🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 822
  • 1 570
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 428
Биляна е тъпо парче, сори. Сама си вкарва автогола. А мъже в тоя камп няма.

# 226
  • Мнения: 22 279
Божеее, Кирил брои пиенето на кафе за секс.
Той брои една жена да се разхожда поразъблечена за секс.

# 227
  • София
  • Мнения: 6 274
Жените що мълчат? Не ги ли е срам?

# 228
  • Мнения: 124
Доста детско да я мразят, защото, разбираш ли, спала с Киро преди да познава Берке даже? Егати децата..

# 229
  • Мнения: 11 277
Какво гледаме, за Бога???!!!

# 230
  • Мнения: 607
Ох защо тя изобщо е почнала този разговор?!  😂

# 231
  • Мнения: 616
Не разбрах що отиде да си вее някви кирливи ризи там. Честно, сама се набута.

# 232
  • Мнения: 6 976
Само си го е допрял..дееее

# 233
  • Мнения: 2 250
Това, което виждаме е изключително грозно за абсолютно всички участващи. Без абсолютно никакво значение какво точно се е случило.
Аз съм в шок.

# 234
  • Мнения: 3 642
Малеее, какъв резил е тоя разговор. Cold Sweat

# 235
  • Мнения: 124
Гошо е много инвестиран в "неговият член" 😂

# 236
  • Мнения: 1 072
Киро, Киро..., дано никога не доближиш жена на повече от 10 м.
Това нещо не трябваше да се излъчва.

# 237
  • Мнения: 7 764
Биляна се изложи. Всъщност какво значение има дали е правила секс с Кирил?
А Кирил е простак! Георги също!
Берке е очаквал девственица.

# 238
  • Мнения: 22 279
Берке - след Киро е дошъл моят ред.
Да разбирам че никога до този момент Берке не е докосва чужда жена!
Типично - правилата които важат за един мъж не важат за една жена.

# 239
  • Мнения: 1 072
Това племе е дъно - всички там.
Биляна е просто глупава.

Общи условия

Активация на акаунт