Лунна диета-04.03.2007-1,17 ч.

  • 5 567
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 281
   Аз да си кажа, че също хапнах едно киви. Надявам се до довечера да издържа и се  Praynig !Иначе други прегрешения нямам! Успех на всики лунуващи! Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 170
Как сте момичета? Настъпват най-трудните часове и се чудя дали ако си легна по-рано с къркащ стомах ще мога да заспя. Дано не се изкуша и издържа до утре и кантара ме зарадва. Пожелавам и на вас добри резултати. Стискам палци, остана още малко!

# 107
  • Мнения: 448
 newsm22 newsm22 newsm22 newsm22 newsm22 newsm22 newsm22 newsm22 newsm22

funny, не играе честно, без айрян. Laughing .Толкова съм гладна, а след малко мъжете като седнат да вечерят, не зная как ще издържа на гледката Sick. По принцип си лягам, около 24 часа, но днес май ще си легна преди новините Crazy

# 108
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз вчеравзех, че си наготвих една спаначенач супа, хапнах я без угризения, реших, че просто ще задържам килограми, нчма да слабея, а то...какво излезе - сутринта - 2 кила отгоре.Направо онемях Shocked
Вярно, че хапнах и едни пуканки, ама цял ден бях навън с детето, целия Южен парк обиколихме пеша, че и се прибрахме с крачета даже.

Направо не е за приказка тая моя работа.
Днес - ГЛАД!!!
Обаче вече не издържам и рекох да се изплача тук, че дано устискам. Praynig

# 109
кой я е правил преди тази диета?...защото на мен ми е за първи път и подхождам малко с недоверие.....за един ден колко килца сте свалили предните пъти?......... newsm78 newsm78 newsm78

# 110
  • Мнения: 1 424
Как сте,момичета? Аз държа фронта,но ми е трудничко, отдавам го на доброто похапване в последно време.
дръндрън  ако внимаваш с хапването през следващите дни, ще си го запазиш  Peace
pepitta ако кафето е без захар си по правилата  Laughing Аз кола, без захар си пийвам втора  чашка вече,че с това ниско кръвно е се издържа  Peace  Айрян по принцип не е позволен, но не е фатално според мен  Wink
Дръжте се и всички да свалим по 1 килце до утре  Heart Eyes

# 111
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз ще продължавам да си повтарям като развалено радио - кога е следващата дата? И запазвате ли до тогава килата?  Mr. Green

# 112
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187

дръндрън  ако внимаваш с хапването през следващите дни, ще си го запазиш  Peace


ОПс мерси, не видях отговора... Ама значи няма да ги запазя  Mr. Green

# 113
vodka s led браво за поздрава на съседката  Winkсамо така! ами кафето беше без захар...ама колата си беше обикновена кола...
момичета!!! я по-ведро все пак това е само един ден без храна не година .....Незнам аз цял ден се ровя из едни статии за глада в Африка и явно заради това не съм още така озверяла за храна......   Cry Cry Cryно ми стана така мъчно за децата там  Cry Cry Cry

# 114
  • Мнения: 6 958
Аз вчеравзех, че си наготвих една спаначенач супа, хапнах я без угризения, реших, че просто ще задържам килограми, нчма да слабея, а то...какво излезе - сутринта - 2 кила отгоре.Направо онемях Shocked
Вярно, че хапнах и едни пуканки, ама цял ден бях навън с детето, целия Южен парк обиколихме пеша, че и се прибрахме с крачета даже.

Направо не е за приказка тая моя работа.
Днес - ГЛАД!!!
Обаче вече не издържам и рекох да се изплача тук, че дано устискам. Praynig

2 килограма в плюс само от супа и пуканки  ooooh! Аз си мислех, че само при мен е така... Случва ми се напоследък да ям някоя салата с малко кашкавал и на другия ден съм в + 1/1.5 кг.   ooooh!  КЛОНКА да си гладувала или плодувала преди това? Аз си мисля, че на мене покачаването ми идва именно заради това  #Cussing out Всеки ден варирам +/- от 0.500 до 1 кг. през последните 2-3 седмици  #2gunfire Съжалявам, че и при теб се случва това. Дано не се случва повече  Praynig Praynig Praynig

А относно моите предни 2-3 лунувания момичета - свалях по 400-500 гр., които ми се качиха обратно до 2 дена и така... Този път пак се пробвам, няма отказване...  Tired Tired Tired

# 115
  • Мнения: 170
Аз ще продължавам да си повтарям като развалено радио - кога е следващата дата? И запазвате ли до тогава килата?  Mr. Green
Следващата дата е 12.03, 05:54. Пада се понеделник, което е много по-добре отколкото през уикенда с обилните трапези.

# 116
  • Мнения: 664
изядох една ябълка Sad бях на гости и ме каниха с какво ли не и най-накрая да не ме помислят за неучтива изядох една зелена ябълка, ама кво да правя.....

# 117
  • Мнения: 6 958
изядох една ябълка Sad бях на гости и ме каниха с какво ли не и най-накрая да не ме помислят за неучтива изядох една зелена ябълка, ама кво да правя.....

Е, не се натъжавай мила - не е проблем  Hug Утре пак ще има отражение на кантарчето - нали е ябълка все пак   bouquet Аз също съм го правила и пак има ефект  Peace

# 118
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Следващата дата е 12.03, 05:54. Пада се понеделник, което е много по-добре отколкото през уикенда с обилните трапези.
smile3525 Мерси! newsm74 И мен много ме тормози факта, че все събота и неделя се падат най-често..  Значи понеделник 5,54.. ще трябва да стана в 5 да закуся хахаха  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 252
изядох една ябълка Sad бях на гости и ме каниха с какво ли не и най-накрая да не ме помислят за неучтива изядох една зелена ябълка, ама кво да правя.....
Не си единствената прегрешила. Аз пък преди 5 мин. хапнах малко портокал. Лунувам от близо 4 год. и със сигурност ти казвам, че такива дребни прегрешения не се отразяват на свалените килограми Peace.

Общи условия

Активация на акаунт