Запалена нощна лампа?

  • 3 609
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 362
Ние си я държахме на нощна лампа през нощта.Но съвсем слаба.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 011
Според мен не трябва да спи на светната лампа за да се учи да различава ден и нощ,да не се страхува от тъмното също.Моят син никога не е спал на каквато и да е лампа-щом започне да се унася-веднага загасям лампата.

# 47
  • София
  • Мнения: 44 223
моья син спа малко - само за мое спокойствие, после палех само като се събуди, сега въобще не паля - като котка съм станала...виждам перфектно в тъмното, а и той нама против...Simple Smile))

# 48
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Не съм светкала лампата, просто вдигах малко щорите, за да влиза мъничко светлинка от вън! Peace

# 49
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз ползвах ношна лампа само през първите 1-2 месеца и то за мое удобство.На мен беше необходима,след това не я пусках за да не я науча да спи на свтната лампа.Сега спи на изгасена лампа и ако и  е пусната няма да заспи.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз не мога да спя на лампа. Гася я като си легна. А преди това я оставям, защото мисля, че ако я загася, посла при светкането ще се събуди. Така че, бебето си заспива на мека приглушена светлина, но като се събуди да яде, дори още да е тъмно, не паля, а само си го взимам при мен.

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз без нощна лампа не мога.
Вечер като се буди.. трябва да я търся, че да я цъкам...пък на пълен мрак няма да мога да се ориантирам много много  Tired

# 52
  • Мнения: 962
От както се е родил  спим на тъмно,лампата е да мен и ако се наложи я светвам за да видя как е бебо

# 53
  • Мнения: 289
Ние все още спим на нощна лампа - но нашата е с плъзгащ ключ, и може да свети от съвсем слаба светлинка, като от свещ, до нормалната светлина, като от обикновена лампа.
Не мога да спя без да го виждам.. щото е много пъргав, открива се, движи се из спалнята, и искам да го държа под око  Grinning
Светлинката изобщо не му пречи да различи ден и нощ.

# 54
  • Мнения: 1 446
Не. Моето дете не е спало на светната лампа. Имам а нощното шкафче за красота и събиране на прахоляци.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Първите 2-3 седмици спяхме на много слаба нощна лампа за мое улеснение.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 389
На тъмно спим.Свикне ли на лампа от малко ,така ще спи и като порасне.Всеки решава как е по-добре за детето.

# 57
  • Мнения: 4 784
Ние спим на нощна лампа, но на много слаба светлина, колкото да виждам бебчо и когато ставам да му сменям памперса, да не му блести изведнъж по-силна светлина в очите. Но мисля, когато започне да спи през нощтта без да се буди за хранене да загасям лампата, е ми пречи  Blush, обичам да спя на тъмно.

# 58
  • Мнения: 2 388
Не бива бебето да спи на включена лампа. Вредно е очичките му.

# 59
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Все още спим на нощна лампа,но тя е много слаба.Мисля все пак скоро да не я включвам вече,за да не свикне.

Общи условия

Активация на акаунт