AVON кампания 4 и 5

  • 15 497
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 606
Имаме си нова темичка. Първо да се похваля- сдобих се с ФДТ мус. Отначало си помислих, че е прехвален, но сега мога само да го похваля. Не изсушава толкова много кожата и наистина се слива с тена на лицето след нанасяне.
Да попитам някой ползвал ли е от слънцезащитните продукти на  Ейвън? И тези са изкуствен тен?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110723&photo=64


Аз съм ползвала спей-автобронзат.Просто е страхотен.Придава супер тен и доста време издържа.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
Ползвам плажните продукти на Ейвън повече от 5 години и съм много доволна, нямам никакви оплаквания.
За изкуствения тен не съм пробвала, все ме е страх да не стана на петна  ooooh!

Някой питаше за сенките Mystic на 51 стр., цветът е много блед, нещо между кафеникаво и лилаво като на картинката, но пък за сметка на това имат страшно много брокат, имам предвид, че не са нежно перлени, а с големи брокатени частички. Не са лоши, но май са предимно вечерни.

Бубанка, много ми хареса дуо червилото от 52 страница    bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 2 109
Има ли ефект от терапията за пъпки?


Аз съм много доволна от него. Peace

аз пък не, макар че имам приятелка на която й ги унищожава за една нощ Confused

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 7 007
Някой пробва ли и доволен ли е от спрея изсушител за лак?
За дълготрайните червила (засъхващо+гланц) също чакам отзиви.  Grinning

# 34
  • Мнения: 3 372
http://www.belady.eu/home.php fзи сайт легален ли е? Мислех си, че Ейвън е каталожна търговия и не би трябвало да се предлагат техни продукти по магазините или сайтовете newsm78 А пък и цените се по-ниски от тези в каталога #Crazy

# 35
  • Мнения: 606
http://www.belady.eu/home.php fзи сайт легален ли е? Мислех си, че Ейвън е каталожна търговия и не би трябвало да се предлагат техни продукти по магазините или сайтовете newsm78 А пък и цените се по-ниски от тези в каталога #Crazy
Два пъти съм си правила поръчка от този сайт

# 36
  • Мнения: 1 812
Да попитам някой ползвал ли е от слънцезащитните продукти на  Ейвън? И тези са изкуствен тен?

Слънцезащитен ползвах за първи път миналата година. Доволна съм.
За изкуствен тен, също, станах на петна, но не от спрея а от крема. Едвам се отмих после.

За пъпко-терапията - братовчедка ми и зълва ми си поръчват редовно, едната много доволна, другата също, но не чак толкова.

# 37
  • Мнения: 1 243
Да попитам,че не можах да се ориентирам,... Embarassed в момента кой каталог е действащ? Исках да си поръчам гланца за пълни устни,но в тези каталози не го виждам. А има ли доволни от него?  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 812
В момента върви 4-ти каталог, от пети ще може да се поръчва най-рано след 2 седмици ако не се лъжа.

# 39
# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Има ли ефект от терапията за пъпки?


Аз съм много доволна от него. Peace

аз пък не, макар че имам приятелка на която й ги унищожава за една нощ Confused
Унищожава ми ги за една нощ-максимум ден, пъпката изсъхва и хваща коричка, която пада много бързо.

# 41
  • Мнения: 606
а крема за ръце и ноокти хубав ли е?

# 42
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
а крема за ръце и ноокти хубав ли е?

О ДДААА!! Peace
Не го сменям за друг!!! Попива ми веднага и не ми оставя мазен слой /това е критерий важен за мен!/

# 43
  • Мнения: 1 354
И аз съм доволна от тези крем.Много е мек,а ръцете стават невероятно гладички. Crazy

# 44
  • Мнения: 1 243
Аз пак с моя въпрос - малко досадно,ама....пак за гланца за обемни устни. Има ли файда от него или е поредната зарибявка?  newsm78
Ще съм благодарна за някое отговорче  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт