Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 437

  • 38 795
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 967

Много добре изглежда Енгин в този клип. Аслъ също. Не знам дали защото е станала майка и е разцъфтяла, или защото е до Енгин и "химията" добре им се получава, но ми хареса много повече, отколкото в телевизионен сериал навремето, в който играеше с един недолюбван от мен актьор...

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673




Добро утро в ден сряда, да я посрещнем с усмивки.
Свикнахме да имаме изненади, нека и днес е така.




Енгин снощи отрази в сторито си видеото от Netflix.

Последна редакция: ср, 20 ное 2024, 08:30 от mariana51

# 377
  • Мнения: 25 223


Добро утро момичета 💕
Хубав и успешен ден!
Продължавам да нямам интернет, в коридора се вихрят майстори, опаковала съм си къщата с найлони в арт визия, отпуската ми свършва, чака ме после огромно чистене, но настроението ми е приповдигнато след вчерашните изненади.
Ха, дано и днес да е така.
Черпя с кафе ☕☕☕☕☕

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Обща снимка на присъстващите от вчерашната презентация на Netflix Турция.
Дали ще ни пуснат цялото видео - не знам, защото тук се вижда, че говори Едже Йоренч, което предполага, че всеки е говорил. Видях видео с Халич Ергенч да говори, та затова се чудя... Енгин дали е говорил...




Момчето ни се е и усмихвал.

# 379
  • Мнения: 25 223
Ще пуснат, ще пуснат…
Няма начин - всички са говорили.
Пък и тази среща ще е поне 30, може и повече минути.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Една усмивка за разсънване на темата.
Вчера писаха доста момичета, днес - скука.

# 381
  • Мнения: 4 283
Привет  момичета. Назад съм с едва прекрасна новина, клип и снимки.
Първо, благодаря   за превода.Flowers Hibiscus

Второ, много ми харесва визията и стила на новия персонаж.  Всеки нов образ ме грабва все повече, разхубавява се.
Трето, Аслъ изглежда много красива както винаги, а в нея има промяна. Дали на мен само ми се вижда, не зная, изглежда по-зряла.  Общо взето бях сигурна,че ще изглеждат чудесно един до друг.
Изглежда,че са си допаднали, като  колеги.
В очакване сме...

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Момент от видеото с Енгин и Аслъ - в 29 секунда.
Нихал прегръща Осман - интересна ще е шахматната им игра...

Тъмен субект...
- Измамница...

Мистериозен...
- Познава живота.

Много красив.
- Весела.

Обидчив.
- Много красива.

Много умен.
- Много, много умна.




Всъщност тези снимки, трябва да се гледат така.

Последна редакция: ср, 20 ное 2024, 19:27 от mariana51

# 383
  • Мнения: 25 223
Този наш Осман явно ще е коцкар и половина.
Вижда ми се, че светлият шал е негов!

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Тази вечер по btv story стигнахме до 1:16:02 ч. на 19 оригинален епизод.

# 385
  • Мнения: 87
Ехеее много новинки сте донесли. Изглеждат сладури заедно. Аз много харесвам Аслъ. Още от времето когато я гледах в известен сериал по тв. Сега изглежда по- зряла и женствена.

# 386
  • Стара Загора
  • Мнения: 362


Ееее, първа снимка на Енгин и Аслъ. Усмихнати, усмихнаха и нас.
Еееее,най-после ! Радост за очите и душата.

# 387
  • Мнения: 967
Тек в "Малък септемврийски проблем"! Много, ама много, много го обичам този филм! Красива и тъжна любовна приказка, която винаги ме разплаква....

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Добро утро в ден четвъртък, успешен да е.
При нас духа силен вятър, дано донесе още нещо ново.

# 389
  • Мнения: 25 223


Добро утро момичета 💕
Хубав и успешен четвъртък!
Май навсякъде има вятър, снощи при мен беше бурен, а днес е облачно и дъждовно.
Дано новините въпреки това да дойдат - дали с вятъра, дали с облаците или да ги “изсипе” дъждът - все ще сме доволни!
Да пием по кафе и да си подреждаме деня!
☕☕☕☕☕☕

Общи условия

Активация на акаунт