Как се усещат движенията на бебето?

  • 6 387
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
къркоренето на червата аз го пропуснах. хем бях подготвена да очаквам такива движения, но уви.
почнахме да се опознаваме с бебчо директно с ритничета, които към края бяха доста силни. уж дребно бебе - роди се 3100, ама така ме млатеше Shocked

Ох и аз къркоренето на червата и пърхането на пеперудата съм го пропуснала, директно си почна с едни ритничета, които съвсем в началото приличаха на пулсиране. Ами честно казано малко ми е трудно да го обясня,но е страхотно Mr. Green

# 16
  • Мнения: 236
А  аз си мислех,че си внушавам  #CrazyУсетих нещо като къркорене,но не точно в областта на стомаха,а по-надолу и по-в дясно . Според татито определено не беше къркорене(след "слухов преглед" Rolling Eyes),но аз си мислех,че вече започвам да си внушавам Whistling.От тогава-вече около 2-3 седмици нищо няма,обаче като си сложа ръката на корема по-ниско и усещам пулс (който пак не ми се вярваше да е на бебо-мислех,че е моя).Обаче сега като чета май наистина всичко това е било бебешко мърдане.

# 17
  • София
  • Мнения: 368
Аз усещах гъделичкане и потрепване в корема. Беше невероятно, спомням си че пътувахме в колата на път за работа, много се развълнувахме с таткото.

# 18
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
При мен беше като леко драскане от вътре, докато един ден не получих слаби ритничета в прадължение на 5 мин.  Wink

# 19
  • Мнения: 100
Първия път беше малко като нервен тик в корема Simple Smile))) Почти нищо не усетих , а кореме ми се повдигна лекичко и така няколко пъти в продължение на около половин часи беше в 3 през нощта.

# 20
  • Мнения: 678
Ами в силното си желание по скоро да усетя само с ечудех въобразявам ли си или е бебето,докато в един момент такъв шут ми би че ми изкара акъла Joy Joy

# 21
  • Мнения: 1 596
Първите усещания са като къркорене на червата, или "пърхане на пеперуди" като при влюбване  Wink, ако не си подготвен какво ще усетиш, може и да не разбереш, че е било бебчето. А по-късно вече се усещат ритничетата  Heart Eyes

абсолютно точно казано Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 635
Определено то усетих като пукане на мехурчета в корема.
Малко по късно, като игличка забиваща се в червата.

# 23
  • Мнения: 4 546
а кога започнахте да усещате ритниците, които не могат да се сбъркат?

# 24
  • Мнения: 6 461
През първата ми бременност усетих точно това :
Като "пърхане на пиперуда".  Wink
 А през втората си бременност усетих едно ритниче. Mr. Green

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз го усетих чаааааак към 6-я месец и то като ритниче  Hug

# 26
  • Мнения: 298
Аз "пърхането" го усетих в 16-та г.с., а ритничетата към 18-та  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
И аз усещам нещо като пърхане или къркорене понякога доста честичко особенно онзи ден Simple Smile вчера почти не ...Sad днес в момента Simple Smile като седя много често го усещам и се надявам да не се бъркам,че е то!  ConfusedНямам търпение да почне да поритва за да съм сигурна  Simple Smile  Но кога ли ще е/..... newsm78

# 28
  • Монреал
  • Мнения: 631
Като леко побутване или погалване отвътре  Laughing

# 29
  • Мнения: 701
Отначало го усетих като мускулен тик,а след две0три седмици този "тик" се засили.Сега ме шутира особено силно като се разстроя или плача,а това често ми се случва напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт