Кухня с алуминиеви кантове

  • 6 783
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 934
Добро решение е, много е красиво, но с алуминиевия кант оскъпяването идва като да си поръчаш вратички от МДФ, че може и малко отгоре Confused Не знам какво му е толкова скъпото на тоя кант, но е факт Rolling Eyes

Да не кажа, че оскъпяването си е направо двойно..... Rolling EyesАз смених две хоризонтални вратички (МДФ по проект) с вратички с алуминиев кант и доплатих още 100 лв. за тях...но пък стана по-красиво...факт! Утре ще снимам новата си изстрадана кухня (сглобяваха я 5/пет/ дни... ooooh!) и ще я покажа....

# 16
  • Мнения: 2 494
Много ми харесват и на мен шкафове с алуминиеви кантове, но нямаме излишни пари за тях  Crazy
ro6ko, моля те и аз, дай да ги видим тези снимки!  Mr. Green

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 653
Аз имам такава кухня от ПДЧ с алуминиеви кантове, като и нашия размер е към 2х3м. + горен ред шкафове. Излезе ни 3700лв. - скъпичко, но това е. Като цяло съм доволна засега, но я ползвам от няколко месеца. Снимки имам от монтажа, но не съм ги качила в нета, а така май няма как да ги покажа. Мога да изпратя по мейла.

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
liana,може ли да видя кухнята ти ? djemma1@mail.ru

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
Моята кухня е с алуминиеви кантове. -  http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=97881

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Много е хубава, но аз имам предвид от тези, които целите са обточени с алуминий. Вратичките отвсякъде, чекмеджетата също, всъщност всички външни ръбове. А твоята е само отгоре с алуминий, който е направен с улеи, като дръжки.
Тази, за която говоря, изглежда по-различно.
liana, давай бързо снимки и подробности на vessela2000@hotmail.com  Hug

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 653
E и моята кухня значи не отговаря на това, което искаш да видиш, защото и при мен алуминия е само отгоре на вратичките и ми служи за дръжка.

# 22
  • Мнения: 1 893
За такава ли става въпрос?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110567

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
liana,мниго ти е  хубава кухнята.

# 24
# 25
  • Мнения: 5 178
А колко е цената на линеен метър само на кантовете, точно такива като твоите вместо дръжки

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798
А колко е цената на линеен метър само на кантовете, точно такива като твоите вместо дръжки

70 лв/м.

# 27
  • Мнения: 1 102
Лиана може ли и на мен снимки на кухнятата ти??
murvet77@yahoo.com

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 653
liana,мниго ти е  хубава кухнята.

Благодаря!!!  Grinning

# 29
  • Мнения: 780
аз много се извинямав че не сам предоставила все още снимки Embarassed ама оползотворийме максимално хубавото време през почивните дни и не съм си била в къще т.е. не съм сядала пред компа Mr. Green
ще направя всичко възможно днес да ги кача
 Зъхи а ти кажи ако имаш инфо де колко като последно ти казаха че ще излезне като цена кухнята newsm78

Общи условия

Активация на акаунт