По-различният конкурс "Великденски празници"

  • 18 708
  • 564
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 630
Тео,
сега най-после ме огряха

и аватара и той хубав  Laughing

# 511
  • Мнения: 3 835
Тео,
сега най-после ме огряха

и аватара и той хубав  Laughing

Aaaa, 'щото им дадох стоп кадър. Mr. Green Joy Joy Joy Явно в това ви е бил проблема, на теб и на Катя, че им бях дала "Move". Thinking Посъкратих им малко броя и размера, че се притесних за здравето ви, да не изгорите и слънчасате. Sick Joy Joy

# 512
  • Мнения: 2 863
ОХ, Тео, направо се успокоих като спряха да се разхождат тия слънца, така е по - добре Joy

# 513
  • София
  • Мнения: 715
Мацки аз пак ще питам  Embarassed
Значи, великденски и пролетни рамки нямам време да правя, но случайно открих, че пазя 12 от последните ми рамки в TIFF формат... Мисля си 2 неща:
1. Много ли са 12 - да ги пусна всичките за благотворителния базар Thinking
2. Как да ги направя - да изтрия снимката и там да напиша "място за вашата снимка" или така



за да се види, че и снимката ще има ефект...

Моооооля ви да ми отговорите бързо  Embarassed, че срока изтича а ми се ще да дам и своя принос за дечицата  Praynig
Благодаря предварително

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 18:00 от mimmss

# 514
  • Мнения: 1 884
mimmss не са много, слагай ги, пък който каквото си хареса все пак... Само махни снимката и ако искаш напиши място за снимка, но то се подразбира по принцип.  Grinning

# 515
  • София
  • Мнения: 715
Добре, отчетох се и аз с цели 11 броя в благотворителния албум... Не съм ги пускала в тази тема за коментар, защото са коментирани в другата, фотошопската... За съжаление не можах да смогна с великденски и пролетни картички, но... другия път  Wink

Само дето не ми стана ясно /на мен май нищо не ми е ясно  Embarassed/ как ще стават "поръчките" - в смисъл такъв - "клиентите" направо в сайта ли ще ги разглеждат, или ще се вадят на хартия и ще бъдат изложени като мостри на базара и от там ще се поръчва?! Защото ако ще се вадят, мисля, че най удачно е, всяка една от нас да извади със собствени средства толкова, колкото е пуснала /демек всеки своите/ и вече готови да ги пратим по пощата на този, който ще отговаря за това... Така хем и ние самите ще учавстваме благотворително не само с произведения, ами и с някоя стотинка /колкото и малко да е тя/ хем няма да се натоварва един-единствен човек да вади всичките неща... защото иначе представете си може да се съберат и 500 неща... по 15 ст. прави 75 лв., което хич не е малко... Вие кажете, аз само предлагам  Rolling Eyes

# 516
  • Мнения: 4 406
побут.
какво следва?

# 517
  • Мнения: 7 093
Мисля ,че вече е време да се уточнят начина на правене на поръчката и начина на плащане. Моля Дамаянти да се включи! Hug

# 518
  • Мнения: 11 334
Mацки, нали днес е крайния срок?
До 24 ч ли е или по-рано?
Щото смятам днес следобед да извъртя още една сесия, да не ми мине котка път и ако стане нещо за показване да метна някоя на сайта. Thinking

# 519
  • София
  • Мнения: 6 743
Микки беше писала до 18-ти (не знам, защо аз реших, че е 16-ти)
Ако днес се приключва как ще се гласува?

# 520
  • София
  • Мнения: 715
Абе аз по принцип все съм недоразбрала, но и аз разбрах за 16-ти...  newsm78
Ама тя микки е крайно време да се появи, не мислите ли  Crossing Arms  Wink

# 521
  • Мнения: 1 884
Ами и аз разбрах, че крайния срок за публикуване е 16.03 -  newsm78 ... Вярно, къде остана микки?

# 522
  • Мнения: 3 835
Аз разбрах 19-ти. Mr. Green Joy

# 523
  • Мнения: 11 334
Последно кога?
Спрягат се 16, 18 и 19  Mr. Green

# 524
  • Мнения: 3 835
Ами първоначално беше за 16-ти, но понеже някои помолиха да им се даде възможност да направят нещо в почивните дни, та затова, доколкото си спомням, в последния си постинг, Дамаянти, определи последна дата, 19-ти. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт