Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 437

  • 38 795
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 25 224


Добро утро момичета Two Hearts

Хубав и успешен ден вторник!

Burkina Two Hearts
Гледам и аз "Фара" по ТВ. Даже си пускам синхронно и серията в оригинал, после я доизглеждам със субтитрите. Чакам с нетърпение развръзката, че да изкоментираме последната подготвена операция на полицията за залавянето на баш-агнето /чието име дори не споменаха, защото беше "не може/няма начин да е той" - демек на много висока позиция/. И си мисля и друго - Мехмет нямаше начин да не е наясно, че Тахир ще започне нов живот - все някой трябваше да засекрети миналото и да отвори новата страница. Като дойдем до този момент на финала ще си го обсъдим по-подробно.

Сега да пием по кафе и да захващаме задачите за днес, че аз чакам майстори, майстори! И тук се сещам за култовия наш филм "Топло". С удоволствие го гледам всеки път. Плеяда от велики наши актьори и актриси.

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Здравейте в ден вторник, успешен да е.
Дано денят ни донесе и днес някоя изненада с Енгин.

# 362
  • Мнения: 25 224


Следобеден привет!
Бива по един чай да пийнем!

# 363
  • Мнения: 967


Добро утро момичета Two Hearts

Хубав и успешен ден вторник!

Burkina Two Hearts
Гледам и аз "Фара" по ТВ. Даже си пускам синхронно и серията в оригинал, после я доизглеждам със субтитрите. Чакам с нетърпение развръзката, че да изкоментираме последната подготвена операция на полицията за залавянето на баш-агнето /чието име дори не споменаха, защото беше "не може/няма начин да е той" - демек на много висока позиция/. И си мисля и друго - Мехмет нямаше начин да не е наясно, че Тахир ще започне нов живот - все някой трябваше да засекрети миналото и да отвори новата страница. Като дойдем до този момент на финала ще си го обсъдим по-подробно.

Сега да пием по кафе и да захващаме задачите за днес, че аз чакам майстори, майстори! И тук се сещам за култовия наш филм "Топло". С удоволствие го гледам всеки път. Плеяда от велики наши актьори и актриси.


Да не излизаме от темата, Марта, но да - "Топло", "Двойникът", "От нищо нещо", "Дами канят" и доста други стари български филми са недостижим връх.  Ненадминати! Преди седмица гледах филма за Гунди и трябва да кажа, че за пръв път в живота си съм във възторг от български филм, създаден след 10 ноември, т.е. по време на т.н. демокрация. Особено впечателна съм от двамата млади актьори - красота, чар и талант, събрани на едно място! Дано не ги похабят!

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673






Нетфликс подготвя презентация за излъчването на филми и сериали за 2025 г.
Енгин присъства, Халит Ергенч и Бирдже Акалай.
Ето и няколко секундно видео: https://x.com/tuba76_EA/status/1858905586902900777

Направих го и на гифче:




Допълвам поста си с още снимки:

Последна редакция: вт, 19 ное 2024, 18:55 от mariana51

# 365
  • Мнения: 25 224
Енгин доста сериозен.
А и Едже Йоренч там!

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Ееее, първа снимка на Енгин и Аслъ. Усмихнати, усмихнаха и нас.

# 367
  • Мнения: 11 372


Ееее, първа снимка на Енгин и Аслъ. Усмихнати, усмихнаха и нас.

Браво ,много хубави 😍

# 368
  • Мнения: 25 224


Ееее, първа снимка на Енгин и Аслъ. Усмихнати, усмихнаха и нас.
Направо греят.

# 369
  • Мнения: 3 246
Здравейте момичета!

Домъчня ми за вас.Не съм ви забравила,винаги влизам в темата на Енгин Акюрек и прверявам всичко за Енгин и за вас само, че не коментирам за което се извинявам .Но днес с тия хубави снимки които излязоха на Енгин и Аслъ неможах да се стърпя да не напиша няколко реда.Аз съм в турския фейсбук на Енгин и там той има много групи и сега видях в телеграм, че пуснаха снимките на Аслъ и Енгин  и исках да ги сложа, но  Мариана както винаги следи всичко.Сега пуснаха снимка само на Енгин





Печели този, който може да промени играта. От една страна Осман, който оживя от нулата и стана много богат и успешен с много твърди и силни ходове... От друга страна Нихал, представител на заможно и морско семейство от поколения, майстор на дипломация... Тази история е за войната на старите и новите пари, историята за сблъсъка на властта и разума и как двама трудни герои се влюбват.

Очаквам с нетърпение сериалът

Последна редакция: вт, 19 ное 2024, 20:16 от mari52

# 370
# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Ето и информация към снимката в нет пространството:
Тук: https://x.com/TvDunyasii/status/1858921023795507562
Ии тук: https://www.facebook.com/EnginAkyurekPolishFans/posts/pfbid0DnnH … HR1GRqfusHeLRFEtl

Побеждава този, който може да промени хода на играта. От една страна Осман, който тръгна от нулата, за да стане много богат и успешен човек, заради силните и смели стъпки... А от друга страна, Нихал, която произхожда от богато семейство от много поколения в морската индустрия, е професионален дипломат.
Това е история за битката между нови и стари пари, история за сблъсъка на сила и разум и история за любовта на двама трудни характери.


mari52 липсваше ни...
araselia, супер - ще го преведем.

# 372
  • Мнения: 25 224


Ето и информация към снимката в нет пространството:
Тук: https://x.com/TvDunyasii/status/1858921023795507562
Ии тук: https://www.facebook.com/EnginAkyurekPolishFans/posts/pfbid0DnnH … HR1GRqfusHeLRFEtl

Побеждава този, който може да промени хода на играта. От една страна Осман, който тръгна от нулата, за да стане много богат и успешен човек, заради силните и смели стъпки... А от друга страна, Нихал, която произхожда от богато семейство от много поколения в морската индустрия, е професионален дипломат.
Това е история за битката между нови и стари пари, история за сблъсъка на сила и разум и история за любовта на двама трудни характери.


mari52 липсваше ни...
araselia, супер - ще го преведем.

Вай, бе! Клип, усмивки, всичко което очаквахме - започва да се сбъдва!

# 373
  • Мнения: 5 640
Изглеждат страхотно Heart Eyes Чакаме ги с нетърпение Hug Много се радвам за Енгин Hands Clap

# 374

Общи условия

Активация на акаунт