Бебефон-необходимост или глезотия

  • 3 319
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 388
Аз купих, ползвах го 5 пъти и спрях. Сега с второто бебе може би пак ще го ползвам малко и после ще го подаря на някоя мама. Много е полезен, ако ходите някъде и бебето спи горе, а вие сте на полянка, например. Ти си реши

# 31
  • Мнения: 6 164
За мен е удобство, не е нито глезотия, нито необходимост. Мога да си измия най-малкото чиниите и да си гледам ТВ с усилен звук, без да се налага да слухтя постоянно и да прилепям ухо до врата през 10 минути. Като се развърти пералня, ТВ и чешмата, нищо не чувам. Трябва да почне да се дере, за да го чуя, а с бебефона съм там на първото промрънкване. Пак имам шанс да го успокоя да си доспи, ама ревне ли яко, после няма заспиване, вече е кисел, сърдит и разсънен.

# 32
  • Мнения: 2 309
Аз не съм ползвала и не ми липсва, а и Али като се събуди и на първия етаж в блока я чуват Mr. Greenта нямаше нужда, освен това спи само на тишина, та нищо не мога да свърша през това време, но за къща или мезонет си трябва според мен.

# 33
  • Мнения: 1 701
Аз мисля, че е необходимост, но внимавай при покупката...  Naughty На нас ни подариха бебефон с камера и ми вършеше работа само през първите месеци и то ако имаме гости и детето е в другата стая. Невъзможно е да го ползвам в момента, защото тялото, което е при нас, шуми нечовешки, когато бебефона е включен /живеем в панелка и бетонните стени му пречат явно/. Незнам дали е така с нормалните бебефони...  newsm78

# 34
  • Мнения: 1 448
Абсолютна необходимост! Все още го ползваме и то всекидневно Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 3 408
Да, за мен беше необходимост. Използвам го до ден днешен, малката ще стане на годинка скоро.

# 36
  • Мнения: 1 043
зависи , ако бебка спи в съседна стая е необходимост , ако си е до вас и само понякога да я оставяш до тоалетна примерно си е малко глезотийка  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 94
Аз не съм го ползвала,защото на тази честота хващахме сигнали от такситата на вън,но не и от стаята на бебка.Вече ще сме на година и не съм усетила нужда от бебефон.  NaughtyАко държиш да си купиш сондирай мнения за марките .  bouquet

# 38
  • Мнения: 6 461
Въпреки ,че не съм ползвала бебефон , мисля,че не е глезотия
 а напротив ще ти влезе в полза. Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 423
Не съм използвала и не ми липсва. Бебето си спи в нашата спалня. Ако бебето е в отделна стая бебефона е необходимост  Peace

# 40
  • Мнения: 226
На нас ни е абсолютно необходим. Така съм много спокойна, каквото и да правя. Мисля, че няма да ти е излишен.

# 41
  • Мнения: 1 432
Според зависи на каква квадратура живеете.В нашето ''огромно'' жилище от 60 кв.м няма място за бебефон  Joy .Никога не сум изпитвала нужда ,вси4ко се 4ува  Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 1 941
Аз съм в гарсониера и ми е необходим. Не се притеснявам да затворя вратите, за да не му шумя и в същото време съм сигурна, че ще го чуя като се събуди.

# 43
  • София
  • Мнения: 368
Според мен си е напълно необходимо, но все пак си е решение на родителите. На нас ни върши отлична работа, въпреки че живеем в гарсониера! Преди да ни го подарят кумовете непрекъснато притичвах до спалнята  и тропах като отварях вратата, което дразни бебчо. Сега с бебефона, не че не минавам от време на време като се закроти за да проверя как е, но се чувствам много по-спокойна и мога да си върша работата из къщи.

# 44
  • Мнения: 1 986
 Чак абсолютна необходимост не е StopИма къде-къде по-"абсолютно необходими" неща за бебока WinkАз имам бебефон,но за тези три месеца едва ли съм го ползвала повече от 5-6 пъти-едно,че постоянно прихващахме други бебета Laughing и през 2 мин. ходех в стаята на бебка,и друго-тя е там,където съм и аз Wink-по тази причина на мен не ми е необходима тази вещ Peace

Общи условия

Активация на акаунт