Минзухари и кокичета цъфтят, а АПРИЛчетата скоро ще се появят

  • 14 416
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Честит празник български майчета !!!
Ама много сте писали..... докато изчета всичко....
За албумчетата - аз също съм доволна от предложението на Ивалекс. И аз си имам малко снимчици на гобленчетата за бебка там  http://benitka.multiply.com/
Не съм го разучила съвсем, но изглежда симпатично.
Но въпреки всичко, можем да си оставим общото бебешко албумче в снимка.бг, а личните да си ги правим където си искаме и може да прилагаме линк към първата страничка Simple Smile
Филка, спряхте ли се на именце вече?
Илит, сега като ти разглеждах последните покупки... ми хрумна един вупрос  newsm78
всички тези портбебе-пелени, наистина са много бебешки, но нали като се качим в колата, трябва да развиен пашкула и да си ги сложим като големи човеци на седалките?!?! Тогава какъв е смисъла да се увием добре за снимката пред родилното и после...
Веси, няма ли някаква нет вресия на статията за ВМИ?

# 16
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Да да Ауа, браво   bouquet  сайта е знаменит , сега остава само да си изберем вида му ..има на цветенца примерно..а снимките се виждат като в рамчици.
Можа всичко да се качва...няма ограничения.
Бенитке , леле колко много гоблени страхотни са , браво браво за сръчността.
Не е задължително, слагаш го отвиваш го и може да го завиеш със самото него ...то това порбебече не точно за кола....
То е по скоро за количката или за носене из къщи за кола има други мисля че ги пусках веднъж, аз сега обаче аз няма да си купувам защото  лятно време ще стигат само дрешките на бебчо защо да го омотаваме чак толкоз в колите е доста жега.
Даже ако трябва да съм съвсем точна за количка има още един вид ...нещо такова е ..

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 12:21 от ivalex

# 17
  • Мнения: 29
Аз си поръчах тази лятната,но синя. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 2 410
Бенита, БРАВО за гоблените! Завидях ти на търпението. newsm20 На мен търпението ми се свежда до едно 'щрак' с фотото и после 2-3 минути обработка, а и тя ме изморява понякога. Мечовците с кръпките са ми любими.  Heart Eyes
Колкото до портбебебето, това е само за фасон за едните снимки наистина, а после портбебето си е пеленка-одеалце с възглавничка. За това и смятам да го ползвам.  Peace


Всички варианти на албумче много ми харесват. Но ми се вижда практично да може да се качват филмчета и музика.


Леле, Ив, тая последната дантелена пелена, бие и мойте представи за дантеленост.  Joy
Иначе такива специални портбебета за кола не съм виждала тук. Късметлийки сте с Пети_K.

# 19
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Честит празник на всички българи! Едни са се отървали от турско владичество, други като мен пък, сме се потурчили пак!  bowuu
Честито на мама-Е! Живи и здрави скоро у дома!   bouquet
Много сме добри, няма спор, за три дена и няма я темата вече! Много странно като родим, дали ще сме толкова бързи пак?  Joy
Aya, каквото и да направиш имаш нашата подкрепа, а също и помощниците!   bouquet
Отивам да чета старата темичка!
Прекрасен ден на всички ни!  Joy

# 20
  • Мнения: 1 419
http://bebeapril2007.multiply.com/
Ами ей това е адреса ни.
Юзъра е bebeapril2007, а паролата aprilki

Само дето на нищо не прилича в момента - Ивалекс обеща да се притече на помощ, че аз с дизайнерски умения мога да се похваля само с нулеви  Mr. Green. Който желае да поръчка ако му е мерак, докато не сме почнали да качваме снимки  Crazy.

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 13:10 от Aya

# 21
  • Мнения: 228
Супер сте, момичета! Идеята с албумчето на бебенцата е много добра  Peace
Малко Ви завиждам, че сте си в къщи и имате време... Аз хапвам суха храна на работа и след малко продължавам с отчетите...
А пък за гоблените на Benitta  просто нямам думи!!!!! Браво!!!!!
А моето бебче ще влезе в деветия чак н 28 март...

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 15:54 от Sve_dim

# 22
  • София
  • Мнения: 2 410
Аз поръчках в новия албум. Качих едно бебе и едно филмче за проба. Обаче май изтрих хубавия бебешки фон и сега не мога да го намеря. ooooh!
Ако може някой да види дали филмчето се отваря и дали съм сложила снимката на правилното място, ще е много добре. А също и да поправи цветовата схема. Тая, която сложих е страхотна, но не е бебешка, а бебешки не видях. Абе с две думи - оплесках малко работата.  Rolling Eyes Помагайте.  helpuu

Ъъъъ, tags за директна връзка ли е? С това даваме линк към снимка /или цял албум?/ или към филмче, така ли? Егати, уж съм потребител и половина, а тук нещо запънах.  Embarassed

# 23
  • Попово
  • Мнения: 687
Илит  филмето се отваря, аз пък съм 1/2 потребител и изобщо съм доста боса  newsm78 така че който може да помага  Hug

# 24
  • Мнения: 6

Здравейте момичета Simple Smile и ЧЕСТИТО БЕБЕ НА МАМА_Е! Да е здравичко и късметлииче голямо!!!  newsm51  ura И честито ни първо бебе във форума Simple Smile
Честит ви национален празник и по случаи празника ви пожелавам на всички скоро да се избавим и от мутренско робство!  Wink
Мен ме пyснаха от майчин за малко Simple Smile и се възползвам да пиша набързо, повече подробности като излеза окончателно Simple Smile ... Но на мамите, които смятат да раждат в майчин дом мога да кажа набързо че съм много доволна от отношението на всички сестри, акушерки и доктори и се надявам и при раждането всички да са толкова лъчезарни и мили! Подчертавам че всички тези хора ги виждам за първи път и те мен също и съм там с направление! Така че вече твърдо съм за Майчин дом!
Хайде чао за сега, надявам се в сряда да ме изпишат и ще разказвам повече!
Късмет на Ая за раждането стискам палци вcико да мине по най-хубавия начин!  Hug И стискайте яко на другите Simple Smile
Целувки и миливки на вашите коремчета!  Hug

# 25
  • Мнения: 367
задравейте и частит празник

бенита не знам дали има статия в нета във вестник марица трябва да има

днес бях на пазар в илиянци с едно момиче от курса в понеделник ще идва на лекцията на 9 месеца така че ще се запознаете с нея и тя чака бебе април, но няма нет.

само какви няща намерих:комплект за кошара съдържа- възглавничка, калъвка, долен чаршаф, олекотена завивка и обиколници за 23 лв.  Shocked взех си и от същия десен калъвка, долен чаршав и плик за-12лв (не обичам да завивам директно с олекотената и затова го купих) и така 2 комплекта за 35лв.

взех си и мечтаното порт бебе с шапка и търлъчки като на марая75 само че друг цвят за 21лв

и памучно одеало българско за 14 лв.

харесах и още едни чаршафчета от друг магазин, но нямаше как да ги нося  Laughing ще си ги взема със сигурност другия път като отида натам и тя бяха в комплект с обиколници на малко по висока цена от тези които взех сега но десените им бяха страхотни и си заслужава да се плати малко отгоре (не че това което съм взела не е хубаво  Laughing )

сега обаче нямам апарат и не мога да ги снимам за да ви ги покажа.

това е за сега от мен

страхотна тема  Heart Eyes и браво за албумчето

бенита довечера ще ти видя гоблените сега отивам да се къпя, че доста се изморих от разходката и след това отивам на гребната при филип, че те се скъсват там от работа (брат му отвори една каравана и при това време е фул с хора)

чао и лек ден на всички

# 26
  • Мнения: 56
Привет априлки!!
Поздравявам ви по случаи националния  праздник на България и пожелавам на всички да имаме и да създаваме все повече поводи да се гордеем че сме българи,освен Великата ни история!!!

Поздравления за момичетата,които се грижат,темичките да са все така свежи,актуални и безупречни!!Страхотни сте!

иииииииииииии .....добре дощли на всички мами на 9-тата линия,чакаме вс.останали с нетърпение!!

аз да споделя..след прочитането на доста материал в нета по повод на моито кръвно и подутите ми крака и безсъната нощ от притеснение-отидох и си пуснах пълни изследвания,разчете ми ги докторката в лабораторията и каза че са ми много добри и няма място за притеснение,,явно понякога оплаквания нямат общо с патолог.изменения,така че вече съм спокоина,просто явно ще си бъда балон докато родя...ама какво да се прави...ще се жертвам!!

относно правописа...малииии newsm78,за такива елементарни неща се чудя как бяха,и скъпия само ми се смее като го препитвам Laughing

времето си е супер за разходка,до сега бяхме на гребния канал и доста се изморих,затова отивам да дремна че и довечера сме на Ч.Р.Д.,а и после че прегледам пак темичката че сега я прехвурлих мн.на бързо..и да видя на бениткапроизведенията Laughing

# 27
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет пак от мен ,със закъснение ..малко ми се разкъса деня..ама сега вече съм на линия ..мислех че ще има майстори , то не ..та не и никъде няма да се ходи ..
Та за темите в http://multiply.com/setup/pages/themes ту са разгледайте ги и си изберете .. Аз сега си смених на моята страничка само така за показно да се види как става .. Ето как е по-цветунгелска http://ivalex.multiply.com/photos/album/5 .

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 16:04 от ivalex

# 28
  • Мнения: 228
veselina miteva, покупките ти ми звучат много на сметка. И аз си купих като портбебето на Maraya75 с терлички и шапчица, но от Варна и за 25.50лв; и спален комплект като този, който описваш (с едни сладки пилета) за 25.60 лв.  Peace

# 29
  • Мнения: 7 391
                        smooth - първо, 29г., Варна [планирано секцио - 30.03., 8,30 сутринта, Майчин дом-Варна, д-р Бейлерян]
                        Имам внук роден на същата дата преди 2 години.Стискам палци на тази дата и ти желая най-сладкото мушмуроче и най-лекото раждане.  bouquet  bouquet  bouquet
                        Честит празник и от мен , и дано децата ни растат спокойни,здрави и щастливи.

Общи условия

Активация на акаунт