🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 833
  • 1 570
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 406
Ем аз мисля, че при Ванката не е само късмет, сега остава да разберем дали е в роля и се прави на тъп и прост и сакат. По-скоро да, Гроздето го издаде като каза, че не е чалгар.

Майките във форума, вие затормозени ли сте морално, като Марина? Как сте? Взех да се притеснявам.
аз се затормозих доста, че не пуснах навреме на слушалки, а тригодишното иска да заспива на отворена врата.

От целият този разговор се разбра само ,че всички там без Биляна никога не са правили секс
и Киро и Киро, има няма минута Simple Smile

# 376
  • Другата България
  • Мнения: 44 035
Близките кадри на женските задници ми идват малко безвкусни.
Кирил НЕ харесва това!

# 377
  • Мнения: 3 642
Близките кадри на женските задници ми идват малко безвкусни.
На мен близките кадри на мустака на Берке.

# 378
  • София
  • Мнения: 5 183
Читалищният възрожденец стана малко нещо като ИВ-герой: копае, копае, изкопа корените на българо-съветската дружба, на Световното дърво..., само кокосът го няма.

# 379
  • Другата България
  • Мнения: 44 035
Поредно потвърждение колко е зле Берекет на терен.
ГОла вОда.

Последна редакция: вт, 29 окт 2024, 00:38 от Не се сърди, човече

# 380
  • Мнения: 1 445
Лелел 🤣🤣🤣🤣 какво предстои 🤣🤣🤣🤣

# 381
  • софия
  • Мнения: 4 022
Олееее, оле, оле, олееее! Беркето да са изметееее!

# 382
  • Мнения: 10 377
Явно в друга държава му бяха заровили кокоса на Берке Joy

# 383
  • Мнения: 5 564
Отдъхнете си, пресветата майка е изцерена!
Утре ще е сеир.

# 384
  • Другата България
  • Мнения: 44 035
Пожелах си и ще видим битка Биляна - Берке.
Ако сме прави за намесата на продукцията, Берке трябва да е аут.
Но, според мен батко Гошко ще му шитне едно гривне, и сеирът ще продължи.

# 385
  • Мнения: 7 764
еееее, леко вдясно бил кокоса му Joy

# 386
  • Мнения: 124
Биляна само да не се размекне и да му пусне на Берекета играта

# 387
  • София
  • Мнения: 20 351
То май Гошко вече не може да спасява с гривни Simple Smile Нали златната гривна вече носи само манджа Simple Smile

# 388
  • Мнения: 201
Аууу каква изненада-Беркето последно пак.
Само да се плюнчи може,едвам го търпя и великата майчица и нея..

# 389
  • Мнения: 7 764
Венци към Влади - ти нарочно ли падна бе, за да не се паднем двамата.
Влади - ааа, не. дадох всичко от себе си.
...
тия двамата сега се мазнят един на друг ли - кой на кого ще се остави. Берке и Биляна.

Общи условия

Активация на акаунт