Кое от двете пловдивски училища бихте ми препоръчали за 1-ви клас?

  • 71 276
  • 287
  •   1
Отговори
# 195
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Е, хайде сега! Чак пък нито една да не е добра...  Grinning

Какво точно разбираш под "добра"? Защото тези, които поемат 2010, сега точно доизкласяват средното от моите деца. Бих ти препоръчала, но знам ли какво е "добра" според твоите критерии? Иначе, нашата е много добра, но аз си падам по по-хард госпожите. Та не знам мога ли да ти я препоръчам.  Simple Smile
Казвам това,което съм чувала от други майки,аз не съм майка с болни амбиции за детето си,но все пак смятам ,че самото начало е много важно за детето.Ако можеш сподели(може и на лични),препоръчай,за това писах,за мнение от майки,на които децата са от това училище.

# 196
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
До колкото разбрах г-жа Радева,била много добра,но тя се пенсионирвала,дали е верно newsm78,незнам.

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
На нас ни води Невена Василева. Изключително добра е. Много грижовна, много разбрана, много толерантна. Като учител, разбирай като метод на преподаване, нямам забележки. Аз обаче, имам по-други изисквания. Иска ми се да е по-строга, по-амбициозна и малко по-взискателна. Макар че, сега, когато са вече в 4-ти клас и предстоят матури ги е натсинала доста здраво. Предпочитам да ги натискаше така през цялото време. На повечето родители това много им допада - в смисъл стилът на Василева. Търсят точно такъв начален учител. Аз предпочитам по-строг и суров преподавател.

Затова те питах какво разбираш под "добър". Моите критерии за "добър" обикновено се разминават с тези на "масовия зрител".  Simple Smile

# 198
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Благодаря за отговора  bouquet,аз също предпочитам по-взискателните и по-строгите учители.Ще видим при коя госпожа ще се паднем,надявам се да улучим,и да не сме разочаровани.

# 199
  • Мнения: 400
Търся впечатления за Антим Първи и за госпожите, които сега са на трети клас?

# 200
  • Мнения: 548
Мили момичета, и аз имам двама ученика в Пловдив. Големият ми сега е в 4 клас, предстои му кандидатстване. Моля, ако имате информация къде можем  да кандидатстваме с математика овен в Математическата-там със сигурност. Чувала съм , че и в Патриарх Евтимий има паралелка с усилено изучаване на математика за която се кандидатства след 4 клас, но дали е така?  А дали има и други такива места-Душо Хаджидеков, или друго някое? Ще съм благодарна за всякаква информация, защото със сигурност ще продължим с математика нататък независимо в МГ или друго добро място.

# 201
  • Мнения: 140
Мацки, някой да има инфо за бившето Димитър Благоев?Защото се двоумя дали да запиша щерката там първи клас?

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Мили момичета, и аз имам двама ученика в Пловдив. Големият ми сега е в 4 клас, предстои му кандидатстване. Моля, ако имате информация къде можем  да кандидатстваме с математика овен в Математическата-там със сигурност. Чувала съм , че и в Патриарх Евтимий има паралелка с усилено изучаване на математика за която се кандидатства след 4 клас, но дали е така?  А дали има и други такива места-Душо Хаджидеков, или друго някое? Ще съм благодарна за всякаква информация, защото със сигурност ще продължим с математика нататък независимо в МГ или друго добро място.


Да, в "Патриарх Евтимий" се кандидатства след 4-ти клас. Имат специализирани паралелки. В "Душо Хаджидеков" няма такова нещо. Кандидатства се с успех от матурата и "кандидатства" не знам дали е точната дума. Просто, ако пожелаеш да си преместиш детето, се взима под внимание успехът от матурите след 4-ти клас. Но няма специализирани паралелки там.

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Бившето Димитър Благоев нали сега е СОУ Кирил и Методий?
Там също, мисля, че има специализирани паралелки и се влиза с изпити след 4 клас...

# 204
  • Мнения: 1 937
Бившето Димитър Благоев нали сега е СОУ Кирил и Методий?
Там също, мисля, че има специализирани паралелки и се влиза с изпити след 4 клас...
Да, информацията е коректна. Има паралелка с математика, английски и български.

# 205
  • Мнения: 400
Мили момичета, и аз имам двама ученика в Пловдив. Големият ми сега е в 4 клас, предстои му кандидатстване. Моля, ако имате информация къде можем  да кандидатстваме с математика овен в Математическата-там със сигурност. Чувала съм , че и в Патриарх Евтимий има паралелка с усилено изучаване на математика за която се кандидатства след 4 клас, но дали е така?  А дали има и други такива места-Душо Хаджидеков, или друго някое? Ще съм благодарна за всякаква информация, защото със сигурност ще продължим с математика нататък независимо в МГ или друго добро място.


А синът ти в кое училище я учи тази математика досега? И доволна ли си?

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Бившето Димитър Благоев нали сега е СОУ Кирил и Методий?
Там също, мисля, че има специализирани паралелки и се влиза с изпити след 4 клас...
Да, информацията е коректна. Има паралелка с математика, английски и български.


Бившето "Димитър Благоев" сега е ГХП "Св. св. Кирил и Методий". СОУ "Св. св. Кирил и Методий" има също, но се намира в "Смирненски".

# 207
  • Мнения: 6 206
А основното училище се казва Княз Александър Първи, ако има някакво значение.

# 208
  • Мнения: 548
Мили момичета, и аз имам двама ученика в Пловдив. Големият ми сега е в 4 клас, предстои му кандидатстване. Моля, ако имате информация къде можем  да кандидатстваме с математика овен в Математическата-там със сигурност. Чувала съм , че и в Патриарх Евтимий има паралелка с усилено изучаване на математика за която се кандидатства след 4 клас, но дали е така?  А дали има и други такива места-Душо Хаджидеков, или друго някое? Ще съм благодарна за всякаква информация, защото със сигурност ще продължим с математика нататък независимо в МГ или друго добро място.


А синът ти в кое училище я учи тази математика досега? И доволна ли си?
Ходи на курс-2 пъти седмично, в събота ходи на проверовъчни, и отделно в къщи работим заедно по сборници препоръчани от госпожата в курса. Много е трудно, защото материала е различен от това което се изучава в училище.



# 209
  • Мнения: 107
Ние живеем в Смирненски и се колебая между 2 училища "Св.СВ Кирил и Методий" и "Драган Манчов".Моля за препоръки.Предварително ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт