Лунна диета- как успявате?

  • 1 694
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Воля му е майката и инат. Всичко е в главата, физически всеки може да издържи ден само на течности. Simple Smile
А хората с ниска кръвна захар и ниско кръвно? И те ли могат физически да издържат един ден само на течности? Могат - ама ако не стават от леглото  Stop
Много лесно се обобщава  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 449
Днес не издържах, може би защото нещо ме гонеше нервата. Не изпитах никакво удоволствие или успокоение  като се наядох. Просто ме хвана яд. Изобщо ми се е отприщил апетита напоследък, както и склонността към сладко Twisted Evil и ще трябва да се калявам от другия път. Иначе по принцип реша ли - на инат го карам и успявам. Най ме топли мисълта, че страданията не са напразно. Благодарение на лунуването, безобразията от хранително естество поне не ми се лепят на задника.

# 17
  • Мнения: 2 492
Воля му е майката и инат. Всичко е в главата, физически всеки може да издържи ден само на течности. Simple Smile
А хората с ниска кръвна захар и ниско кръвно? И те ли могат физически да издържат един ден само на течности? Могат - ама ако не стават от леглото  Stop
Много лесно се обобщава  Crazy

Хората с ниско кръвно , могат да си помогнат с прием на голямо количество вода .
Доказано е ... здрав човек може да изкара 40 дена без храна .
Всичко е в главата , както се казва . На някой хора им се вижда страшно да не ядат пък било и един ден . Внушават си , че ще отмалеят , че ще им стане лошо и нормално това става .
С внушение може да излекуваш здравословен проблем , както и да си създадеш такъв .
Аз съм издържала преди години до три дена без храна ...  .
След подобни чести гладувания единственото , което печелиш е забавен метаболизъм .
Глад - тялото изпада в стрес - минава в икономичен режим - храна - складира всичко , защото не се знае кога ще се яде пак .
Клетките имат памет , след определено повтаряне на едни и същи действия "стават много хитри " в това как да се предпазят от поредните гладни дни и си го връщат " тъпкано ".

# 18
  • Мнения: 4 076
Използвам лунуването за едно леко пречистване,тъй като никога не постя и не правя диети.Истинското отслабване постигам като ям по-малки порции,без да се лишавам ни от тестени храни,ни от шоколади(двете са ми любимите Embarassed)и много движение.По време на лунуването пия 1 кафе и не спортувам,за да не загубя съвсем енергията си.Днес го правя(дано издържа),но когато имам проблеми ,директно го пропускам.

# 19
  • Мнения: 2 229
Добре, поправям се - за всеки здрав човек е физически възможно да издържи ден на течности.  Peace
Естествено, че за диабетици и хора с други заболявания е немислимо...

# 20
  • Мнения: 2 897
Воля му е майката и инат. Всичко е в главата, физически всеки може да издържи ден само на течности. Simple Smile
А хората с ниска кръвна захар и ниско кръвно? И те ли могат физически да издържат един ден само на течности? Могат - ама ако не стават от леглото  Stop
Много лесно се обобщава  Crazy

Хората с ниско кръвно , могат да си помогнат с прием на голямо количество вода .

Аз така си помагам,с ниско кръвно съм,справям се.
За хората с ниска кръвна захар наистина не мога нищо твърдя.

# 21
  • Мнения: 2 829
здравейте--аз не издържам!!! Cryточно тогава страшно много ми се яде-ама направо освирепявам от глад--най-гадно е когато съвпада с уикендите--кошмар--!за това не я спазвам-иначе мога да издържам цял ден на течности и фрешове--стига да не е по лунно време Winkбраво на успяващите!!!моята етърва така отслабва -бавно ,но славно-и без кой знае какви ограничения!

# 22
  • Мнения: 4 176
Трябва ти много воля и инат!  bouquet

# 23
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Как успях.. ТРУДНО! Щом снощи ставах в 2.30 ч. да ям кисели краставици, че иначе щях да ги сънувам  hahaha Но килото и половина по-малко на сутринта ми хареса, дава стимул и за следващия път.

# 24
  • Мнения: 156
Чакайте малко, искам да питам...
Като пише "неделя - 1.17" не означава ли, че тогава започва и свършва в понеделник 1.17? Или аз нещо не съм разбрала???

# 25
  • Мнения: 156
Ха, ясно, грешката е в мен! Само дето се наливах с вода цял ден днес Sad

# 26
  • Мнения: 2 897
Чакайте малко, искам да питам...
Като пише "неделя - 1.17" не означава ли, че тогава започва и свършва в понеделник 1.17? Или аз нещо не съм разбрала???

Означава,че започва в неделя през нощта в 1.17 и завършва в понеделник по същото време.
Правилно си разбрала Peace

Ха, ясно, грешката е в мен! Само дето се наливах с вода цял ден днес Sad
Нищо,де,следващият път  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 156
Благодаря все пак!

# 28
  • MUC
  • Мнения: 297
Невинаги успявам, честно казано, ето вчера примерно не успях.  Confused

Но аз го правя повече за разтоварване, не знам дали може наистина да се отслабне трайно по този начин. Едно заради привикването на тялото и второ, защото след един ден гладуване, ако не се удържиш след това и почнеш да си плюскаш по старому, язък ти за усилията.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт