Купили ли сте столче за кола от 3г. до 12 г. /15-36 кг. и какво?

  • 19 693
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
съвсем скоро купихме този стол
след време облегалката се демонтира, и за по-голямо дете може да се използва само седалката, която е закрепена за седалката на колата

подглавника се коригира в 7 степени /надоре/, облегалките за раменцата се разширяват в зависимост от възрастта на детето

и не на последно място
стола може да е в напълно легнало положение, при условие, че задната седалка на колата може да пада назад

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние сега ползваме до 18 кг, но съм си поръчала ето това: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3406

# 17
  • Мнения: 1 014
ще следя темата

# 18
  • София
  • Мнения: 2 327
съвсем скоро купихме този стол
след време облегалката се демонтира, и за по-голямо дете може да се използва само седалката, която е закрепена за седалката на колата
подглавника се коригира в 7 степени /надоре/, облегалките за раменцата се разширяват в зависимост от възрастта на детето
и не на последно място
стола може да е в напълно легнало положение, при условие, че задната седалка на колата може да пада назад

Malenna, а каква марка е това столче и колко струва? Изглежда много симпатично Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 039
maxi cosi  Rodi XP
300лева, но заради дамаската и десена
иначе същата конструкция я има в по-евтин вариант

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За Дени сме купили като показаните от Янита. Васи все още се вози в столчето си, но ще поръчам и за нея. Наистина са твърдички, както и Вердад забеляза. Но аз реших проблема, като облякох в синьо парче дунапрен /дебело 3 см/ и го подпъхнах под оригиналното калъфче.

# 21
  • Мнения: 1 426
maxi cosi  Rodi XP вече втори брой, че първото го откраднаха.

# 22
  • Мнения: 2 839
Като на Malenna

# 23
  • Мнения: 1 311
Насочила съм се към Travel Evolution - CAM или Maxi-Cosi Rodi XP SPS, трябва да ги видя "на живо" и да преценя размерите. Досегашното ни също е на CAM и съм много доволна от него, но вече му омаля.

Иска ми се още малко да се повози в столче с петточков колан, за да съм сигурна, че е вътре и не може да излезе. Две от приятелките ми имат от тези седалки и на двете децата им пътуват в багажниците на колите, защото просто се измъкват от седалката и колана.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 867
Две от приятелките ми имат от тези седалки и на двете децата им пътуват в багажниците на колите, защото просто се измъкват от седалката и колана.

Сериозно ли се измъкват и отиват в багажника? Shocked

# 25
  • Мнения: 1 937
Две от приятелките ми имат от тези седалки и на двете децата им пътуват в багажниците на колите, защото просто се измъкват от седалката и колана.

Сериозно ли се измъкват и отиват в багажника? Shocked
Joy
И не могат да казват Р Joy

Янита, днес чувството ти за хумор е заразително!
Извинявам се за офф-а!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
Ама така пише! Прочетох го поне 100 пъти!
Цитат
и на двете децата им пътуват в багажниците на колите

Аз самата съм се возила няколко пъти в багажника като дете, при това не в комби. Било е все на къси разстояния, разбира се.
Габриела можеше да си разкопчава още 5-точковия колан, но при нас не е въпрос за възможности, а за дисциплина. И аз мога да си разкопчая колана, но карам със закопчан, нали?

# 27
  • Мнения: 2 839
А да ги свали веднъж насред пътя не може ли? В багажника ... на покрива на колата не искат ли!? Айде бе  Crossing Arms
Трета група се махат много лесно, наистина е въпрос на дисциплина.

# 28
  • Мнения: 1 426

и не на последно място
стола може да е в напълно легнало положение, при условие, че задната седалка на колата може да пада назад

не че се заяждам, ама незнам да има кола на която седалката да пада назад (за задната говорим), само облегалките падат, но не повече от 30 градуса от съображения за сигурност, тъй като няма начин да те хване колана.

# 29
  • Мнения: 29
Ние ползваме това столче и съм много доволна,а ето го и него:http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=2379Дано съм помогнала в избора ви!

Общи условия

Активация на акаунт