личен въпрос

  • 2 243
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 248
Мисля че е нормално.
всичко ще  си дойде на място след като родиш!
Късмет и много усмихнати дни !  bouquet
Peace

# 16
  • Мнения: 678
аз не съм раждала,но ми предстои такова:)))доста често усещам болки долу....но незнам дали правилно ще ги опиша....чувствам ги по точно вътрешни...все едно самия канал ме боли...дали е възможно от това че бебето ме натиска.......все едно съм правила продължителен секс и имам мускулна треска....?!
възможно е от натиска на бебо.и аз съм го изпитала

# 17
  • Мнения: X
Не ми се е случвало но съм го чувала доста често май. Очевидно е нормално. Нищо не ти пречи на следващата консултация да попиташ гинеколога си. Той ще ти даде най-точно обяснение.

# 18
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз знам, че външните полови органи - малки и големи срамни устни набъбват / както при сексуална възбуда / заради по-силното кръвоснабдяване на тази област при бременността.
Peace Peace Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 990
Да възможно е  не се притеснявай, но все пак сподели с гинеколога си  Peace Успех и лека бременност   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 596
здравей, и аз имам от време на време подобни усещания.
сякаш вътре ми е подуто и слепнато.
и се страхувах,но щом има и други като мен ще се успокоя. Blush
успех и здраве от мен Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 541
Да, поради високото кръвоснабдяване в тази област се уголемяват (понякога значително) външните срамни устни дори.
Peace Peace Peace
Също така е възможно това да са разширени вени - затова е най-добре да се консултираш с гинеколога си!
Успех и леко раждане!

# 22
  • Мнения: 911
Аз знам, че външните полови органи - малки и големи срамни устни набъбват / както при сексуална възбуда / заради по-силното кръвоснабдяване на тази област при бременността.

Да, точно така... Embarassed Embarassed Embarassed.. и се чувствам там някак тлъстичка  Embarassed

# 23
  • Мнения: 2 336
не съм имала такъв проблем,освен че понякога по време на секс чуствам като протъркване Sad

# 24
  • Мнения: 445
Мисля, че е нормално. Моя съседка имаше разширена вена на вагината.

# 25
  • Мнения: 1 029
Аз знам, че външните полови органи - малки и големи срамни устни набъбват / както при сексуална възбуда / заради по-силното кръвоснабдяване на тази област при бременността.

И аз така съм чувала.

# 26
  • Мнения: 1 174
Аз знам, че външните полови органи - малки и големи срамни устни набъбват / както при сексуална възбуда / заради по-силното кръвоснабдяване на тази област при бременността.
Laughing Да, така се получава и е съвсем нормално.

Общи условия

Активация на акаунт