Аблация на сърцето

  • 248 908
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 20
Този график за приемните прегледи ли е,или за контролните?
Дали ще има контролни прегледи в сряда?

# 121
  • Мнения: 14
Привет надявам се отбора да е добре, аз отново излязох от ритам 2ри път за този месец newsm45 Можие ли да ми кажете колко е платения преглед при Шалганов и от колко часа са прегледите в понеделник newsm51 Kissing Heart успех та тези които им предстои скоро аблациа

# 122
  • Мнения: 138
grafika e tozi za vsishki-shalganov,protich,vtornik i sriada,dinov chetvurtuk....vremenno vtornik i sriada niama da ima zaradi otpusk....vsichki pregledi sa sledobed sled 13.30.min.ponedelnik pregleda e platen.....shalganov e vodeshia xururg.vtornik,siada,chetvurtuk s talon ot lichen doktor....znachi pregledo pochvat ot 13,45 do 16-17chasa......gelatelno da otidete po rano da se zapishete na registracia.xururzite praviat ablacia po dve vseki den..ot 8 chas i 10ch......priemane za ablacia 9chs,na sledvashtia ablacia,na sledvashtia izpisvane okolo 10-11chasa.uspex na vsichki

# 123
  • Мнения: 138
na purvichine pregledi obisniavat vsichko za ablacia i vi davat vreme ot mesec mesec i polvina za ablacia...do 5,10 dni se obagdat da vi kagat data i chas za operacia,ako ne vie se obagdate....ablacia e planova operacia i vie reshavate koga...no kolkoto po burzo po dobre....korderon,ritmonorm/lekarstva za arimia/ se spirat 10 dni predi ablacia....kontrolen pregled na 30 den,tri meseca pulno vuztanoviavane

# 124
# 125
otkriha mi VPV sindrom koito sam imal spored doktorite v treta gradska po rojdenie. Zapo4nah da imam probelmi sas sarceto predi 13 godini sled prekarano virusno zabolqvane. Ne znam az ne razbiram ot tezi nesto no mi se struva 4e ne e po rojdenie. Kakto i da e opredeliha mi data 3 noemvri 2008 veroqtno za procedurata, koqto govorite-ablaciq. Trqbva li da se pritesnqvam ot nesto. Iskam da se izlekuvam napalno. Dali ste me iznudvat za pari leko sam pritesnen. v momenta ne sam v mn dobro finansovo polojenie

# 126
  • Мнения: 88
Здравеите утре тръгваме за аблацията,но цяла цедмица съм с температура имного ме е страх да не ме върнат.Имал ли е някои от вас такъв слу4аи,защото знам 4е дори малко да си настинал отлагат операцията.Да званя ли до София,пък и да се обадя днес е по4ивен ден и няма с кои да говоря.Моля даваите съвети,защото ще се побъркам от притеснение.

# 127
  • Мнения: 20
otkriha mi VPV sindrom koito sam imal spored doktorite v treta gradska po rojdenie. Zapo4nah da imam probelmi sas sarceto predi 13 godini sled prekarano virusno zabolqvane. Ne znam az ne razbiram ot tezi nesto no mi se struva 4e ne e po rojdenie. Kakto i da e opredeliha mi data 3 noemvri 2008 veroqtno za procedurata, koqto govorite-ablaciq. Trqbva li da se pritesnqvam ot nesto. Iskam da se izlekuvam napalno. Dali ste me iznudvat za pari leko sam pritesnen. v momenta ne sam v mn dobro finansovo polojenie
Калин,впв синдрома ти наистина е вроден.Няма за какво да се притесняваш на аблацията,напротив-много е важно да си спокоен и уверен в професионализма на лекарите.Не си първият и няма да си последният минал от там.Пари няма да ти искат.Плаща се само за леглото 8,80 лв за 3 дни.Всичко това естествено ако си с направление от личен лекар.Успех от мен.

# 128
  • Мнения: 138
ako imate v organizma abces v organizma ili ste s temperatyra....neshto po seriozno...da ablacia se otlaga,no nastinka.....ne se otlaga....ablacia...triabva da ste dobre i v tonus da ponesete tova koeto vi chaka...triabvat sili i za vuztanoviavane...gadno e,no za dobre-uspex na vsishki....i predi da pitate prochetete napisanoto dosega....ima mnogo informacia,koiato she vi e polezna....i shte se podgotvite psixicheski

# 129
  • Мнения: 47
Здравейте на всички! Ще следя с голям интерес! Искам и аз да споделя, пък дано ми поолекне. Моля и някой да ме посъветва, че нещо все не попадам на професионалисти. Преди 6 години получих силна криза с изтръпване на главата и много силно сърцебиене. Оттогава до ден днешен съм с ускорен пулс и чести кризи. Кризата ми се проявява в силно сърцебиене,задух и побледняване.След физически упражнения също сърцето ми излиза извън ритъм.Правила съм електрокардиограма, която не показва никакви отклонения. Личната лекарка ми казва,че е на невро-генна основа. Взимам по1/2 атенолол. След снощната поредна криза,от която почувствах че си отивам... отново посетих кардиолог, но останах страшно разочарована. Поисках да направя някакви други изследвания, за които щях да си платя, разбира се, но тя се направи, че не ме чува. Изписа ми медикамент, който да приемам-"Моксогама", но в упътването пише, че се приема за високо кръвно, а аз нямам такова. Моля ако някой го е приемал нека ми напише отзиви. Моля Ви посъветвайте ме какви други изследвания бих могла да направя и в коя клиника/ болница? Чета добри отзиви за трета градска... На кого да се доверя?

# 130
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Изчетох всичко написано дотук по темата. На 29  гд. съм. Аз съм с аритмия-надкамерни екстрасистоли, тахикардия, пролапс на митрална клапа. Пия Пропранолол 25 мг. по 1/2 на ден. Уж сърцето е здраво, а имам напоследък многобройни прескачания, които ужасно ме плашат, защото съм бременна. Не издържам вече! Дори и докато спя се събуждам с прескачания. Ужасно е! Никой не ми е казвал за този впв-синдром. Той как се открива? Може и да нямам такъв. Правена ми е ехокардиограма, велоергометър, холтер. И другият ми въпрос е - аблацията се прави за аритмия и тахикардии по принцип или когато има доказан впв-синдром?

# 131
  • Мнения: 138
otgovori na talito purvo-za aritmia se vzima-korderon,ritmonorm,beta bloker za pravilen ritum i krivno...vashia problem e
na nervna pochva i straxova nevroza i vashia sluchai se vzema lexotan,bilki i drugi..po gore sum pisal kude i koga sa pregledite v treta gradska-kum sledvashta madam i neinite pitania-triabva da se na napravi ablacia zadulgitelno i speshno....ako ste v nachaloto na bremennosta....3 treta gradska-28 kabinet chetvurtuk doktor dinov na vtori etag i doktor shalganov ponedelnik 14ch na purvia etag....speshno na kardiolog-lekarstvo za aritmia korderon i ritmonorm i beta blocker za konrolirane na rituma....no samo sus suvet s lekar kardiolog...ablaciata reshava problema  uspex-niama strashno.gadno e ,no triabva

# 132
  • Мнения: 138
piete samo beta-bloker...a za aritmia nishto?zashto?....bremennostta uvelichava problema

# 133
  • Мнения: 138
ablaciata se pravi na dva etapa-efi isledvane na surceto i izgariane na provodnite vruzki koito praviat aritmiata.da se nosiat vsichki izsledvania na doktor Shalganov i Dinov....uspex

# 134
  • Мнения: 14
Ники супер си даваш много подробна информация на всички и за всичко Аз ще ходя на 3 ,11 при Шалганов Много съм притеснена
Моля те кажи ми трябва ли да имаш предварително записан час за преглед Преди време ти писах на лични видя ли ?
ПОЛУЧАВАШ ОТ МЕН ПОЧЕРПКАPopcornsmile beer :

Общи условия

Активация на акаунт