Баба Марта пъргаво пристъпи - върза мартенички на рождениците скъпи!

  • 16 148
  • 310
  •   2
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Лулумба - аз също бях запалена по рисуването Laughing
Наистина тази техника е много трудна - с акварел е трудно, а с темпер да имитираш акварел - не съм опитвала. Явно обаче Теди има нещо от дядо си щом толкова рано е започнала да рисува. Явно е артистична натура.
Ех ,и аз искам да се присъединим към срещичка, но...за сега само ще се четем Heart Eyes
Ренюга - ние 10 дни се сополявихми, но аз капки избягвам да слагам - днес вече е по-добре.
Успех и дано лесно ви се размине.

# 61
  • Мнения: 2 751
Аз нямам такива проблеми, тъй като Теди от малка е много самостоятелна. Незнам дали е за щастие или трябва малко да се притеснявам от тази нейна самостоятелност.  newsm78 За момента обаче не ми създава проблеми. Лошото е, че в детската стая на Скай сити няма кът за родители. Обикновено с мъжа ми я оставяме там и отиваме да пием кафе в кафенето на същия етаж или просто използваме да пообиколим магазините и да напазаруваме. Защото пазар с нея е нещо мноооого сложно.  Mr. Green
Май повечето момичета са така.
Момчетата по-често от момичетата са вързани до полата на мама  Confused
Какво да ги правиш  Mr. Green
И аз искам така да го оставя и да обикалям, ама го влачим с нас. Вози се на ескалаторите с баща си, а аз обикалям  Mr. Green
Ако някой път видиш мъж и момче на около 3 да се возят по ескалаторите нагоре-надолу без определена посока в продължение на поне 30- мин., може и да са те Mr. Green

# 62
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Аз нямам такива проблеми, тъй като Теди от малка е много самостоятелна. Незнам дали е за щастие или трябва малко да се притеснявам от тази нейна самостоятелност.  newsm78 За момента обаче не ми създава проблеми. Лошото е, че в детската стая на Скай сити няма кът за родители. Обикновено с мъжа ми я оставяме там и отиваме да пием кафе в кафенето на същия етаж или просто използваме да пообиколим магазините и да напазаруваме. Защото пазар с нея е нещо мноооого сложно.  Mr. Green
Май повечето момичета са така.
Момчетата по-често от момичетата са вързани до полата на мама  Confused
Какво да ги правиш  Mr. Green
И аз искам така да го оставя и да обикалям, ама го влачим с нас. Вози се на ескалаторите с баща си, а аз обикалям  Mr. Green
Ако някой път видиш мъж и момче на около 3 да се возят по ескалаторите нагоре-надолу без определена посока в продължение на поне 30- мин., може и да са те Mr. Green

Значи да се оглеждам?  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 910
Reniuga, би било много хубаво някой ден да се съберем всички заедно с дечицата, но наистина разстоянията са големи. Нищо пък, може малко като потраснат и не се налага постоянно някой да тича след тях, да си организираме някой уикенд на място, което да устройва всички. Hug

Това би било много хубаво Hug

Джони, аз също избягвам да слагам капки, по-принцип слагам само физиологичен разтвор и така процедирах 3 дни, но накрая се предадох и послушах лекарката да купя (защото такова нещо нямам) и да слагам капки. Днес е 5 ден, откакто ги слагам, вече общо 8, откакто е хремава и от утре спирам. Надявам се да се оправи до 1-2 дена, защото нослето й вече разранено Confused

# 64
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честит рожден ден на всички рожденици от днешния и предходните дни! Мили мартенски сладурчета, бъдете щастливи, усмихнати и весели деца, а, когато пораснете, станете добри хора!!!



