Просто да споделя

  • 2 483
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
Всички сме на едно мнение, май.
Направи постъпления и после докладвай Naughty След неговите реакции ще обсъдим подробно!

Да не вземе да ти хареса да излизаш по цяла нощ (това е в кръга на шегата, само за да се усмихнеш малко)

# 16
  • Мнения: 721
Честно казано на мен ми е под достойнството да отвръщам с действия, които смятам най-малкото за глупави и безоговорни и не бих те посъветвала да го правиш. Защо е необходимо да падаш на неговото ниво, че да му стане ясно, че не е прав, а и се съмнявам, че това въобще ще помогне. Сама казваш, че сте говорили и не са се променили нещата, може би някаква временна раздяла, която да ви даде време за преосмисляне, а и тъкмо ще видиш можеш ли сама да се справяш или не  Thinking

Не смятам, че разделите могат да решат проблема! След като не разбира от думи, ще разбере от действия. Нали си го имам един такъв, та знам, че само с неговите камъни мога да го променя

# 17
  • Мнения: 953
понякога да му развалиш плана в последния момент е по-добро и от студен душ.
опитай ,така или иначе нищо не губиш. пак ще има един сърдит най-вероятно,но този път няма да си ти.успех и кажи какво се случва.

# 18
  • Мнения: 1 470
   Това е защото той е подвластен на приятелите си!!!Раздели го с тях,и нямаш грижи!!!Колкото и гадно да звучи,който пречи на щастието на моето семейство е враг,и се елиминира... #2gunfire
   Но не му прави номера!Не изчезвай за цяла нощ,защото това няма да ви сближи,а напротив...Никога не ще го обедиш,че си била просто с приятелка...И това ще ви е най-големият проблем...

# 19
  • Мнения: 1 120
   Това е защото той е подвластен на приятелите си!!!Раздели го с тях,и нямаш грижи!!!

според мен ще е трудно,но се опитай да отделиш оттях

# 20
Това е много безотговорно от където и да го погледнеш. Като иска да ходи - да ходи, ама защо поне не се обажда? И къде ходи по цяла нощ? А той като не се обажда, ти не го ли търсиш? Извинявай, че те нападам с въпроси, ама ми е трудно да разбера. Да не би пък да бяга от някакви проблеми вкъщи? Дано да се разберете някак-Успех! Peace
Не, не звъня. Смятам за унизително да почна да му звъня примерно в 4 и да го питам: ти няма ли да се прибираш.  Спи си в офиса (негов личен), или поне така казва.  Случвало се е 3 или 4 пъти. Разбира се след това има разговори, извинения, и т.н., без ефект.
Нямам поводи да го подозирам в нещо, да ровя, да го следя и т.н. - аз съм на мнение, че човек ако иска да кръщка може да го прави и същевременно пред жена си да изглежда най-добрия съпруг.  
Няма от какви проблеми вкъщи да бяга, всико останало ни е наред.


Ти си знаеш колко ти е трудно в момента. Направо не знам как ги изкарваш тия нощи- аз сигурно щях да се побъркам. Може би трябва да не се отказваш от разговорите-проявявай разбиране към свободолюбивия му нрав, но му разясни, че всичко е с граници и това държание те наранява. Идеята за наранената слаба жена да ти кажа понякога върши чудеса. Flutter

# 21
  • Мнения: 3 500
Предполагам, че мъжа ти е бил такъв и преди да се ожените.Точно това у мъжете не може да се промени от жената.Ако мъжа сам почувства, че не е приоритет излизането с приятели, а семейството - ок, но съм сигурна, че ти няма да можеш да го промениш.Напротив.Колкото повече беснееш, той толкова повече иска личната си свобода. Помисли си много добре дали си заслужава точно заради това да се разделите.

# 22
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Noel е права - той сам трябва да "усети", че семейството е над всичко. Моят една вечер ми направи този номер. На другият ден имахме невероятно дълъг разговор за това какво е причинил на мен и на връзката ни с това безотговорно поведение. Той (невероятно, но) разбра какво му говоря и до сега няма втори такъв случай.
Това "с неговите камъни по неговата глава" действа само на един определен тип мъже. Повечето ще се надуят като ощипана мома, пък иди тогава се обяснявай  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Noel е права - той сам трябва да "усети", че семейството е над всичко. Моят една вечер ми направи този номер. На другият ден имахме невероятно дълъг разговор за това какво е причинил на мен и на връзката ни с това безотговорно поведение. Той (невероятно, но) разбра какво му говоря и до сега няма втори такъв случай.
Това "с неговите камъни по неговата глава" действа само на един определен тип мъже. Повечето ще се надуят като ощипана мома, пък иди тогава се обяснявай  ooooh!
И моят съвет от опит е такъв - не му прави номера, от сорта "с неговите камъни по неговата глава". Не е нужно, защото това ще ви отдалечи. Crossing Arms
Но проведи един дълъг и кротък разговор, (без викове имам предвид!), в който да му разясниш, че това безотговорно поведение не ти е приятно, че той има семейство вече, че не е ерген и ти имаш нужда от него, затова сте се и оженили, за да сте заедно, а не той да си ходи с приятелите насам-натам. А ако той няма нужда от теб, ако те счита за бреме и ако си му товар - дай му пътя и да си търси свободата където иска. Така поне няма да го чакаш нощно време.
А това, повярвай, няма да лиши детето ти от баща му! Peace

# 24
  • Мнения: 3 674
Мила,4есто ли го прави това да излиза с колегите или уикенд с приятели??
Незнам какво мислят другите...но от свободия до свободия има разлика. Ако моя ходеше с приятели на уикенди и се запиваше по цели нощи определено щеше да  ми е кофти  и щеше има сериозни разговори.В случая все пак трябва да разбере, че не ти е приятно а ако ти не споделиш с него това, то той няма как да знае какво изпитваш ти вътрешно.Мъжете не могат да разберат женската психика...това е факт.
Грешката на  повечето от жените  е че не споделят това което ги тормози.Иначе биха се избегнали много непроятности...
Ако държи на теб и те обича  и разбере че това те ранява ,ще си помисли достa дали би искал да го прави...и ще си направи равносметка.Но пак казвам само в случай че те  обича и  не би искал да те загуби....

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 19:06 от roza66

# 25
  • Мнения: 2 498
Цитат
Извинявай, но на мен ми понамирисва на кръшкане.

Аз съм убедена, че кръшка.....
Съвет немога да дам-просто на твое място щях да забраня тези излизания и ако има следващо ще ми види гърба.....а ако не се стресне явно само това е чакал.....все пак друго е да каже на родителите си ами просто тя си събра багажа и си тръгна, нали???...и той да си остане светеца ....

# 26
  • Мнения: 569
В случая мисля че раздялата е твърде прибързано решение на проблема. Остави го да ходи, да се находи, без да му задаваш въпроси, стискай зъби,не го питай нищо, прави се на незаинтересована, рано или късно ще забележи, че вече не си същата и ще започне да го гризе съвеста че нещо не е както трябва. Ако ти е много трудно да бъдеш незаитересована  тогава си намери някакво развлечение, нещо странично което да правиш винаги когато мъжът ти иска да е с теб,да сте само двамата. Уцели мига в който знаеш със сигурност че очаква твоята компания, било за вечеря с приятели, било за разходка, за обяд с роднини.Просто му сервирай че имаш среща с еди кой си и излез.....дори и да обикаляш сама по магазините................ Просто бъди като него и ще видиш как нещата ще се променят....

# 27
  • Мнения: 2 829
здравей-реших и аз да дам мнение по темата----с 13 год брак съм ,оженихме се много млади--и когато голямото ни дете беше малко--още бебе--мъжа ми ги правеше същите неща--било нормално според него-мъжа имал нужда от свобода и тн приказки,които всички сме слушали WinkЧестно казано и на мен ми е хрумвала идеята за -др.жена,,развод и тн сцени----обаче--най-лесно е да се разведеш,после--спомни си защо сте се оженили--примомни си хубавото в него---недей да тръгваш на инат---не води до никъде Wink
Та,настоящия момент-нещата при нас са следните---още едно дете---излизам когато си поискам,без ограничения за времето--той--изцяло отдаден на семейството-
поощрявам го да излиза дори и през тези години да е имало друга някоя---все едно--не можеш да живееш със съмнения-ревността разяжда най-много!!!
Как го постигнах ли..?С умерени според мен сцени ,започнах работа когато 1-то дете беше на 2 годинки някъде и започнах да имам свой живот --своя среда--възбудих интереса наново,, ;-Един съвет от мен---на приемай мъжа си за даденост,старай се винаги да си на ниво--показвай му -какво е загубил когато е бил на поредната разпивка--но, интелигентно, умно!!
е успех от мен---!!рано или късно улягват---,а може и да се чувства в капан--покажи му че не си му враг нито окови  bouquet

# 28
Благодаря на всички за мненията Hug
Реших, че вече не ме интересува (или поне така изглежда за пред него) къде ходи или с кого. Същевременно подчертах, че очаквам същото отношение от него към мен. Въобще не му беше приятно, но мисля, че му стана ясно, че наистина този път търпението и толерантността ми са се изчерпали. Не е имало скандали, не е имало и дълги разговори. Просто моето отношение и държание е  съвсем различно. В момента сме просто като съквартиранти/родители. Е аз се чувствам по-добре. Само времето ще покаже докъде ще стигнем.
Още веднъж ви благодаря за отговорите и разбирането Hug

# 29
  • Мнения: 2 388
Стискам ти палци. Не си се хванала с лесна задача, но ще успееш.

Общи условия

Активация на акаунт