Аблация на сърцето

  • 248 559
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 29
isocor накой ползвал ли го е това ми изсписа кардиолога от моя град  каза да го ползвам за дълги те сърцебиения (венозно).дано не ставам досадна с въпроси те си за първи път комуникирам с хора в моето положение. мисля че никои не разбира това което изживяваме, като отида в бърза помощ  и гледат като ......едвали не защо идваш, .за първи път преди месец ми изписаха ритмонорм .иначе винаги при сърцебиене пия само пропранолол и чакам да спре.

# 586
burgas кажи вие имахте ли чести екстрасистули след аблация.

# 587
  • Мнения: 17
Привет на всички! Редовно чета форума , но отдавна не съм писала.Дъщеря ми започна да получава екстрасистули почти веднага след аблацията.Тогава говорих с д-р Динов и той ми обясни , че това е нормално и обикновено след шестия месец преминава.Дори някои хора получават такива прескачания цял живот, може би по -рядко.Около два месеца след аблацията имаше доста често прескачания и ускорен пулс, макар че и сега понякога пулса и е 100-110.Имаше едно постоянно изтръпване на единия крак , но и това с времето премина.Сега общо взето се чувства добре , не е получавала пристъпи  и се моля на Бог вече да сме приключили с този проблем.Мила Ай , искренно се надявам и при майка ти нещата да са преходни и постепенно с времето всичко да се нормализира.Просто е нужно време и спокойствие.Успокой се , това е правилния път .Всичко ще бъде наред , вярвай .Сърдечни поздрави от мен  bouquet

# 588
Благодаря  burgas желая ви от все сърце здраве и проблема да е останал в миналото. Майка ми е една седмица след аблация но от ден на ден тези екстрасистули зачестяват вчера ако бяха на час днес са на няколко минути страхува се да стане .Дали не е опасно всичко това ,дали не трябва да се обадя да изпишат лекарство с/у екстрасистулите.

# 589
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен време беше да се вклю4а.Компа ни се беше скапал страхотно,но ве4е вси4ко е ок.Екстрасистолите и мен ме плашеха страхотно и около три месеца бях все на нокти,но за мое и ваше успокоение искам да ви кажа,4е вси4ко това премина и ве4е не са толкова на 4есто.Около един път седми4но и то само ,когато претоваря системата.Моят крак оба4е продължава да си изтръпва и ето това ве4е ме притеснява.На някой друг слу4ва ли му се?Имате ли някакви наблюдения по въпроса?

# 590
гуцке, аз за крака не мога да ти  отговоря, защото все още не съм преминала през аблация, но на ай мога за кажа, че като нормален страничен ефект след такива процедури екстрасистулите са нещо , което доколкото  знам, се притъпява с някое и друго валидолче, валериана или източна медицина-акопунктура Hug Едва ли акопунктурата е методът, който ще предпочетете(в днешно време всичко е толкова скъпо #2gunfire), но нищо не ви пречи да опитате с билки. На Въпроса на дари отговарям: Дари, пристъпи до сега съм получавала 7-8 максимум десет пъти, последният път беше през декември #Cussing out сега пия верапамил и да не чуе зло от тогава не съм имала проблеми, но според лекарите при мен аблация е наложителна Cry Embarassed #Crazy

# 591
  • Мнения: 120
Добър вечер на всички!Тук съм,да не мислите че съм ви забравила Hugмаргарит според кои лекари си за аблация?Питам,защото обикновено за лекарите от трета градска всички са за аблация и то спешно! #CrazyГуцка,да знаеш хванал ме е твоят синдром-такава  болка имам в крака че немога да ходя,но да ти кажа че ме боли горе в бутчето!Бях с едно момче в трета градска при първата ми аблация,което вече 10 месеца след това има още екстрасистоли и беше идвал на контролен преглед и казал на д-р Динов/който вече не е там де/и той му казал че при много чести екстрасистоли имало такава аблация-незнам дали е вярно така ми каза момчето,така че.....не се притеснявайте за всичко има лек!  bouquetАй а ти сигурна ли си че са екстрасистули при майка ти?Защото и аз си мислех че имам екстрасистоли,а всъщност съм излизала от ритъм за секунди ипак влизам ooooh!Доц.Шалганов каза,че екстрасистолите ги има всеки човек,но ние просто ги усещаме!Ами това е момичета лека вечер от мен! Hug Hug Hug

# 592
за аблация съм  според Балабански и още трима, които не работят в трета градска Confused

# 593
  • Мнения: 5 478
Маргарит... получавала си 7-8 пристъпа през целия си жовот ли? Сега на 14 ли беше или бъркам?

# 594
всъщност на 13 Rolling Eyes а иначе за пръв път пристъп получих на 9

# 595
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА  Hug  bouquet newsm51 smile3525 Two Hearts :sun:

# 596
  • Мнения: 5 478
Честита Баба Марта на всички! Да сте здрави и весели! Hug

# 597
  • Мнения: 28
4estita baba Marta na vsi4ki ! Pojelavam vi nai ve4e zdrave i mn 6tastie. newsm51 newsm51 Two Hearts newsm10

# 598
Честита баба Марта! Много късмет и здраве желая от все сърце на всички!  bouquet Heart Eyes newsm51 Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower  jumpuu smile3531 baloni Flowers Bouquet

# 599
  • Мнения: 120
Ехо,честита баба Марта и от мен на всички-малко късничко,но...-желая ви дълголетието на орлите и любовта на циганите!AraBesqUe-здравей колега по болест smile3525 и аз като теб такава хрема ме догони че немога да спя от кашлица и запушен нос!Ужасно е гадно направо ми иде да викам  smile3511А другите момичета как са?надявам се да сте добре и да сте си починали хубавичко че утре пак се започва отначало със забързаното ежедневие! newsm10 Това е от мен хубав ден утре и успешна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт