка на едното му ухо, ама така че да го покрия цялото с длан и след малко той спира. Нямам обяснение защо става така, и дали би помогнало на всички които страдат от хъркане, или хъркаща половинка.
По-добро решение на проблема ми се вижда посещение при лекар, защото хъркането е симптом не само на бонус-килца, ами на проблеми с кръвното и сърцето. Доказано е, че хъркащият страда доста повече от другарчетата си по стая и никога няма пълноценен сън.
А аз дали хъркам? А де?...(: Thinking

# 18
  • Мнения: 255
Много рядко му се случва , но нали е мой човек му прощавам Wink

# 19
  • Мнения: 656
Бу беше дала преди време един съвет с възглавница...  Whistling

# 20
  • Мнения: 1 243
Всеки човек хърка! Така да знаете - едни повече,други по-малко,но всички си похъркваме. Братовчед ми, който е на 15 и е 40 кила с мокри дрехи,една вечер като ни беше на гости,го чух да хърка,и то никак тихо.  Mr. Green По-пълните със сигурност са по-големи дъскорезници! Joy

Иначе мъжлето принципно не хърка-само когато е пил или понякога,когато лежи по гръб,но определено не дразни. Пък и аз знам ли какво правя докато спя,че него да побутвам!  Joy Joy

# 21
  • Мнения: 2 677
Хърка, ама много гот. Действа ми като приспивателно.  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 388
 Joy Joy JoyСложи го на диета и си купи тапи за уши. Много помага, да знаеш. Аз подарих такива на мъжа си, че откакто съм с тумбака....май аз похърквам  Embarassed Embarassed

# 23
  • Мнения: 236
Абе слънце да ти донеса сега като ходя до Краков има едни много яки тапи за уши,майка ги ползва че улицата дето живее е много шумна,той Мартин ги ползваше лятото и беше доволен?

# 24
  • Мнения: 2 197
На мен тапите за уши не ми помогнаха. Аз спя толкова леко, че все едно изобщо нямам тапи. И се отказах от тях. И продължаваме да си спим в различни стаи. За което ми е много мъчно. Доколкото знам спасение няма. Има някаква операция, която решава проблема, но само за няколко години (извършва се в Исул).
Само като допълнение искам да кажа, че хъркането не винаги е свързано с наднормено тегло или пиене на алкохол. Моя приятел тежи 95 кг при 190 см (т.е. има само 5 килца плюс, които никак, ама никак не му личат). И не всяка вечер пие, поне не много, доста често пие(м) само бира. Но задължително всяка нощ хърка.

# 25
  • Мнения: 7 723
Joy Joy JoyСложи го на диета и си купи тапи за уши. Много помага, да знаеш.....

Чак толкова не помага  Crossing Arms
Единственото спасение е- в другата стая  Thinking Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 4 294
Интересувам се дали има хъркащи съпрузи/съпруги и как се справяте с този проблем.

Уха, хърка и още как  smile3524

# 27
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Хърка,дори по-някога ми се налага да се местя в другата стая.Дразни ме,но съм сигурна,че той не го прави нарочно!

# 28
  • Мнения: 13 191
Важното е да не хъркам аз. Wink

А хъркането се лекува с операция /то по принцип се получава от стесняването или изпадането на една стеничка някъде около мъждеца/. Най-често се получава при напълняване, но може и да е наследствена слабост.

# 29
  • Мнения: 1 877
Абе той моя не хърка,но аз похърквам...доста съм дебела,а и пуша...а той нито пуши,нито е дебел...СРАМ!

Общи условия

Активация на акаунт