"Гладна" седмица

  • 1 936
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Различно.
По- често- НЕ.
Но последния път два дена преди да ми дойде имаше такъв момент. За щастие, кратък.

# 16
  • Мнения: 2 897
Имам такива дни,1-2,но за щастие ми се случва относително рядко-на два-три месеца веднъж Grinning

# 17
  • Мнения: 5 140
Една седмица преди да ми дойде изпитвам неистов глад за шоколад и сладки нещица.
Миленка не се притеснявай, не си единствена. Wink

# 18
  • Мнения: 664
и при мен е така -2-3 дена преди МЦ и по време на него ми се яде и то не само сладко, от диетите нещо се повредих -не ми се яде, ама да видим до кога е това

# 19
  • Мнения: 1 120
няколко дни преди цикълът ми ям наравно с мъжа ми
за щастие не ми се лепи и грам от това,което поглъщам

# 20
  • Мнения: 1 813
Аз не, но почти всичките ми приятелки са така. Седмица преди цикъл направо изяждат света!
Да не сме приятелки в такъв случай  Mr. Green
Ох никак не е смешно,постоянно се тъпча седмица преди цикъла  Sad

# 21
  • Мнения: 936
Ужас, същата съм. 2 седмици преди цикъл корема ми се подува много неприятно, а 1 седмица преди - ям каквото ми попадне пред погледа. Все едно имам бездънна яма, а не корем. В добвака към това ставам неимоверна зла, и постоянно се карам и крещя.

# 22
  • Мнения: 231
Ужас, същата съм. 2 седмици преди цикъл корема ми се подува много неприятно, а 1 седмица преди - ям каквото ми попадне пред погледа. Все едно имам бездънна яма, а не корем. В добaвка към това ставам неимоверна зла, и постоянно се карам и крещя.

АЗ СЪМ СЪЩАТА  Rage

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
При мен гладът е основно за сладко Embarassed-добре,че трае само 2-3 дни Wink
Peace

# 24
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Аз съм така всеки месец, седмица-две преди да ми дойде цикъла. Това в комплект с ужасен ПМС #Cussing out От около 2 месеца съм на противозачатъчни, но все още не виждам положителен ефект в тази насока. Този месец ще ми идва след около седмица и вече умирам от глад ooooh! Ще ви изям всичките  chef

# 25
  • Мнения: 524
..и аз съм така...направо не мога да се спря седмицата преди..., а 1-2 сни преди това е кошмар. Имам чувството, че качените ми килограми обикновенно идват точно тогава Blush #Cussing out

# 26
  • София
  • Мнения: 89
И аз ям по много тогава. И после ми е криво пък, че съм се тъпкала така и почвам да се дразня от най-малкото нещо, дори от нищо се дразня и всички са ми виновни. Ставам ужасна и зла и викам много. И отгоре на това продължавам да се тъпча.  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 1 339
ООоо Дойдохме си на думата  Laughing  Laughing  Laughing
1 седмица преди цикъла и по време на цикъла. Тъпча се и още как. Просто дори и да не съм гладна все се озъртам  Rolling Eyes Случайно нещо да не съм пропуснала да изям  Laughing Изпразвам хладилника, шкафовете и всичко де има храна  Laughing  Laughing
Хубавото обаче е, че като ми свърши цикъла не съм качила нищо  Peace И слава богу  Praynig

# 28
  • Мнения: 2 829
аз ако ви кажа днес колко много ядох--направо ме е срам от себе си--не е за казване Embarassedкакво ли не беше---язък за режима който спазвах и свалените кила Cryмного ме е срам---,обаче в такива дни няма удържане Cry

Общи условия

Активация на акаунт