Аблация на сърцето

  • 248 610
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте пак!Аблацията ми мина успешно,казаха ми,че допълнителната тъкан е премахната,но нещо не е наред.Аблацията ми я направиха в петък,а от два дни,особено,когато съм в покой усещам чести екстрасистоли и сякаш сърцето ми започва да бие по бързо и по силно,но това трае за няколко секунди и после от само себе си се оправя.До сега не ми се е случвало такова нещо.Няма нищо общо със страшните пристъпи,които ме удрят в гърлото и от които ми прескачат гърдите,но определено се притеснявам.Особено като си легна да спя веднага започва това усилване и силно биене за малко,после утихва,после за малко пак...и така докато не заспя.Аз ли нещо полудявам?Да не би да е на нервна почва?Много ми се събра,така ме беше страх...не знам какво да си мисля...На някой да ми се е случвало?

# 16
  • Мнения: 3 456
А лекарите , какво ти казват?

# 17
  • Мнения: 941
Здравейте пак!Аблацията ми мина успешно,казаха ми,че допълнителната тъкан е премахната,но нещо не е наред.Аблацията ми я направиха в петък,а от два дни,особено,когато съм в покой усещам чести екстрасистоли и сякаш сърцето ми започва да бие по бързо и по силно,но това трае за няколко секунди и после от само себе си се оправя.До сега не ми се е случвало такова нещо.Няма нищо общо със страшните пристъпи,които ме удрят в гърлото и от които ми прескачат гърдите,но определено се притеснявам.Особено като си легна да спя веднага започва това усилване и силно биене за малко,после утихва,после за малко пак...и така докато не заспя.Аз ли нещо полудявам?Да не би да е на нервна почва?Много ми се събра,така ме беше страх...не знам какво да си мисля...На някой да ми се е случвало?
в коя болница беше?Какво казаха лекарите?Много ме интересува

# 18
Здравейте пак!Аблацията ми мина успешно,казаха ми,че допълнителната тъкан е премахната,но нещо не е наред.Аблацията ми я направиха в петък,а от два дни,особено,когато съм в покой усещам чести екстрасистоли и сякаш сърцето ми започва да бие по бързо и по силно,но това трае за няколко секунди и после от само себе си се оправя.До сега не ми се е случвало такова нещо.Няма нищо общо със страшните пристъпи,които ме удрят в гърлото и от които ми прескачат гърдите,но определено се притеснявам.Особено като си легна да спя веднага започва това усилване и силно биене за малко,после утихва,после за малко пак...и така докато не заспя.Аз ли нещо полудявам?Да не би да е на нервна почва?Много ми се събра,така ме беше страх...не знам какво да си мисля...На някой да ми се е случвало?
в коя болница беше?Какво казаха лекарите?Много ме интересува

В трета градска,Д-р Балалбански ми я направи.Вече съм добре.Изчетох бая неща от нета и стигнах до извода,че моето е психично разстройство-симптомите са същите.Взех се в ръце,постоянно си повтарям,че съм здрава и че нищо ми няма.Да чукна на дърво вече нямам никакви оплаквания.

Ако нещо свързано с аблацията ви интересува-питаите.

# 19
  • Мнения: 3 456
Браво на теб !!! smile3525

Наистина трябва да си повтаряш, че си здрава. Психическото равновесие е много важно. Човек трябва да живее в хармония със себе си и околните, за да се чувства здрав !!!

Успех и гледай винаги само напред !!!

# 20
  • Мнения: 941
ти просто си здрава,това е,бъди щастлива Hug

# 21
Благодаря Ви!Всичко хубаво и на Вас и на семейството Ви!

# 22
Здравейте, за първи път пиша не само във форум, но и на тази тема.
Аз също имам този проблем . Особено след който миналата седмица ми се случи в чужбина бях изключително притеснена. но всичко се оправи, слава богу. Имам два въпроса:
1. Къде и кой в България може да ми постави точна диагноза? Защото дълго време мислех, че имам пролапс на митралната клапа, след това се оказа допълнителна връзка, после надкамерна тахикардия, а сега предпоследно пароксизмално предкамерно мъждене.
2. При започнал вече пристъп с какъв медикамент може да се овладее бързо и ефикасно? Може ли с бета-блокер или трябва да взема Ритмонорм? Всяка информация би ми помогнала да се ориентирам и успокоя. Предварително благодаря

# 23
  • Мнения: 225
Здравейте, за първи път пиша не само във форум, но и на тази тема.
Аз също имам този проблем . Особено след който миналата седмица ми се случи в чужбина бях изключително притеснена. но всичко се оправи, слава богу. Имам два въпроса:
1. Къде и кой в България може да ми постави точна диагноза? Защото дълго време мислех, че имам пролапс на митралната клапа, след това се оказа допълнителна връзка, после надкамерна тахикардия, а сега предпоследно пароксизмално предкамерно мъждене.
2. При започнал вече пристъп с какъв медикамент може да се овладее бързо и ефикасно? Може ли с бета-блокер или трябва да взема Ритмонорм? Всяка информация би ми помогнала да се ориентирам и успокоя. Предварително благодаря
моят съвет е да отидеш при кардиолог и ако има нужда да ти изпишат лекарство което помага в такива състояния.АЗ бях с надкамерна пароксизмална тахикардия  и десет години пих постоянно най различни медикаменти.при сърцебиене пулса ми достигаше до 300 удара в минута.единствено с ритмонорма нямах кой знае какви проблеми,иначе съм пила кордерон,пропанолол,корвитол и изоптин,които не ми действаха много добре.Преди няколко месеца д-р Балабански ми направи ЕФИ+аблация,доста ги поизмъчих но слава Богу успяха да ми изгорят всичките 23 допълнителни връзки.
Та толкова за мен.Най-добре лекар да ти каже какви хапчета да вземаш по време на пристъп.Вникакъв случай не рискувай сама да си ги предписваш.ОТ сърце Heart Eyes ти пожелавам да нямаш проблеми  и пиши ако мислиш че с нещо мога да съм ти от полза  bouquet

# 24
Благодаря ти.
Д-р Балабанов има ли свободен прием и кога. Той работи в З-та градска нали ?

# 25
  • Мнения: 225
Благодаря ти.
Д-р Балабанов има ли свободен прием и кога. Той работи в З-та градска нали ?
Д-р Балабански работи в трета градска,но за свободния прием не зная.Ако си от София нищо не ти пречи да отидеш да провериш,а ако не си мога да ти пратя телефона на рецептурата (чрез който аз държах връзка с него)там със сигурност ще ти кажат.
Успех и спокойно! newsm10

# 26
# 27
Здравейте! Аз съм на 21г. и имам диагноза пролапс на митрална клапа.Никой обаче от лекарите ми не ми даде повече разяснения,а и аз нямах здравословни проблеми до скоро.Но преди година запо4нах да получавам гърчове(особено при стрес),силно сърцебиене,трудно дишане по време на сън и постоянна умора.Дали това са симптомите на заболяването или имам сериозни поводи за притеснение.Надявам се някой да ми даде съвет.Благодаря ви предварително!

# 28
Здравейте пак!Аблацията ми мина успешно,казаха ми,че допълнителната тъкан е премахната,но нещо не е наред.Аблацията ми я направиха в петък,а от два дни,особено,когато съм в покой усещам чести екстрасистоли и сякаш сърцето ми започва да бие по бързо и по силно,но това трае за няколко секунди и после от само себе си се оправя.До сега не ми се е случвало такова нещо.Няма нищо общо със страшните пристъпи,които ме удрят в гърлото и от които ми прескачат гърдите,но определено се притеснявам.Особено като си легна да спя веднага започва това усилване и силно биене за малко,после утихва,после за малко пак...и така докато не заспя.Аз ли нещо полудявам?Да не би да е на нервна почва?Много ми се събра,така ме беше страх...не знам какво да си мисля...На някой да ми се е случвало?

# 29
Eho...iskam da spodelq moq problem i mnogo bih bila blagodarna ako nqkoi mi pomogne.Stawa wapros za wpw-sindrom-sled kato rodih sekcio mi kazaha da otida na kardiolog...i tn hodene po makite dokato nakraq v treta gradska mi kazaha za toq proslovut vpv sindrom sled koeto se ugovorihme za ablaciq qnuari i sega mi e mnogo pritesneno po cql den se depresiram ne moga i da si gledam bebenceto palnocenno,molq nqkoi ot momi4etata koito imat pravena ablaciq da mi obqsnqt-pls 6te sam vi mn blagodarna Stop baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт