Занемарихте ли външния си вид ,от както станахте мами ?

  • 2 153
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Аз съм от "лъснатите"! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 956
брей, че красавици сме се събрали тука  Grinning  Grinning  Grinning
която държи на външния си вид, се поддържа и преди и след раждането
а какво ни коства това е отделен въпрос  Wink
Абсолютно  Peace винаги съм се грижела за вида си ... и преди и следмкато изключвам един период малко след раждането през който просто нямах желание- а и със всичките кг-ми,които така и не си отиваха не можех да се понасям направо  ooooh!
Но вече съм пак в час  Laughing 

# 17
  • Мнения: 391
Сестра ми година след раждането от "супер мацка" се беше превърнала в изтормозено същество с тънки крайници и хаплив език,а до нея крачеше малко красиво създание с лъчезарна усмивка .Много й се карах тогава. Сега отново тръгна на работа и сякаш всичко си идва по местата.
Забелязвам ,обаче,че сякаш с мен се случва същото. Не съм в "тежка фаза" ,но не съм и същата , като преди .От около 6 месеца сякаш не съм аз .Разбира се ,че е до желание да намериш време за себе си . Предишната ми суетност ,обаче ,сякаш я няма.   

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Не, не съм.Суетна съм.

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Определено съм се позанемарила, тоест не полагам същите грижи за външния си вид както преди. Не че изглеждам зле  Blush, аз съм доста суетна, но не е същото...
Например преди да родя винаги съм била с перфектен маникюр, дълъг, рисувах си го сама, голямо удоволствие ми доставяше. Но това отнемаше толкова време, сега го нямам... Слагам един лак и толкоз  Rolling Eyes Или пък килограмите... Преди малко да напълнеех - диети, упражнения... А сега си купих дрехи един номер по-големи  Sad

# 20
  • Мнения: 7 186
И аз съм от суетните Grinning

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Преди правех всеки ден коремни преси,сега ме мързи,ако се сетя веднъж в седмицата пак добре Embarassed.Ходех на високи токчета,сега само ако излизаме вечер с мъжо иначе с равни обувки или маратонки Rolling Eyes.Сигурно ще се сетя и за други неща,но сега не ми идва на ума newsm78,май аз съм от позанемарените майки Embarassed Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: X
Не съм, обратното е, сега държа много повече на външността си.

# 23
  • Мнения: 4 629
Напротив още повече грижи полагам. Преди раждането изглеждах добре с по-малко усилия, сега с повече  Grinning Но с желание всичко се постига

# 24
  • Мнения: 946
Ами май много малко съм се занимарила.Инъче като излизаме се кипря  Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
За съжаление страшно много. Напълнях, почти не се гримирам, а преди ходех с 1 кг. грим.и т.н.

# 26
  • Мнения: 1 455
И преди да родя и след това,винаги съм се потдържала Peace
Не мога да изляза без грим-понакога само спирала.
Единствено сега нямам време за козметик,фитнес и маникюр.

# 27
  • Мнения: 1 006
И аз съм от тези, които ще кажат `напротив`.

Но не мога да си кривя душата и ще кажа, че имах подобен период след първото ми раждане, през който нямах желание да си обръщам внимание. Добре че беше за кратко.

Иначе откакто съм майка съм в пъти по-взискателна към външния си вид. По всички параграфи.  Naughty Чувствам се много повече жена и по-точно по-женствена и по-секси, откъдето вероятно идва и вътрешната ми потребност за подобни занимания.

Може би за това става въпрос - за желание и собствена потребност. Оттам въпроса за организацията е лесен, а въпроса за намиране на време отпада.

# 28
  • Мнения: 1 986
  Не,не мисля,че съм се занемарила Thinking-полагам за себе си същите грижи каквито полагах и преди да родя WinkЕдинствено за спорт не ми остава време Confused

# 29
  • Мнения: 6 461
Не съм се занимарила.Peace
Чувствам единственно умора .Понеже ставам много рано  до като децата спят ...за да мога да си хвърля един душ и да се преведа в ред.
Винаги намирам време за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт