LPG - Медея или Скин Лайн?

  • 26 901
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Аз днес започвам 18-те процедури с LPG , които са на промоция в Скин Лайн.
Кзаха ми, че за по-добри резултати, е хубаво да се включи и малко спорт непосредствено след всяка процедура. Надявам се да има ефект и резултатите да са трайни.
Успех ISOLDE  Grinning

# 16
  • Мнения: X
Аз днес започвам 18-те процедури с LPG , които са на промоция в Скин Лайн.
А каква точно е промоцията в Скин Лайн? В Палах имат промоционален пакет за 16 процедури - 500 лв.

# 17
  • Мнения: 1 120
Аз днес започвам 18-те процедури с LPG , които са на промоция в Скин Лайн.
А каква точно е промоцията в Скин Лайн? В Палах имат промоционален пакет за 16 процедури - 500 лв.
18 процедури х 20 лв = 360 лв+трикото 35 лв, 395 лв + подарък - Почистване на лице с диамантен микроджет и кислородна терапия на стойност – 50лв

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 127
А къде в София се намират? Може ли и техния телефон.

# 19
  • Мнения: 84
Dendy Освен разлика  в цените има ли такава в качеството на процедурата.Решила съм да  си направя LPG,но и аз се двоумя къде newsm78Медея също имат намаление,но пак е малко по-скъпо от Скин Лайн 20процедури за 470лв ,15 за 370лв съответно +продукт козметика

# 20
  • Мнения: 1 120
Dendy Освен разлика  в цените има ли такава в качеството на процедурата.Решила съм да  си направя LPG,но и аз се двоумя къде newsm78Медея също имат намаление,но пак е малко по-скъпо от Скин Лайн 20процедури за 470лв ,15 за 370лв съответно +продукт козметика
До колкото знам, апарата на Скин Лайн е малко по-стар, от този в Медея. Но като цяло е едно и също.
Другото е, че в Медея за тези промоционални цени искат да се заплати сумата наведнъж, а в Скин Лайн се заплаща след всяка 6-та процедура, т.е. по 120 лв.
И да докладвам, след първата направена процедура днес , се чувставам много добре, не беше никак болезнено, по скоро приспивно. Имам малка мускулна треска засега , търпи се. От момичето съм много доволна ( беше тази с луничките , не и знам името още) страхотна е:)

# 21
Здравейте момичета,

бихте ли споделили, как вървят процедурите и доволни ли сте, има ли добри резултати.
И аз ги започвам от утре. Laughing

# 22
  • Мнения: 84
Имам час за сряда в Медея,ще ви кажа отзиви след това.

# 23
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Някой запознат може ли да препоръча къде в София има такива процедури?Интересува ме също дали може да се използва при положение, че имам операция от р.вени и наново появили се на определени места... вени. Sad .

# 24
  • Мнения: 110
А какво ще кажете за Derma line на Черни връх,ако има доволни да кажат,че съм се насочила натам Party

# 25
  • Мнения: 5 500
Днес беше първата процедура, много приятно беше! Нямам мускулна треска, това дали не е лошо, ще питам в четвъртък  newsm78 Съчетавам с лека диетка, спорт колкото мога да отделя време и след 6-тата процедура ще мерим пак със сантиметъра, ще пиша тогава  Laughing

# 26
  • Мнения: 231
А ,някой знае ли координати за такива процедури в Бургас.

# 27
  • Мнения: 5 500
А ,някой знае ли координати за такива процедури в Бургас.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136810.msg2915838#msg2915838

# 28
  • Мнения: 2 839
Малко извън темата ...
Някой правил ли е вече кислородната терапия от пакета?

# 29
  • Мнения: 84
Днес и на мен ми беше първа процедура и като за начало на по-ниска степен,но от следващият път ще увеличаваме.Беше приятно,надявам се сантиметъра да отчете добри резултати на края.

Общи условия

Активация на акаунт