Помагайте!!! Запек на кърмачка?

  • 13 151
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 381
Лъжичка ленено семе към овесените ядки или друго готвено. Много добре ми се отразяват.

# 16
  • Мнения: 526
За сега ми подействаха овесените ядки с прясно мляко и мед.

Друго, което ми помогна е мащерка с мед и лук, сутрин на гладно.

За лененото семе знам, че е разхлабващо, но доколкото си спомням не се препоръчва на бременни и кърмачки, защото може да увреди плода, съответно бебето.

Майките, които са минали по този път и са в същото положение - колко време продължава това, защото аз по принцип съм с по-разхлабен стомах, ама сега те на...

# 17
  • Мнения: 5 500
До обяд само сурови плодове  Peace Яденето задължително със салата  Peace
Аз лично мляко не препоръчвам, то е една от най-слузообразуващите храни!
Тестено още повече!

# 18
  • Мнения: 393
Получила си много съвети, дано ти помогнат без да се налага да пробваш лекарства, но аз имах един период, в който НИЩО не помагаше и се изхождах само със свещички - Бизакодил. Разбира се, първо опитай методите написани от другите мами, ако положението се усложни .. една в дупето и готово! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 375
Само клизма Laughing

# 20
  • Мнения: 9 486
Сутрин на гладно-1-2бр киви Peace
Другото което ми се отрази добре-сок круша на "капи"
Знам за смокини
успех!

# 21
  • Мнения: 75
Аз някоко пъти съм пила чай от "Майчин лист", пие се вечер преди лягане, а на сутринта ефекта е поразителен.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 750
Cvetana_, до колкото знам не е препоръчителна употребата на Майчин лист (Сена) от бременни и кърмачки.

# 23
  • Мнения: 526
Таталина - и аз така съм чела за Сена, а за майчиния лист нямам представа, свекървата все ми го предлага.

# 24
  • Мнения: 75
За майчиния лист и аз бях чула нещо подобно, но мисля че забраната е по-скоро за бременни жени, тъй като стимулиращото действие върху движенията на червата може да се пренесе върху матката /поне така пише в този сайт http://www.howtoeat.info/tema.asp?razdel=12&temaN=93/ и не бива да се пие дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт