Лунна диета-04.03.2007-1,17 ч.

  • 5 565
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 488
През февруари, въпреки най-сериозните ми намерения да лунувам, все изскачаше някоя непредвидена софра... Сега, обаче ще си изключа мобилния и съвсем сериозно ще лунувам, че иде един празник, в който трябва да сме женствени, нали?
Така че - включвам се и аз в групичката!

# 31
  • Мнения: 170
И аз да се запиша.Отслабвам и диетата на д-р Байкова но нещо застопорих та дано мръдна с лунната и се отприщя. Joy Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 321
Включвам се и аз,пък да видим докъде ще я докарам Rolling Eyes
Успех на всички Peace

# 33
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
само се чудя, защо съм си записала малко по-различни часове, на същите дати? мисля, че някой тук ги беше написал началото на годината, за цялта.
моля ви, дайте линк за всички дати и часове за цялата година, да си актуализирам инфото, че явно съм голяма блейка Simple Smile


От тук може да си ги проверяваш всеки месец!

Аз пропускам заради неделята, но на следващата дата съм с вас!

# 34
  • Мнения: 1 615
АМА РАЗКАЖЕТЕ МИ ПОВЕЧЕ ЗА ФАЗИТЕ!!! Sad

# 35
  • Мнения: 6 958
Запис и от мен  Peace Миналата седмица пропуснах, но тази съм на линия  Party

# 36
  • Мнения: 1 771
И аз планувам да се включа този път.

# 37
  • Мнения: 2 897
В неделя съм на линия Simple Smile

# 38
  • Мнения: 76
Лунатички   Wink с вас съм и този път, макар че на предното лунуване отслабнах, но след няколко дни си възвърнах килограмите. Някъде бях чела, че е най - добре диета да се започне на пълнолуние, така че и това ще свърша. Успех на всички  Grinning

# 39
  • Мнения: 8
Да се запиша и аз Joy!

# 40
  • София
  • Мнения: 89
И аз Simple Smile

# 41
  • Мнения: 120
И аз съм с вас  Hug
Миналия път я правих 3-дневната  ама сега май само 1 ден, пък ако издържа може да продължа с още 2 дена.

# 42
  • Мнения: 990
И аз съм с вас  Hug
Миналия път я правих 3-дневната  ама сега май само 1 ден, пък ако издържа може да продължа с още 2 дена.


Каква е тридневната? И аз искам!  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 157
през декември свалих едно килце, но по празниците пфуйиу обратно върху мен и утре съм с вас, подкрепям !!  superuu

# 44
  • между град и село
  • Мнения: 212
И аз ще се пробвам пък дано устискам. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт