SUPERNATURAL forevermore

  • 11 802
  • 476
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 24 462
В България сме от няколко часа, ура!
Да пусна телевизора и да попадна по едно от бтв-тата на първи сезон..🤣🤣🤣 сега видях, че е имало и още един епизод и ще си го върна. Дублажа е гаден, но първи сезон , по бг тв, докато сме тук ще гледам.🤣

# 466
  • Мнения: 43 557
Дублажа скапва всичко. Много некадърно направен.
Ама и музиката сменили.
Няколко пъти мятах око наскоро на някоя серия, аз си ги гледам и си знам даже  и коя музика пускат.
И това пипали. Идиоти.
И сериала не прилича на нищо. Ако за пръв път го виждам, няма и да поискам да го гледам отново.
ТВ не гледам, но наскоро бях извън София и ми се наложи да поразцъкам телевизора. Ами то всичко с бг аудио.
Отврат.
Впрочем едно време имаше филми с много качествен дублаж. Сега няма.

# 467
  • Мнения: 24 462
Аз пак зяпам, то първи сезон го знам наизуст, но не пречи.

# 468
  • Мнения: 43 557
Не мога да гледам с бг аудио. Като кощунство ми е, изневяра, предателство.
Няколко дни гледах Древните като бях там само с телевизия.
С дублажа е бозица голяма.

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 8 393
Да гледам Supernatural с бг дублаж, не бих си го причинила. Всичко заминава като сложат дублаж.

# 470
  • Мнения: 24 462
Но е българска реч..
Друго е като пуснеш телевизора и да говорят на български.
Иначе съм съгласна с вас.

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 8 393
Някак си не ми се връзва изобщо Supernatural и българска реч. Губи си чара.

Българска реч - по новините, който има смелост да ги гледа 😆 😩

Аз всички филми и сериали ги гледам или в оригинал на английски или с дублаж на френски или немски. Българските дублажи не струват.
Мога да се излъжа да гледам на български само някои български сериали. Иначе българска телевизия изобщо не гледам.

# 472
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 665
Малко извън темата, но единственият дублаж, който ми харесва по телевизията е на криминалните канали- АйдиЕкстра например. Другите НЕ стават !

# 473
  • Мнения: 24 462
Живея на друг континент, на мен ми е мило като слушам български.
Все тая по принцип, весело лято на всички.

# 474
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 665
При нас вече стана весело, хахаха ( Работя в хранителен магазин и има всякакви хора )

# 475
  • София
  • Мнения: 37 312
Ивекс, не се ядосвай за глупости. Wink

И аз го харесвам с Бг аудио и съм го гледал втори път така. Изобщо не ми пречи, напротив.
Иначе си ги имам всичките сезони и епизоди на отделен диск с оригинално аудио + отделно и с Бг аудио.
Класика! Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 юни 2026, 02:07 от Diavolo

# 476
  • Мнения: 43 557
Живея на друг континент, на мен ми е мило като слушам български.


Ааа, разбирам.

Ама донякъде Stuck Out Tongue Winking Eye

Гледам Приятели си е все със стария дублаж, който е страхотен.

Мернах и Гувернатката. Ужасно бг аудио, а е забавно сериалче.

Общи условия

Активация на акаунт