Да сложа ли корк в детската стая? Ламинат vs. корк ?

  • 2 733
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
И аз съм за корк, категорично. Peace
Почти целият ни апартамент от две години е с такава настилка - много топло и красиво е.
За цена не съм компетентна, защото нашият е купен от чужбина.

# 16
  • Мнения: 3 251
bacio , тая цена дето я написа, заради нея, може и запор на идеите за по- нанатъчен ремонт да имам Joy
Един път само да влезем в магазина, от там нататък ще ми е по-лесно, като поговорят с него и консултантите...

# 17
  • София
  • Мнения: 978
Ако имаш възможност слагай корк и въобще не му мисли

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Естествено, че ако имате пари - корк Mr. Green
belinda, идея си нямам колко вида и на каква цена е,
Ooo, разликата е чувствителна, 3 към 1 Confused

# 19
  • Мнения: 1 893
bacio , тая цена дето я написа, заради нея, може и запор на идеите за по- нанатъчен ремонт да имам Joy
Един път само да влезем в магазина, от там нататък ще ми е по-лесно, като поговорят с него и консултантите...

Скъпичко е, но си струва.
Освен това се плаща на етапи и си мисля, че така ще го преглътне по-лесно  Grinning
А и винаги може да изберете по- евтин вариант.

пп- чакай да видиш цената за дървения стъклопакет  Shocked

# 20
  • Мнения: X
Дилема тук изобщо не трябва да има.Естествено,че корк.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 687
И според мен е по-добре корк.

До скоро хич не харесвах и аз ламинат, но напоследък попадам на много интересни модели, на които не им личи, че става дума за ламинат.

# 22
  • Мнения: 1 893

До скоро хич не харесвах и аз ламинат, но напоследък попадам на много интересни модели, на които не им личи, че става дума за ламинат.


Като сурнеш два пъти масата, ще му проличи.

# 23
  • Мнения: 743
Според мен щом става дума за детска стая по добре е ламинат, много лесно се почиства.

# 24
  • Мнения: 3 251
Според мен щом става дума за детска стая по добре е ламинат, много лесно се почиства.
Не знам само как се чисти от следите на кончето/язди се/ и колите, които суркат цял ден.
А и при почистването на корка bacio писа, че няма сложно, само стирката с вода.

# 25
  • Мнения: 1 893
Така е, корка се почиства много лесно, а има и предимство, че въобще не му личи, ако нещо капне или се изцапа/ за разлика от повечето ламинати/.
А колкото до суркането, бъди сигурна, че на ламината ще му проличи още на втората седмица. И което е по-лошо, нито се цикли, нито се лакира.
Не случайно корка е в пъти по-скъп от ламината.

Общи условия

Активация на акаунт