Поликистозни яйчници

  • 5 595
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Хм,

сякаш нищо не сте прочели! Жалко е, че предпочитате да си тровите организма с лекарства, при условие, че ИМА алтернатива и то БЕЗВРЕДНА!
Аз съм вече 2ри ден на режима, предписан ми от д-р Емилова и чакам с нетърпение да минат другите 18 Simple Smile до захранването..след което искрено ми се иска да нямам повече кисти - според Емилова 1 курс ми бил достатъчен за тях *след като ми видя снимка от техния видеозон.

Много е интересна поместената статия на сайта и - "Дневникът на една гладна" ( аз обичам да си угаждам, а сега..Wink пазя диета и чета  hahaha  chef

И съм бодра, а уж "не можех" без кафеее! newsm78

# 16
  • Мнения: 1 906
Insatiable_, много противоречиви мнения чувам за гладолечението. Искрено ти пожелавам при теб да има резултат   bouquet, но мисля, че това не еза всеки. Освен това захранването е най-трудната и отговорна част, доколкото знам, а точно тя се прави без лекарско наблюдение.
Аз имах голямо желание да пробвам с гладолечение. Прочетох и книгата на Ковачева "Гладът- приятел и лекарство", говорих и с приятелки, които са били при д-р Емилова, но именно те ме разубедиха!

# 17
  • Мнения: 898
Хм,

сякаш нищо не сте прочели! Жалко е, че предпочитате да си тровите организма с лекарства, при условие, че ИМА алтернатива и то БЕЗВРЕДНА!
Аз съм вече 2ри ден на режима, предписан ми от д-р Емилова и чакам с нетърпение да минат другите 18 Simple Smile до захранването..след което искрено ми се иска да нямам повече кисти - според Емилова 1 курс ми бил достатъчен за тях *след като ми видя снимка от техния видеозон.







Здравей!
И аз се интересувам от това което ти си започнала в момента. Но ме е страх от отслабване.
Ти с нормално тегло  ли си или с наднормено?

# 18
  • Мнения: 94
Ванинаа и Бонбон4е,

Наистина много се радвам, че се интересувате и с голяма радост ще ви споделя всичко, което ви интересува!
Значи, моите здравословни проблеми към момента на започване на режима бяха 2, но големи  Cry
- гъбички от около 2год., които благодарение на особено кадърни гинеколожки, станаха хронични *вижте ми мнението в "Черен списък на гинеколозите във Варна"
- поликистоза на яйчниците, която ми откри една от посочените там гинеколожки някъде май 2006г., тогава беше малко, а сега април 2007 ( кажи речи май ) вече е и на двата и левия е с променена плътност и форма!

Аз обичах да си угаждам, всеки път като бях гладна си хапвах, именно и най-много вечер.
На прегледа при Емилова ме измериха че съм 153 см ( аз се мислех за 160 см ) newsm78, фъстък съм:), а тежа 52.3 кг.( 52 килца и 300г )
Аз се преценям за нормално тегло, но все пак малко от дупето няма да е зле да смъкна Simple Smile сега ще смъкна отвсякъде де Simple Smile между 7 и 10 кила, доколкото знам от случаите на сайта и.

Честно казано, не вярвах, че ще мога да издържа на глада, на изкушението да гледаш, че другите ядат, а най-вече да готвя, а да не ям Rolling Eyes
Но мисълта,която ме крепи постоянно е "Нали искаш да имаш деца? Тогава няма да ядеш!" може да е смешно, но ми действа. Дори нарочно готвя вкусотии на приятеля си, за да се "каля" да не се поддавам. Засега, да чукна на дърво, успявам newsm44

Питайте ме каквото искате, на Ваше разположение съм днес - смятам да съм си вкъщи   bouquet

# 19
  • Мнения: 433
Момичета, ще споделя и моя случай, за да не приемате напълно безкритично всичко, което ви каже лекарят!

На 24 г. ми откриха поликистозни яйчници. Вече имах дете на 3,5 г, когато ми оперираха и двата яйчника  - преди 15-20 г само така се лекуваше тази диагноза, май  Sad  След това пих няколко години Диане 35, а лекарите казваха, че ако искам пак да забременея, да се обадя за помощ, защото щяло да е трудно...
Приспана от тези приказки стигнах дотам, че на 30 г се наложи да правя аборт по желание - моментът бе много труден за мен и бе буквално невъзможно да гледам още едно дете, сама и без помощ от никакви бащи наоколо  Close   Но се оказа, че нямам проблем със забременяването.

След това не съм имала проблеми с кисти до миналата година, когато бях на 39 г. Тогава рутинен преглед отново откри 2-3 доста големи кисти. Пих Оргаметрил по схема (май така се казваше)  и след това Жанин профилактично няколко месеца. Кистите изчезнаха.

Най-доброто доказателство, че са се махнали, е това, че съм бременна.  Simple Smile

Винаги проверявайте диагнозата си при повече от един гинеколог. Това, което може да помогне на една жена, не е задължително да излекува друга - зависи от особеностите на организма.

# 20
  • Мнения: 898
Хм,

сякаш нищо не сте прочели! Жалко е, че предпочитате да си тровите организма с лекарства, при условие, че ИМА алтернатива и то БЕЗВРЕДНА!
Аз съм вече 2ри ден на режима, предписан ми от д-р Емилова и чакам с нетърпение да минат другите 18 Simple Smile до захранването..след което искрено ми се иска да нямам повече кисти - според Емилова 1 курс ми бил достатъчен за тях *след като ми видя снимка от техния видеозон.







Здравей!
И аз се интересувам от това което ти си започнала в момента. Но ме е страх от отслабване.
Ти с нормално тегло  ли си или с наднормено?




Аз вече посетих доктор Емилова. Според нея трябва да бъда там десет дни. Първо да кача килограми с някакво целенасочено хранене, и след това да си лекувам хормоналния проблем и поликистозните яйчници по нейните методи на облекчен режим. Първо там после в къщи.  И трябвало да се пипа доста деликатно заради килограмите ми - 49-51кг. на височина 163. Почти съм се решила вече да опитам, въпреки че ме е страх да не заприличам на плашило(защото паднат ли под 47 килограма общо взето изглеждам зле). Но пък всеки момент мога да спра режима, тъй че ако видя че почвам много да отслабвам прекратявам с лечебното гладуване и минавам направо към природосъобразното хранене.
Мисля че нищо няма да загубя..........

# 21
  • Мнения: 94
Не знам, Ванинаа newsm78

Имам приятелка, която е почвала диетата, но на 6тия ден се отказала - почувствала се много отмаляла и спряла изведнъж. Познай какво - качила 10 кила отгоре! Аз съм на 4тия ден днес, вече е опасно да взема обикновена храна ей така, а и не смея. Издържа се, да ти кажа.
А, че трябвало да си там, не е задължително! Аз няма да съм изобщо, скъпичко ми идва.

А ти кога ходи при нея, душицо? Simple Smile

# 22
  • Мнения: 898
Аз ходих днес събота 28 април. Според думите им би могла да се махне и поликистозата и срастванията на тръбите които предполагам че имам.
И това което казват там  е че слабите хора не отслабвали много.
Честно много съм объркана с мойте 49-50 килограма дали да опитвам това. Но вече не виждам друг начин, а тия мъжки хормони - тестостерон, DHEA S и андростендион почнаха вечде да правят големи бели по лицето.

Ако знам друг начин ще опитам него, но засега не знам......................уж на 17 май ще ходя там за 10 дни...............

# 23
  • Мнения: 94
виж си съобщенията, писах ти.

Общи условия

Активация на акаунт