# 65
  • Мнения: 2 751
Reniuga, би било много хубаво някой ден да се съберем всички заедно с дечицата, но наистина разстоянията са големи. Нищо пък, може малко като потраснат и не се налага постоянно някой да тича след тях, да си организираме някой уикенд на място, което да устройва всички. Hug
Аз мисля да изкопираме от едни други отчетни във форума (няма да казвам кои) и като стане топло да си организираме един уикенд някъде.
Например в Троян, Чифлика, Априлци...някъде там. Има хубави малки хотели с басейни. Не са коооой знае колко скъпи, един път ще си го позволим  newsm78 Децата ни са достатъчно големи, за да играят, а ние да пием коктейлчета и бирички, а? Какво ще кажете?
Юни е най-подходящия месец за този балкан  Hug
Ако има желаещи за един детски уикенд, ние сме насреща!  Hug

# 66
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМА, ХРИСТИНА И ДИМИТЪР!!!

Кали, идеята е наистина чудесна.  Hug Ние с радост ще се включим. Живот и здраве, ако не ни мине котка път дотогава.  Praynig

Reniuga, и аз не обичам да ползвам капки за детето. Обикновено пръскам нослето й със Стеримар. То вече тя сама взе да се пръска де, но това е друга тема.  Grinning Но като хвана гадния грип през януари, се наложи да ползваме капки. Иначе просто не можеше да диша детето. Лекарката ни предписа Олинт, тъй като били най-слаби - те са някакъв детски вариант на ксилометазолина. Не съм обаче много сигурна дали й мина от капките или от самосебе си.  newsm78

# 67
  • Мнения: 322
Привет и от нас Hug
Подкрепям идеята за юни някъде където пишете да се срещем с децата и който има като мен и бебоци,че направо откачам вече от скука тук в гадната Сф.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМА,ХРИСТИНА И ДИМИТЪР!ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ПОРАСТЕ! smile3510 baloni
RENIUGA ние ползваме като се разболеем физилогичен разтвор и в краен случай Виброцил,да чукнем на дърво от както я спрях миналата год. от градина преди да се роди САШИ не е боледувала,опазихме се newsm03
Хей майчета хайде някоя събота или неделя да излезем да се видим някъде я на кафе,я на пица по женски без деца и мъже,купон да си направим,и ние го заслужаваме newsm10 Coffee
Това е от мен,прятен ден на всички
целувки  love001

# 68
  • Мнения: 2 751
Привет и от нас Hug
Подкрепям идеята за юни някъде където пишете да се срещем с децата и който има като мен и бебоци,че направо откачам вече от скука тук в гадната Сф.
....
Хей майчета хайде някоя събота или неделя да излезем да се видим някъде я на кафе,я на пица по женски без деца и мъже,купон да си направим,и ние го заслужаваме newsm10 Coffee
...
аз съм ЗА и с двете ръце и за двете неща  Hug
С организацията по заминаване за някой юнски уикенд обещавам да се наема, стига да има желаещи.
Хвърлила съм мерака на Чифлика или Априлци. Ако има други предложения-казвайте. Hug
Предлагам да не се изхвърляме с някой супер скъп хотел, а да намерим някое приятно малко хотелче с малък басейн за дечурлигата.  Mr. Green

За среща без мъже и деца съм винаги ЗА. Или поне без деца  Mr. Green Правим го отвреме навреме с приятелки-по женски, а един път се виждахме с майки от форума по женски в една кръчма и беше МНОГО добре  Mr. Green Sunglasses

# 69
  • Мнения: 2 910
Честити рожден ден на Дима, Христина и Димитър!


Днес нослето на Марти е по- добре и милата вече диша спокойно, без да й хърка Praynig

