Преслава в "Горещо"

  • 4 332
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 897
Пее, симпатяга е и е земна...
Харесвам я Peace


Аз също thumbsup

# 46
  • Мнения: 7 430
Добре де, само не разбрах защо всичките и колежки я мразят? newsm78

Аз си мисля, поради причината, че тя пее от 3г и вече взе приза Певица на Година, което напоследък само Ивана печели  Peace а колежките и пет ли пеят и нищо..

# 47
  • Мнения: 226
Много е готина и е искрена,кефи ме това че е много по различна от другите си колежки.А тая Венета е много зле.....какво като гаджето и е обикновенно момче,предпочитам от колкото с некоя мутра да ме пребива всеки ден.

# 48
  • Мнения: 7 186
Симпатична ми е Преслава. Има талант, хубава е /естествена при това/, и като гледам не се е самозабравила.

# 49
  • Мнения: 2 013
Много е готина и е искрена,кефи ме това че е много по различна от другите си колежки.А тая Венета е много зле.....какво като гаджето и е обикновенно момче,предпочитам от колкото с некоя мутра да ме пребива всеки ден.

Айде стига сте ръфали Венета. Върши си работата жената, иначе как щяхте да разберете, че някои богати мъже предлагат по няколко хиляди евро за еднократен секс с фолк гърла. Пита си нахално, уж добронамерено и така приятелски, но си измъква отговор.
Едно от правилата на интервюирането е да накараш отговарящият да се почувства важен, значим и велик и така да се разприказва...

# 50
  • ES
  • Мнения: 2 172
Това за преспиването с фолк гърла е още от времето на Кати-Пеперудата. Още тогава се спрягаха едни суми за една нощ с Кати, но къде къде по ниски.

# 51
# 52
# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това за преспиването с фолк гърла е още от времето на Кати-Пеперудата. Още тогава се спрягаха едни суми за една нощ с Кати, но къде къде по ниски.
Инфлация... Wink

# 54
  • Мнения: 1 426
и в крайна сметка кое е гаджето на Преслава в момента, че нещо това "момче от народа" не ми се връзва

# 55
и в крайна сметка кое е гаджето на Преслава в момента, че нещо това "момче от народа" не ми се връзва

Доколкото знам, гаджето на Преслава е от Стара Загора. И никак не е вярно, че е "момче от народа". Всъщност той може и да е, но баща му никак не е. Момчето е с доста добри финансови възможности, което отново праща Преслава в групичката на "певиците с богати гаджета" Simple Smile . Иначе и на мен ми е симпатична и наистина пее много добре.  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 674
Аз знам че са гаджета с Борис Дали  newsm78 newsm78 Money

# 57
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Тоз Борис Дали го спрягат за всяка певица.
А на мен не ми харесва въобще.

# 58
  • Мнения: 46
 
Тоз Борис Дали го спрягат за всяка певица.
А на мен не ми харесва въобще.

 Абсолютно съм съгласна, такъв ми е смешен като го наклепат повече и от фолкгърлите. hahaha

# 59
  • Мнения: 2 259
А като го даваха в "ПРИКАЗКИТЕ"/Дали-Мали/ и всички наскачаха да танцуват около него и да му се подсмихват.........На мен той не ми харесва и невярвам Петя да си го слага с него.За мен той е мишок.Милко е по мъжкар от него,а за Веско Маринов да не говорим.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт