Миете ли тялото си с бебешки душ-гел?

  • 2 594
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
На косата съм пробвала,но на тялото не.

# 16
  • Мнения: 6 155
За косата -да, за тялото - не Laughing

# 17
  • Мнения: 966
не съм се сетила

# 18
  • София
  • Мнения: 2 896
Със шампоан не, но от няколко години позвам бебешкия сапун на Нивеа, има два вида - обикновен и с овлажняващи екстракти от овес. Обожавам миризмата и това е. Незнам защо съм си втълпила, че щом аз се къпя с него, значи за малката трябва да използвам нещо уж по-добро, та затова нея я къпем със сапуна на Chicco, също със страхотна миризма. Едва ли има кой-знае каква разлика в съставките на двете марки сапун, но разликата в цената е около 2 лв.

p.s. понеже гледам някакво объркване е настанало - за косата ползвам шампоана на Нивеа за боядисани коси /след множество експерименти с най-различни други/

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 17:29 от Гуш

# 19
  • Мнения: 13 512
Никога не съм го правила...моята кожа  има различни потребности от бебешката, както и косата ми.

# 20
  • Мнения: 6 618
Чудила съм се ,но мисля че щом са бебета ще са прекалено нежни за нашите коси и няма да измива както трябва.

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 531
Не!

# 22
  • Мнения: 208
Не не съм ползвала за тяло!

# 23
  • Мнения: 7 186
...от няколко години позвам бебешкия сапун на Нивеа, има два вида - обикновен и с овлажняващи екстракти от овес.

Аз ползвам белия сапун на Нивея за измиване на лицето и съм много доволна. Нежен е и измива супер.

# 24
  • Мнения: 1 027
Права си, промених заглавието на темата, че наистина подвежда  Peace

# 25
  • Мнения: 1 069
 Кво става, бе? Душ гел или шампоан? Нещо се обърках!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Пробвала съм и едното, и другото - нито бебешкият шампоан ми действа добре на косата и кожата на главата, нито детският душ-гел - на кожата на тялото.

Общи условия

Активация на акаунт