количка Cangaroo Excess- дайте мнение!!!

  • 3 665
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 796
istar 83,напиши ми  адреса на сайта им,защото аз не го знам,ще вляза да ги видя и ще ти кажа дали я има моята.

# 16
# 17
  • Мнения: 796
Намерих я в първия сайт- на модела пише- Kraft Mille Bebek Arabasi.
На етикета на моята количка пишеше комфорт и продавачката ми каза,че е такъв модел,като я питах,ама може нещо да не сме се доразбрали.Иначе изглежда същата,даже и цветът.На мен ми стана интересно друго-тази цена от сайта на колко БГ лева се равнява? newsm78

# 18
  • Мнения: 3 457
една турска лира е равна на 1,2 горе долу Peace

# 19
  • Мнения: 796
една турска лира е равна на 1,2 горе долу Peace
Благодаря за информацията Simple Smile

# 20
  • Мнения: 17 407
Намерих я в първия сайт- на модела пише- Kraft Mille Bebek Arabasi.



И аз си харесах тази, обаче дали е наистина 8кг? Нямах време да я оглеждам много подробно... Момичета, мислите ли че са качествени и действително леки тези колички, че не ми се дават пари после и за лятна Mr. Green

# 21
  • Мнения: 796
Ами аз мисля,че за комбинирана количка е наистина лека,а дали е качествена -незнам,не е много разпространена.Виждала съм повече триколки от тази марка по улиците,но те ми се струват доста тежки.

# 22
  • Мнения: 19
Мен сьщо живо ме интересуват подробности за тая количка - нов модел е и сигурно не много хора я имат , но нека споделят впечатленията си ! И защо не мога да открия нищо за производителите ?

# 23
  • Мнения: 3 457
пропуснала съм една нула турска лира= 1.02  Peace

# 24
  • Мнения: 46
Здравейте мамчета! Аз имам количка Cangaroo Excess!
Много съм доволна от тази количка. Прекрасно вози, минаваме през какво ли не и я мъкнем на какви ли не места... Единствения кусур, който открих е, че предните колела са и по малки и на някой по високи неравности трябва да се повдигне. Сравнявам я с друг модел на Кенгуру с голяма предна гума. Но като гледам другата количка, с която я сравнявате... ами тя ще вози много по-лошо според мен...
Ползвах зимния кош най-дълго от всички приятелки с наборчета (оказа се най-голям). Сега вече сме в летния и засега не мисля да купувам друга лятна. Единственно, заема повече място в багажника, защото не се сгъва като чадър, както другите само летни модели, но тя все пак е комбинирана, а те всички са такива... (дано ме разбрахте  Simple Smile). Иначе е лекичка, дори като бях бременна я вдигах цялата, но сега с мойто мече 8кг. не мисля да пробвам.
Ако нещо друго ви интересува, само питайте  Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 73
Хей,Ева77 и аз съм харесала тази количка, но имаме малък асансьор и ме притесняват размерите на количката.Ако не те затруднявам би ли измерила най-изпъкналите предно-задни части/от дръжката до преднити колелца/ на количката и евентуално колко кг е.
 Благодаря ти!

# 26
  • Мнения: 19
А има ли пьлно легнало положение и зимно чувалче за крачетата ?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 890
anira, би ли споделила къде?

Колички Крафт има в магазина на бул."Цар Освободител",под кръстовището с Окр.болница .

Кой е този магазин  newsm78 Явно не познавам Варна. Не говорите за "Бебчо", нали? Той е на Ген. Колев.

# 28
  • Мнения: 678
И аз да се включа.Евчето ви е казала всичко.Ами не съм я мерила,но съм я събирала в много,много малък асансьор.Ако не забравя ще премеря,ако Ева не ме изпредвари.Има зимно чувалче за крачетата,а за положенията ами немога да преценя за мен е достатачно легнало но чак напълно newsm78 незнам.Обаче на дъщеря ми и е страшно удобно да спи в нея Peace

# 29
  • Мнения: 796
Светли,магазина се казва "Щастливо детство"/дано да не бъркам името/.Намира се  на бул."Цар Освободител" в посока Червения площад,след кръстовището на Окр.болница,от дясната страна.От витрината се виждат едни шарени детски килимчета.

Общи условия

Активация на акаунт