Пролетни придобивки 2007

  • 58 280
  • 844
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 887
иля, страхотни неща имаш!!! много ме кефят и дънките, и ризката, и кафявата блуза е жестока! а очилата ти са трепач, браво!

# 76
  • Мнения: 4 053

мерси душа,май се сещам къде се намира магазина,
свиркай като има нещо интересно Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 7 859
Мерси, сладурки !   bouquet

# 78
  • Мнения: 1 432
Няма ли някоя мацка от Димитровград да ни разпрати малко потници  hahaha

# 79
  • София
  • Мнения: 6 810
Иля, много яки дънки и двата чифта!

# 80
  • Мнения: 2 641
В МОЛ-а има намаление на Капаска. Аз съм фен само на естествените материи и не нося нищо синтетично. Освен това и не споделям идеята да се дават пари за дрехи освен минимума. Та в тази връзка винаги чакам намаленията, т.е нормалните цени и тогава купувам. А там всичко е памук супер качество и много хубави моделчета имат за 14-30 лева Simple Smile Ще снимам и ще сложа снимки. Между другото тази седмицаразбрахх че тази марка дрехи били на Малееви. Сигурно само аз не съм знаела Wink Но ти си падат по екологичните неща като мен и ми харесаха дрехите и цените им.

# 81
  • Мнения: 4 425
Хайде и аз да кажа ,че на Иля дънките ми харесват  Peace

# 82
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Да. наистина имате много хубави придобивка. Аз обаче няма да се записвам тук........... като гледам само маркови дрехи се показват,а аз си купувам обикновенно,не маркови,но по много.  bouquet

# 83
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
  Я да се похваля.. този следобед си получих пратката от Promod.. скромно ама нямаше намаления, а имах право на безплатна доставка:
това  добре стои.. с тези потничета:



Simple Smile
Искам такива потничета пък Crossing Arms
Идеални са за под някое по-изрязано сако, вместо да гладя ризи като откачена... аз толкова и гладя де Blush, направо мятам сакото на голо, ама когато е с 2 копчета накръст и ревер до пъпа не става номерът.
Разгледах сайта, как нямат магазин тук значи Tired, аз хубаво ще се сдобия с кредитна карта, ама като обичам всичко да пипна и да меря Rolling Eyes
В Румъния имат обаче, и то в цели 2 града Shocked

Аз обаче няма да се записвам тук........... като гледам само маркови дрехи се показват...
Илонита, нищо подобно, я показвай Grinning
Понякога имам страхотни попадения, които нищо общо нямат с 'марково' Peace

# 84
  • Мнения: 4 076
като гледам само маркови дрехи се показват,а аз си купувам обикновенно,не маркови,но по много.  bouquet
В периода на намаленията марковите  дрехи често са по-евтини от"обикновените",така че смело давай снимките!
"Капаска"на Малееви?Не знаех.В Бургас знам един магазин,дето зарежда "Капаска",но само най-скапаните им модели на супер цени.Някакъв сайт имат ли?

# 85
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Имат - http://www.capasca.com/, но нищо особено не откривам там.
Аз ли съм претенциозна или само името им голямо, нямам идея.

Имаше един период, в който осигуряваха гардероба на новините на bTV, обаче точно такива костюми в магазините им никога не съм виждала. А те наистина ми харесваха.

# 86
  • Мнения: 2 255
..... като гледам само маркови дрехи се показват,а аз си купувам обикновенно,не маркови,но по много.  bouquet

И аз рядко се хвърлям на маркови дрехи, но пък много обичам да пазарууувам  Joy и всичко новичко ме кефи, без значение какъв е етикета  #Crazy Така, че давай  Peace

а сега да се похваля  hahaha след страхотно обикаляне вече имам си нови обувки  Hug ето ги :
 

ето и така http://images01.fotovisia.com/members/viara/607/30320.jpg
трябват ми черни, ама не им устоях на тези....така, че сега си търся пак обувки  Wink нови и черни  thumbsup

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 09:56 от ВЯРА

# 87
  • Мнения: 4 371
Рокля, която смятам да нося с тези лилави обувки. Пасват ли си стилово Thinking
Цветото - да, но на снимките роклята синее, а си е лилава.
Иначе имам златиста чанта и обувки, с които ще я съчетая за една сватба Crazy

# 88
  • София
  • Мнения: 1 947
Дуци, от къде да се сдобия с такава рокля??? Мнооого ми харесва.

Щях да предложа да отидем на екскурзия до Димитровград за кафеви потници...

# 89
  • Мнения: 49
Момичета,

Имам много да показвам  Innocent (за жалост на мъжо)... ако успея да се вредя тази вечер, че много маймуни на компютъра.

Общи условия

Активация на акаунт