SUPERNATURAL forevermore

  • 11 893
  • 479
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 43 610
Жив и здрав да ни е  Kissing Heart

# 211
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450

Изскочи ми преди малко във ФБ Joy

Също толкова нелепо беше едно много тъпо стихче за синовната любов, илюстрирано с плачещия Дийн.

# 212
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669
Ето нещо интересно

# 213
  • Мнения: 24 462
Наистина интересно, отивам да прочета повече. Аз го нямам фокса тук.

# 214
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669
Не съм го гледала, днес ми попадна тази информация. Явно трябва да го гледам, намигва ми сам.

# 215
  • Мнения: 43 610
За кой сериал става въпрос? Изпуснала съм нещо.

# 216
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669
Следотърсачът.

# 217
  • Мнения: 43 610
Оф, той виждам сега, че само в 2 епизода играе.
Бива ли го сериала иначе?

# 218
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669
Не знам, не съм го гледала. Но ми попадна факт за него, качих по-горе снимка.

# 219
  • Мнения: 22 592
Аз пък четох нещо за 16 сезон, ама не помня къде.

# 220
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669
И да има, ми е чудно, какво ще измислят. Освен ако не изровят още някои демон или ангел... То няма какво друго да покажат....

# 221
  • Мнения: 24 462
Няма как да има, краят беше.

# 222
  • Мнения: 43 610
Аз пък четох нещо за 16 сезон, ама не помня къде.

Из фейса много такива фейк новини има.
Вече не им обръщам внимание и подминавам.

# 223
  • Мнения: 69
Оф, той виждам сега, че само в 2 епизода играе.
Бива ли го сериала иначе?

Да, Tracker e доста добър сериал.

# 224

Общи условия

Активация на акаунт