и аз имам проблем с ICQ

  • 1 212
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
За това значи не ми отговаряш вчера, аз реших, че ме отбягваш.

Ама аз май имам спомени, че и днес беше онлайн по едно време.  Thinking

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
На мен ми хакнаха КЮ-то миналото лято. Сменена ми е паролата, е-mail-а също. Много се нервирах защото този номер го имах от години наред. Познати казват, че често съм он-лайн и до ден-днешен.
   Е регистрирах се отново, ама що майни изредих.....

# 17
На мен също днес са ми изчезнали контактите и се чудех какво става. Бях чела скоро в нета, че не се препоръчва да запазваш паролата, за да не те хакнат, в смисъл да не кликваш на auto save password, а да си я въвеждаш при всяко влизане и излизане в пощата, кюто и др, които използваш.

# 18
  • София
  • Мнения: 368
И на мен ми се случи това точно с три нови номера на кюто и също и нови мейли. Аз се сещам за едно същство, което може да ми прави тези номера, но само подозирам. Много е неприятно, и мен ме виждат онлайн понякога със старите ми номера.

# 19
  • Мнения: 3 818
тити, преди няколко месеца и с кю-то на мъжа ми се получи същото. Сто процента проблемът не беше в нас. Не искам да те разочаровам, но никакви магьосничества не помогнаха нещата да се оправят Confused В крайна сметка- ново кю Tired

# 20
  • Мнения: 5 468
Едно време, като бръмчах из Мирковските дебри хайдушки, познавах едно хлапе, което като си хареса някой ICQ номер и си го вземаше Shocked.
А понякога просто не можеш да си влезеш в кюто и това е. Моето старото така замина. Една нощ не можах да вляза там и все ми даваше, че  е грешна паролата Thinking. Накрая се отегчих и се направих ново кю. След 1 година сигурно, се сетих за старото и влязох в него. Без проблем... със същата "грешна", стара парола. Но вече не ми трябва. Всичките ми контакти са на новия номер и така...

# 21
  • Мнения: 9 903
благодаря на всички - вече имам нов номер  bowuu

# 22
  • Мнения: 42
Това не е само при теб. Вчера стана и с моето АйСиКю. Но като се обърнах към хелпа разбрах, че това е масово явление с много от целия свят.И всеки си иска стария номер и парола и проклина администраторита на сървъра.  Hug

# 23
  • Мнения: 977
В момента по ICQ се разпространява *.zip файл, който като го разархивирате е *.exe. В никакъв случай не трябва да приемате! Унищожава Ви кю-то.

Като цяло, за да се предпазите от подобни грижи - не приемайте чужди файлове! Още по-малко ги отваряйте!

# 24
  • Мнения: 9 903
В момента по ICQ се разпространява *.zip файл, който като го разархивирате е *.exe. В никакъв случай не трябва да приемате! Унищожава Ви кю-то.

Като цяло, за да се предпазите от подобни грижи - не приемайте чужди файлове! Още по-малко ги отваряйте!
случаят не е такъв.


Cllaire, онзи ден имаше само един случай на оплакване в хелпа за същото. Както и да е, майната му.

# 25
В момента по ICQ се разпространява *.zip файл, който като го разархивирате е *.exe. В никакъв случай не трябва да приемате! Унищожава Ви кю-то.

Като цяло, за да се предпазите от подобни грижи - не приемайте чужди файлове! Още по-малко ги отваряйте!
случаят не е такъв.


Cllaire, онзи ден имаше само един случай на оплакване в хелпа за същото. Както и да е, майната му.

Случая е точно такъв ако не е .zip файл то е линк към такъв, и кликването и стартирането му е достатачно за да ви изтрие Q-то.  Онзи ден имахме такъв проблем в офиса и трябваше да го решавам.

 ПРОБВАЙ С ПАРОЛА    14

# 26
  • Мнения: 9 903
интересно, на какъв език трябва да обясня, че случаят не е такъв? Не получавам файлове, не отварям линкове.

# 27
И на мен така ми бяха хакнали паролата на старото ICQ но  не се оправи  и си смених номера.   

Общи условия

Активация на акаунт