В понеделник ще правим благотворителен концерт, чиито средства ще отидат за дома в гр.Белоградчик, за подмяна на котелната инсталация. Там децата живеят и учат на студено и затова предприехме такава важна стъпка и се наехме с организирането на такова мероприятие. На молбата ни да участват благотворително и без хонорар се съгласиха Илия Луков и Иво Папазов- Ибряма Hug, ние намерихме спонсори, които да им поемат пътните разноски и нощувката, тъй като те идват с ансабмлите си. И не можете да си представите какво безразличие получаваме от страна на Видинското общество Rolling Eyes Решихме билетите да са по 15лв. и след като им е прекалено много, ги намалихме на 10лв. и пак безразличие. Устата ме заболя на всеки да обяснявам, че всеки, ако даде по 10лв. можем да помогнем на децата и да им дарим топлина, но... В колкото институции сме пробвали досега, навсякъде ни затръшват вратата и ни режат. В крайна сметка такива личности ще участват, а ние не можем да запълним зала от 400 места. Направо съм разочарована, незнам само във Видин ли е така, но тук хората са толкова стиснати и макар и да имат тези пари, си ги стискат, а някои от тях, които сме попитали, наистина имат средства и могат да си го позволят. Надявам се до понеделник да пожънем успех и продадем билетите Praynig

# 70
  • Мнения: 2 751
забравих...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОДЕНИ ДНЕС 

# 71
  • Мнения: 2 751
Честити рожден ден на Дима, Христина и Димитър!


Днес нослето на Марти е по- добре и милата вече диша спокойно, без да й хърка Praynig

В понеделник ще правим благотворителен концерт, чиито средства ще отидат за дома в гр.Белоградчик, за подмяна на котелната инсталация. Там децата живеят и учат на студено и затова предприехме такава важна стъпка и се наехме с организирането на такова мероприятие. На молбата ни да участват благотворително и без хонорар се съгласиха Илия Луков и Иво Папазов- Ибряма Hug, ние намерихме спонсори, които да им поемат пътните разноски и нощувката, тъй като те идват с ансабмлите си. И не можете да си представите какво безразличие получаваме от страна на Видинското общество Rolling Eyes Решихме билетите да са по 15лв. и след като им е прекалено много, ги намалихме на 10лв. и пак безразличие. Устата ме заболя на всеки да обяснявам, че всеки, ако даде по 10лв. можем да помогнем на децата и да им дарим топлина, но... В колкото институции сме пробвали досега, навсякъде ни затръшват вратата и ни режат. В крайна сметка такива личности ще участват, а ние не можем да запълним зала от 400 места. Направо съм разочарована, незнам само във Видин ли е така, но тук хората са толкова стиснати и макар и да имат тези пари, си ги стискат, а някои от тях, които сме попитали, наистина имат средства и могат да си го позволят. Надявам се до понеделник да пожънем успех и продадем билетите Praynig
Стискам палци от все сърце!  Praynig
Ако бях близо до Видин бих дошла!
Какво са 10 лв за топлината на толкова деца  Shocked

# 72
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Reniuga, стискам палци да успеете  Praynig Браво на Илия Луков и
Ибряма, че са се съгласили да участват без пари. Все още има хора като тях. Жалкото е за онези, които нехаят за подобни инициативи. Виж, ако това се случи на тях самите или сполети техните деца, биха реагирали по съвсем друг начин. Но така е навсякъде - има Хора и хора. Не се отчайвайте обаче, а дерзайте - сигурна съм, че в крайна сметка ще успеете.  Peace

Кали, Теодора, може да направим срещичка, когато пожелаете. Наистина ще ми бъде много приятно - особено без деца  Wink Само нека да не е тази събота, че ще сме след рожден ден. А и доколкото разбрах леля ми и чичо ми се канят да идват за случая чак Варна и сигурно ще поседят известно време тук. Но може следващата събота или пък когато решите. Аз съм насреща.  Hug

# 73
  • Мнения: 2 751
Кали, Теодора, може да направим срещичка, когато пожелаете. Наистина ще ми бъде много приятно - особено без деца  Wink Само нека да не е тази събота, че ще сме след рожден ден. А и доколкото разбрах леля ми и чичо ми се канят да идват за случая чак Варна и сигурно ще поседят известно време тук. Но може следващата събота или пък когато решите. Аз съм насреща.  Hug

Нека мине март...че и нашия РД предстои.  Grinning

# 74
  • София
  • Мнения: 2 856
Пак здравейте!
И честито на следващите рожденици!

Майки на момченца, помагайте, какво би зарадвало едно три-годишно момче, че сме канени на рожден ден? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт