Аблация на сърцето

  • 248 556
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 138
NIAKOI AKO SE INTERESUVA OT VUZRAST I DRUGI NESHTA DA PISHE NA LICHNI..NA MNOGO PO MALKO GODINI SUM NA OKOLO 40G I NITO VOENEN,NITO LEKAR,ZANIMAVAM SE ZASTRAXOVKI,ZODIA BLIZNACI S VESEL I NEPRENUDEN XARACTER I SUM OT SOFIA..I NAISTINA SLAGAM TOCHKA NA TOZI FORUM-SHTE PISHA SAMO AKO NIAKOI ME NAPADA...SBOGOM NA VSICHKI

# 556
  • Мнения: 16
Do Nikolai 2 ei smeshik ste ti .. maikata. Koi e strahliv be tap carvul nedei da pishesh pove4e tuk smeshko. Tova 4e ti si strahliv i tap ne ozna4ava 4e trqbva da 4etem ednotipnite ti izkazvaniq postoqnno. Ela na nqkva sresta da ti razbiq glavata i da ni osvobodish ot prisastvieto si. Shiban strashina

# 557
  • Мнения: 120
ехееее какви неща се пишат тук...... #Crazy AraBesqUe,ако ти не дойдеш аз ти обещавам,че лятото когато отиваме на море ще мина през твоят град,за да те видя-обещавам!  bouquet Да ви кажа момичета днес от новите ми лекарства усетих лекички ама много лекички пристъпчета с продължителност около 1 мин..малко се страхувам,но трябва да съм силна!АЙ,къде си защо не пишеш-вече трябва да сте си вкъщи-пиши моля те всички се тревожим за мама baby_neutral Това е за сега ще ви пиша ако има нещо отивам да си полегна и после пак ще пиша!

# 558
  • Мнения: 138
KUM-KALIN-AZ NIAMA DA PADNA NA TVOIETO NIVO PRIATEL-NISKA KULTURA.IAVNO MOGESH DA BIESH SAKATI I INVALIDI...AZ MOGE DA DA SUM PARALIZIRAN S EDNATA RUKA,PREBORIX I ARITMIATA,PREBORIX I RAKA,NO STRUVAM DESET PUTI POVECHE OT TEB.AZ SE BORIA VINAGI ZA POBEDA,DOKATO TI MOGESH PSUVASH KATO KARUCAR I SELIANIN I DOLEN CHOVEK.AZ NIKOGA NE SUM OBIGDAL NIKOI I NIAMA DA OBIDIA...EGATI FORUMA-I KAZA CHE POVECHE NIAMA PISHA TUK...

# 559
Ей, хора, Здравейте! Hug Одавна не съм писала, но редовно преглеждам темата! PartyКакво стана с майката на ай? Не трябваше ли вече да си е у дома ThinkingПочвам да се притеснявам Confused
Иначе да ви се похваля-отхвърлиха варианта моите пристъпи да идват от проблеми с щитовидната жлеза  Hug и съответно ми нарочиха дата за аблация през април (какво ли ще се лъжем с докторите? Crazy hahaha) Та сега, откакто вече и аз съм член на ВИП-сепарето на синдромаджиите ми стана интересно тия разрези на краката за катетрите се режат, или се пробиват като при слагане на абокат? Все си мисля, че е второто, но не съм много сигурна! Дано е така, че колко мразя разрези(особено такива, от които остава белег)не е истина! #Cussing out #2gunfire cry

# 560
  • Мнения: 120
Здравейте,момичета,здравей и ти маргарит-добре дошла в клуба,защото всички тук сме "от клуба"! Joy За разрезите не се притеснявай разрези са но после ги лепят и не е чак толкова страшно-това да е разрезите за другото повече трябва да се тревожиш отколкото за разрезите!Остават кафеви петънца,които може би когато се попечем лятото няма да ги има.Къде сте всички?Ай пиши моля те плашиш ни!

# 561
  • Мнения: 5 478
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
24 часа бяхе без ток вкъщи... Някой пробвал ли е да влезе в банята на свещи? Голяма романтика...  ooooh!

# 562
Здравейте мили хора.Мъчениците се завърнаха , такава седмица беше че се чудя от къде да започна.Последно бях писала разтревожена че след спиране на лекарствата още след третия ден кръвното  на майка почна да играе и пулса беше се ускорил  и при всяко мърдане започваше сърцебиене.И два часа след писанието ми това е вечерта преди тръгване за София тел. звъни и  баща съобщава че  ми майка ми е с пристъп от един час  и се започва линейки местна болница- около 19 ч..Там две ампули Кордарон с инжектомат до 01 часа и нищо,пулса е над 250 и се решава да ни приведат в окръжна болница.Там в спешно отделение ни посрещат пет мадами насядали и започват да се карат на фелдшера аман от вашата болница и т.н. вместо да скочат и да видят какво има на носилката.Мерят едно кръвно ,говореха по тел. предполагам с кардиоложката която не слезе да я прегледа и си разпределиха места за лягане .Майка ми беше на банка до 03ч и 30 мин. но пулса беше пак около 180 и я приеха в интензивно отделение- там още две амп.Ритмонорм .Аз  останах до 07ч. в студения  коридор но на сутринта когато отвориха вратата успях да вляза  и видях че беше по спокойна но беше повръщала и цялата беше мокра сложих кърпата под ношницата и си тръгнах. .Като се прибрах се обадих в София мисля че разговарях с д-р Балабански който ми каза да тръгваме на следващия ден след като я изпишат.В София лежа два дена в залата  там направила още един пристъп от страх че няма да намери ренгена сама , на третия беше аблацията -УСПЕШНА  и на четвъртия ден ни изписаха .Но София беше ужасна сняг киша студ мокри крака ,автобуси трамваи метро и т.н. Капака беше вчера  виелицата до Стара Загора и урагана до Сливен където преспахме у роднини -пътя беше затворен.Днес по обяд се прибрахме благополучно.Много подробно бабешко стана -извинявайте.Отивам да прегърна МОЯТА  възглавница -ЛЕКА НОЩ. Hug

# 563
  • Мнения: 5 478
Ай, преживели сте някакъв ужас, но важното е, че всичко е минало успешно. Дано за напред да се подредят добре нещата за теб й майка ти!   bouquet

# 564
  • Мнения: 120
Браво Ай-ти си една страхотна дъщеря HugГорката ти майчица,какво е изживяла-никога повече да няма кризи  baby_neutralИ все пак много се радвам че всичко е наред!

# 565
ай, много се радвам за майка ти! Да ви е честита успешната аблация! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Много сте преживяли, но явно си е заслужавало! Party Само ми е интересно как след като са и сложили кордерон и други лекарства няколко дни преди аблацията са успели да предизвикат пристъп, не би ли трябвало седмица преди това да се стопират всички лекарства? Знам, че ти писа, че ги е спряла, но при пристъп няма начин, трябва, иначе... просто не е за разправяне #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire

# 566
Мила Маргарит и аз се страхувах от това и затова питах дали да тръгваме за София.Но както писах тя и там направи пристъп и пулса и предполагам и на следващия ден по време на аблацията ще е бил над 120.Майка каза че по време на аблацията не е имала пристъп , докторите гледали много дълго в монитор тя два пъти усетила нещо като започване на пристъп  и  и станало малко лошо ,уплашила се и това е.Аблацията я правиха д-р Шалаганов и д-р Стоянов.Продължи 2ч. и 30мин..Казаха ми че е успешна 95 ./ .  В момента тя получава екстрасистули и много се страхува че ще почне пристъп , аз я успокоявам но и аз не знам какво ни чака.

# 567
ай, доколкото аз съм запозната много хора получават екстрасистули след аблация, но те трябва да отшумят до месец, два.Аз самата, макар че все още не съм претърпяла аблация, понякога получавам естрасистули, #Cussing out и всеки път си мисля, че започва нов пристъп #2gunfire, и за да прекратя даден екстрасистул поемам дълбоко въздух и го задържам, все едно съм под вода-и на мен ми помага Flutter Опитай, при майка ти също може да се получи-мен за това лекари са ме съветвали и наистина има ефект! Hug

# 568
  • Мнения: 5 478
Ай, нормално е, това са страничните ефекти, но те отшумяват с времето.

# 569
  • Мнения: 42
ай,дано всичко да е минало успешно и майка ти да няма повече такива проблеми.Изненадах се,като прочетох,че д-р Стоянов е правил аблацията.До преди месец д-р Стоянов неправеше аблации.От кога е започнал?Не се притеснявайте за екстрасистолите-нормално е.Аз почти 2 месеца и половина след аблацията си ги получавам ежедневно,че и по няколко пъти на ден.Майка ти пие ли сега лекарства?

Общи условия

Активация на акаунт