Едно по-просто и безобидно ле4ение-според Дънов

  • 4 089
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
Това не е съвсем весело
http://www.occultism.biz/content/view/1579/2/
 Sad
камо ли окултно

 cry

# 16
  • Мнения: 319
На мен ми е полезно! Благодаря!  bouquet

# 17
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
За мен Дънов не е съвсем наред, ако се сещате какво искам да кажа Laughing

  Аз не се сетих...  Peace 

     http://www.bratstvoto.net/

# 18
  • Мнения: 1 753
Леле, Пчела, кофти звучеше тази статия. Но напълно в съзвучие с моето светоусещане понякога...   Cry

А за Дънов кво да кажа... за мен той е най-гениалния българин на всички времена. Гласувах за него в кампанията Великите българи!

# 19
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  За първия Дъновист който познавах преди години, хората в селото казваха, че  никога не са го чували да псува или да каже лоша дума на друг човек.

# 20
  • Мнения: 7
Ти страницата я погледна,ама рецептите погледна ли?Не6то окултно да вижда6 там?
И ако може да ми кажете какво сте 4ели за Дънов и откъде тези определения?
Бил е доста прозорлив за времето си.Но 4овек трябва да да има представа и от други "окултни" не6та.
Доста неща съм чела и съм иамала лично наблюдение - майка ми беше "дъновистка". На теб може да ти е харесал, но не всички сме на едно мнение.

Не бъркайте дъновизма с Дънов. Той си е изградил учение, което, като всичко останало малко се е опорочило, а някъде се е превърнало в секта. То Църкавата е вече така опорочена и комерсиална, та какво остава за другото...
Самият Дънов не само, че си е наред, но и е бил извисен и примирен човек, с което ние никога не можем да се похвалим, защото сме обсебени от стремежа към материалните простотии и нямаме време да се усъвършенстваме като достойни хора и поне мъничко да бъдем добри.
Неговото учение е известно в цял свят и проповядва именно това - да бъдем по-добри и стойностни хора.

# 21
  • Мнения: 66
на мен ми допадна тази статия за жената http://www.bratstvoto.net/vehadi/fr1n.html

Новата Ева или мисията на жената-майка

# 22
  • Мнения: 2 818
 Hug


Не бъркайте дъновизма с Дънов.

 Peace

# 23
  • Мнения: 5 500
На мен ми хареса едини от вселенските закони описани в една негова книга, Книга на законите - Не прави непоискано добро!!!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мда. Любов трябва, а трябва да я търсим с фенеря.
Тоже смятам Дънов за Голям Човек. Лечението, което предлага съществува от хилядолетия. Идеите, които предлага също. Но все още не вярвам, че човечеството ще се събуди, хич не я виждам тая работа как ще стане. Язък! ooooh!

# 25
  • Мнения: 4 150
Не прави непоискано добро!!!
ПредставяШ ли си да го вzема насериоzно... smile3505

# 26
  • Мнения: 319
На мен ми хареса едини от вселенските закони описани в една негова книга, Книга на законите - Не прави непоискано добро!!!
Аз вече съм го взела на сериозно, защото когато дам помощ без да ми я искат после ставам виновна   baduu  . От мен: хората, които не искат помощ не се нуждаят от нея, или могат да се справят сами, или не желаят съжаление или в повечето случай им харесва да се оплакват и да се самосъжаляват. Така че колкото и парадоксално да е, е много вярно.

# 27
  • Мнения: 4 150
Краси,
Точно това имах пред вид и аz.Но тя Афродита ме е раzбрала,предполагам.
Тук давам толкова информация и се опитвам да направя добро,и все сьм сектант,кретен и какво ли не...

# 28
  • Мнения: 319
Тук давам толкова информация и се опитвам да направя добро,и все сьм сектант,кретен и какво ли не...
Да не ти пука!  Някои хора са само за това да може простотията да "ходи" по тях.
Забелязах, че подкрепяш кърмещите майки и аз го оценявам. Със сигурност има и други като мен, на които си им направил впечатление!  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 500
Краси,
Точно това имах пред вид и аz.Но тя Афродита ме е раzбрала,предполагам.
Тук давам толкова информация и се опитвам да направя добро,и все сьм сектант,кретен и какво ли не...
Даааа, разбрах те Mr. Green, но и ти си разбрал какво имам предвид Wink

Общи условия

Активация на акаунт