Кое от двете пловдивски училища бихте ми препоръчали за 1-ви клас?

  • 71 617
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • на майната си
  • Мнения: 425
Може ли едно стегнато и ясно мнение за училището до Пожарната, а гърба на "Руски", много моля  Simple Smile Praynig

В тази тема, където си писала съм драснала съвсем сбито Simple Smile. Има и други мнения. Питай ако нещо те интересува.
Училището е Алеко Константинов.

# 256
  • Мнения: 197
Може ли едно стегнато и ясно мнение за училището до Пожарната, а гърба на "Руски", много моля  Simple Smile Praynig

В тази тема, където си писала съм драснала съвсем сбито Simple Smile. Има и други мнения. Питай ако нещо те интересува.
Училището е Алеко Константинов.
Мерси, Парси!   bouquet Малко не ми харесва този руски, няма ли училище, където да се набляга на западните езици, имам предвид още от 1 - ви клас?  Embarassed

# 257
  • на майната си
  • Мнения: 425
Аз това бях писала - дъщеря ми руски не учи и никой не е споменавал за него. АЕ се учи от първи клас - водят го засилено. На мен лично не ми е ясна системата им, но и нямам болни амбиции. От приятели бях чувала, че езика е на ниво и затова сме там, ако не успее - има АГ Simple Smile.
Аз не съм от хипер амбициозните майки. Нямам намерение да се влачим 10-15 години по езикови школи -  да се чуди човек как сме учили език преди години.

# 258
  • Мнения: 1 014
В Алеко руският език започва да се учи от 5-ти клас, поне преди няколко години беше така.
А кое е това арменско у-ще, ако може някой да каже името му или къде се намира?

# 259
  • Мнения: 6 206
Името му е Виктор и Киркор Тютюнджиян
Намира се в Стария град
Минали години имаха автобусчета, които събираха и прибираха децата, не знам дали още съществува тази практика

# 260
  • Мнения: 2 676
Името му е Виктор и Киркор Тютюнджиян
Намира се в Стария град
Минали години имаха автобусчета, които събираха и прибираха децата, не знам дали още съществува тази практика

"Виктория и Крикор Тютюнджян"  Simple Smile
ул.Турист 2, все още има автобусче  Simple Smile

# 261
Цитат
От тази учебна година нещата доста са се променили.
Кое му е овехтялото на базата? преди -да ,но от тази уч.год. нещата са се променили, както си и забелязала.......
Какво значи хигиена в 00 ? когато е дезинфекцирана или минути след някое дете?
Относно преподавателите- има добри, но също така и не толкова добри- както във всяко друго училище или сфера..........
Относно директорът - уверявам те ,че контролът от тази учебна година е доста по-силен отколкото предишните години

Много бих се радвала ако има съществени промени в училището,които да са в плюс за децата.На нас не ни се иска да местим нашия ученик.Той е свикнал с класа си,заедно са от първи клас,все отлагаме.
Би ли ми казала конкретно какви са тези промени,които не съм забелязала?
Колкото до хигиената,трябва ли да обеснявам какво значи чиста тоалетна? Всеки се досеща,надявам се....
За преподавателите - с положително мнение съм за г-жа Владимирова,г-жа Златанова,г-жа Ганчева.

# 262
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
Ох,аз все още съм под голяма дилема.Дали да е Душото или Паисий Хилендарски newsm78.Незнам,много се двуомя,ще помисля още малко и ще вървя да подавам молба,че няма време.Помагайте,мами Simple Smile.Лошото е че,в Душото не можеш да си избереш ти сам госпожа,а в Паисий Хилендарски,ми похвалиха много г-жа Йошкова,незна,ще мисля,ще разпитвам,пък ще видим.

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 14:40 от danina76

# 263
  • Мнения: 197
И аз се колебая между двете  Rolling Eyes Май съм по - склонна за Душото  Peace

# 264
  • Мнения: 140
И аз се чудя за Душото? А за Паисий Хилендарски по принцип какви са отзивите, щом се колебаете между двете?Аз не чух нищо особено за това училище, но може вие да сте.Живея в квартала, затова се намесвам...

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
търся отзиви за ОУ" Свети Софроний Врачански" в Тракия и по специално за подготвителната им група - поне на сайта на училището нещата изглеждат перфектни. Ще се радвам, майки с впечаления от преподавателките в подготвителна група да се включат.

# 266
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
И аз се чудя за Душото? А за Паисий Хилендарски по принцип какви са отзивите, щом се колебаете между двете?Аз не чух нищо особено за това училище, но може вие да сте.Живея в квартала, затова се намесвам...
Аз също не съм чула нещо по специално за Паисий но,нали госпожата е важна а не училището,специално за първолаците.Аз също клоня за Душото,но това което чувам постояно(че са много взискателни и ги побъркват от домашни,самите деца треперяли от самия натиск)ме притеснява доста.Държа да отбележа че,пиша това което чувам от родители,чиито деца учат в Душото.

# 267
  • Мнения: 2
Здравейте,
На мен също ми предстои избор на училище.  За момента съм се спряла на НУ "П.Р.Славейков". В интерес на истината не ми е район, но попаднах на сайта им в гугъл http://pslaveikov.dir.bg и ми изглежда хубаво, до 4 клас е и мисля че дъщеря ми ще се чувства добре там.
На сайта им е публикуван и списъка с учителите които ще поемат първи клас:
I а клас - Мария Александрова - Шаркова
I б клас - Емилия Антимова
I в клас - Мария Кирева - Христева
I г клас - Мариана Златанска

За жалост нямам познати, които да ми кажат мнение за училището и учителите. Ще съм много благодарна ако някой сподели впечатленията си.

# 268
  • Мнения: 606
Здравейте,
На мен също ми предстои избор на училище.  За момента съм се спряла на НУ "П.Р.Славейков". В интерес на истината не ми е район, но попаднах на сайта им в гугъл http://pslaveikov.dir.bg и ми изглежда хубаво, до 4 клас е и мисля че дъщеря ми ще се чувства добре там.
На сайта им е публикуван и списъка с учителите които ще поемат първи клас:
I а клас - Мария Александрова - Шаркова
I б клас - Емилия Антимова
I в клас - Мария Кирева - Христева
I г клас - Мариана Златанска

За жалост нямам познати, които да ми кажат мнение за училището и учителите. Ще съм много благодарна ако някой сподели впечатленията си.

И аз така като теб го харесах по интернет училището, а после се наложи да я местя моята дъщеря.

Аз я записах при Мая Георгиева в НУ Христо Ботев.
Успех на всички в избора.

# 269
  • Мнения: 2

И аз така като теб го харесах по интернет училището, а после се наложи да я местя моята дъщеря.

Аз я записах при Мая Георгиева в НУ Христо Ботев.
Успех на всички в избора.

Мисля че някъде назад бах срещнала коментара, но там ставаше въпрос за ПГ ако не се лъжа и за стаята, което мен в случая не ме касае, въпреки че разгледах в сайта и пг, което също ми се стори доста прилично.
Търсих сайта на  НУ"Христо Ботев", за да го разгледам, но не открих такъв.

Общи условия

Активация на акаунт