Лунна диета-04.03.2007-1,17 ч.

  • 5 567
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз днес ядох банан, 2 кивита и малко ананас  Simple Smile Въпреки това си мисля, че ще има поне малка разлика в кантара...  Praynig  Piddochia една ябълка нищо не е :> 
Това ми е най-успешния опит до момента   bowuu От днес почвам всяка седмица!

# 121
  • Мнения: 3 647
не знам но аз изпих 2-3
защото от вчера от 15:30 не бях яла нищо
  bouquet

# 122
  • София
  • Мнения: 2 840
Случва ми се напоследък да ям някоя салата с малко кашкавал и на другия ден съм в + 1/1.5 кг.   ooooh!  КЛОНКА да си гладувала или плодувала преди това? Аз си мисля, че на мене покачаването ми идва именно заради това  #Cussing out Всеки ден варирам +/- от 0.500 до 1 кг. през последните 2-3 седмици  #2gunfire Съжалявам, че и при теб се случва това. Дано не се случва повече  Praynig Praynig Praynig


Гладувам спорадично.По един ден - повече не издържам.
Напоследък бях ограничила храната драстично, а в деня преди супата бях изяла два пакета кашу - мисля, че са значително повече като калории от скапаната супа и пуканките.Ама - ей на.
Не зная какво става.Напоследък ми е много трудно да слабея.Свалям, но качвам за часове буквално.И така, с големи мъки, поддържам +3 килограма от последните трайно/това май е за кавички/килограми.63 бях в края на януари.Борих ги бая време, а за няколко дни станах 72/???!!!!?, после за няколко дни паднах до 66-67.Е, днес се озовах 68....утре пак 67...ей така се мотам и няма край.
Писна ми.А гоня 48.Вече не вярвам.

По темата.
Издържах до този момент.Отивам да спя, защото...не смея да остана още будна Twisted Evil

# 123
  • Мнения: 6 958
Не зная какво става.Напоследък ми е много трудно да слабея.Свалям, но качвам за часове буквално.И така, с големи мъки, поддържам +3 килограма от последните трайно/това май е за кавички/килограми.63 бях в края на януари.Борих ги бая време, а за няколко дни станах 72/???!!!!?, после за няколко дни паднах до 66-67.Е, днес се озовах 68....утре пак 67...ей така се мотам и няма край.
Писна ми.

Все едно аз го казвам това, само дето имам да свалям ужасно много... И аз незнам какво става, но ще се борим до край, нали така?!? Незнаем от къде ще излезне ''зайчето'' както се казва...  Peace

Аз също издържам, но съм с леко главоболие, но то се дължи по скоро на недоспиване и малко напрежение... Просто лунната диетка е най-малкото, което мога да направя в борбата с килцата...  newsm78


Пожелавам ГОЛЕМИ минуси утре на всички    bouquet

# 124
  • Мнения: 2 159
ааа момичета още съм на линия Peace
след малко лягам, за сега съм само на вода + кафе сутринта
да не ви казвам, че имахме гости и като сложихме разни работи по масата.... очите ми все там Laughing
хайде лека и утре ще видим резултатите Hug

# 125
  • Мнения: 2 159
Ехооо какво става, къде са резултатите Mr. Green
Аз понеже съм заспала патица не се премерих вчера да видя колко кила съм и сега не знам имало ли е ефект, но днес си запомних кг-тата и до другия път ще видя дали качвам.
На 12-ти ли е следващата дата? На календара ми се оказа, че са ми отбелязани фазите на луната, много се чудех на кой ли са му притрябвали тези означения Mr. Green
Следващия път сме пак заедно нали? Много по-стимулиращо е когато не си сам Hug

# 126
  • Мнения: 2 897
Минус две килца съм Simple SmileТози път съм повече от доволна.
До следващото пълнолуние!

# 127
  • Мнения: 2 159
Минус две килца съм Simple SmileТози път съм повече от доволна.
До следващото пълнолуние!
ихааа супер направо Peace
а друг път като си смъквала, качвала ли си ги обратно?

# 128
  • Мнения: 1 424
-1кг съм  Party
Браво на всички свалили  thumbsup

# 129
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Това само на пълнолуние ли се прави или...?

# 130
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз въпреки яденето на малко плодове, съм -1,5 кг. :> Така че, явно не е фатално Simple Smile

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз се издъних Close...ходихме на гости
другия път няма да мръдна от къщи Crossing Arms

# 132
  • Мнения: 2 897
Минус две килца съм Simple SmileТози път съм повече от доволна.
До следващото пълнолуние!
ихааа супер направо Peace
а друг път като си смъквала, качвала ли си ги обратно?

Не,ако ям нормално(аз така си ям,де Grinning)Ако човек тръгне да си прави пиршества не знам колко ще си задържи килограмите след диетата.
Специално от гладуването при пълнолуние съм много доволна,защото свалям доста и задържам така.През другите фази не постигам такива добри резултати.Ето защо се отказах да лунувам тогава Simple Smile

# 133
  • Мнения: 170
И аз да се отчета - минус 1 килограм. Доволна съм при положение, че съм в нарушение - снощи хапнах една ябълка и Активия. Яд ме е, че винаги правя такива дребни издънки.

# 134
  • Мнения: 990
Аз снощи си хапнах, че цял ден бях на работа, а уж съм в отпуск  Tired И пак съм - 1 кг.!!!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт