Как, кога и къде ви изтекоха водите?!?

  • 10 876
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Спукаха ми мехура в болницата Simple Smile.

# 91
  • Мнения: 832
Като при soff - спукаха се докато спях, за реакция трудно да се говори, но знаеш определено че са водите - топли и обилни. Пооправх се и тръгнахме към болницата на магарето доизтекоха кат проверяваха за разкритие. Такова почти нямах, но на системи бързо ги предизвикаха. Мъжа беше много стреснат #Crazy #Crazy

# 92
  • Мнения: 11 607
Да попитам и аз- ако ми изтекат водите докато спя, как да спася матрака  Embarassed Не ми се ще да е целия подмокрен

Повод мъж да купи нов, още по-удобен матрак!

# 93
  • София
  • Мнения: 2 109
бяхме на гости в наште
имах леки контракции от 2 дена
станах следобяда до тоалетна
свалих гащеризона и те изведнъж се плиснаха Grinning
това беше 10 дни преди термина
бях много щастлива, че вече бебчо ще идва, нямах търпение Grinning

# 94
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз си бях в болницата и тъкмо бях долу в барчето с мъжО.Беше 4 дни след термина

# 95
  • Мнения: 2 821
Първия път ми спукаха мехура в болницата, а с второто през нощта в 1.30 ми текнаха водите и в 8.30 сутринта родих. Не бях изпитвала това усещане и се притесних и хукнахме към болницата.Като ме прегледаха там имах 3см. разкритие.

# 96
  • Мнения: 2 891
Да попитам и аз- ако ми изтекат водите докато спя, как да спася матрака  Embarassed Не ми се ще да е целия подмокрен

Повод мъж да купи нов, още по-удобен матрак!
Те не текат като от кофа  Mr. Green по малко, по малко с контракциите, поне при мен беше така. Събудих се посреднощ от силна контракция и усетих подмокрянето. Текоха докато не родих 9ч. по-късно.

# 97
  • София
  • Мнения: 2 271
Малко ми е неудобно да ви задам такъв въпрос, но се оказа, че изобщо не знам какво да очаквам от това изживяване и....  Embarassed
Какво количество са, как се разбира, че са те, свързано ли е с дискомфорт, ами ако се случи на обществено място....?!?!
Водите със сигурност ще разбереш, че са ти изтекли. Чувството си е точно, все едно ти се излива топла вода между краката, каквото и става в същност. Дискомфорт не бих го нарекла. И какво, ако се случи на обществено място - ти ще раждаш, така че изобщо няма да ти пука за мнението на околните.
А и какво срамно има в това да раждаш?

Ние седяхме цяла вечер и се хилехме на корема ми, колко много мърда... После решихме да си лягаме с мъжа ми и точно отидох в стаята и си свалих анцуга и шурнаха онези ми ти води... Много се развълнувах и даже се зарадвах. Отидох в банята, оправих се, успокоих мъжа си  Mr. Green и тръгнахме към Шейново.

# 98
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
И на мен ми ги спукаха в болницата!

# 99
  • Мнения: 141
В болницата.Бях отишла предния ден с контракции.Беше сутринта към 6,30 при една по- силна контракция.Не може да се сбърка усещането, имах чувството от мен излезе една кофа вода.Успех!

# 100
  • Мнения: 419
Вкъщи в леглото ми се спукаха. Не знам поради каква причина се събудих и чух едно "пук". Тъй като не бях сигурна, че е това станах и отидох до тоалетната и там вече почна да шурти.
И аз се чудих дали ще разбера, но случи ли си, просто си сигурна, че са водите.
И при мен стана така  Peace

# 101
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Бях в къщи и никога не съм си представяла,че толкова много ще тече Mr. Green

# 102
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Течаха ми по малко като се изправех и в началото си мислех, че се напикавам  Blush, но после осъзнах какво става, иначе ми изтекоха в болницата, бях приета заради високо кръвно и на третия ден в болницата Стефаначето реши да се появи на бял свят. При мен нямаше такова шуртене, за което пишат момичетата, течаха си бавно и напоително.

# 103
  • Мнения: 942
И на мен ми ги спукаха в болницата!
И на мен Peace

# 104
  • Мнения: 256
и с 2те в родилното ми ги спука чичо доктор Peace

Общи условия

Активация на акаунт