Защо не бива да пазаруваме под импулс

  • 2 786
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Който вярва в избледняването на латекса - да дойде у дома. Има тука некои съфорумки, които от първа ръка могат да потвърдят потресния яркорозов цвят на спалнята ми (замислена като много буедо розова, но изпълнена саморъчно от мъжа ми в настоящия вариант)...

# 16
  • Мнения: 2 891
Защо, избледнява си. Аз направих кухнята си в наситено прасковено, а сега е едно блеееедичко. Дали има връзка колко слънце влиза в стаята  newsm78

# 17
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Аз пък се надявам да потъмнее... Ние си купихме едно червено за едната стена на хола и след като ни забъркаха боята, човека я мазна на един лист да видим цвета. Беше доста по светло червено от избрания по каталог цвят, но след няколко минути потъмня и човека каза че гарантира че ще стане както трябва.. Искрено се надявам да не избледнее, защото специално го търсихме точно този цвят.

# 18
  • Мнения: 1 564
И ние така. Не сам от "Метро", но и от "Била", "Пикадили" и какво ли още не...  ooooh!
Същата работа сме Joy

# 19
  • Мнения: 505
аз като застраховка срещу импулсното пазаруване..влизам в магазин само с ограничено количество ПАРИ..иначе винаги се изкушавам..и правя ПРЕРАЗХОД... Naughty

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, откакто измислиха картите, хич не ми помага ходенето с малко пари ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 591
И ние така. Не сам от "Метро", но и от "Била", "Пикадили" и какво ли още не...  ooooh!

те май за това са измислени тези вериги  Joy hahaha

аз като застраховка срещу импулсното пазаруване..влизам в магазин само с ограничено количество ПАРИ..иначе винаги се изкушавам..и правя ПРЕРАЗХОД... Naughty
моята застраховка е да пратя мъжа ми до магазина - винаги купува само това, което съм му поръчала, пък аз влизам само за един хляб и излизам с две торби, които едва влача  Stop
ама пусто като обичам да пазарувам....

а за боите - ние като избирахме латекс и като ни тонираха боята специално ни я демонстрираха дали е точно тази, но щом на момента не си я върнала.....

аз миналата седмица импулсивно си купих два нови абажура за хола и кухнята, че на старите отдавна им бях хвърлила око  hahaha и не съжалявам....

# 22
  • Мнения: 4 406
Споко, цвета избледнява.

а дали просто не свиквате с цвета и вече не ви се набива толкова в очите след време? Joy Joy

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
............... има и нещо друго или аз съм луда или латекса след известно време избледнява. в спалнята ни от праскова сега е някакво екрю с прасковен оттенък.

Не си, с моята кухня, се получи същата ситуация с прасковения цвят.

А едната стена в трапезарията, която трябваше да е цвят - шоколад, сега е цвят - мляко с какао Crossing Arms

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Споко, цвета избледнява.

а дали просто не свиквате с цвета и вече не ви се набива толкова в очите след време? Joy Joy
OOOO, избледнява и още как. Не знам дали уточних, но боята е Хамелекон. Може по-скъпите бои да не изсветляват.

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами, пазарувам си под импулс и още как! Досега все сме уцелвали!  Wink Дано и занапред да е така!  Peace

# 26
  • Мнения: 1 152
Споко, цвета избледнява.

а дали просто не свиквате с цвета и вече не ви се набива толкова в очите след време? Joy Joy
OOOO, избледнява и още как. Не знам дали уточних, но боята е Хамелекон. Може по-скъпите бои да не изсветляват.
И аз се стресирах от цвета в баката с латекса, още повече се втрещих като го видях на стенаната, но сега ....като посвикнах е точно това, което съм искала  Laughing

# 27
  • Мнения: 966
ми не трябва ...да Sad

# 28
  • Мнения: 2 070
Чакай сега, той латекса като му сложиш боичките дето го оцветяваш с тях - в зависимост от това колко по-тъмно искаш да е - слагаш повече шишенца боя в белия латекс и бъркаш... Аз като правих за лимоненожълто, бледо такова, вътрев кофата, в която разбърквах стана силно яркожълто. Освен това латекса с времето избледнява, цвета де.

# 29
  • Мнения: 14 490
Чакай сега, той латекса като му сложиш боичките дето го оцветяваш с тях - в зависимост от това колко по-тъмно искаш да е - слагаш повече шишенца боя в белия латекс и бъркаш... Аз като правих за лимоненожълто, бледо такова, вътрев кофата, в която разбърквах стана силно яркожълто. Освен това латекса с времето избледнява, цвета де.

ама жената казва че са й го бъркали в машина, не да си го смесва тя.
ние имахме същия случай - избрахме един цвят жълто разбъркаха го в магазина, дадохме го на бояджиите и след два дни като влизам в хола Shocked за първи път в живота ми се прииска да крещя. беше станало като на такситата жълто. че купувахме бяла боя че месиха с жълтото, боядисаха не знам колко ръце докато стане нещо по търпимо.
две години не съм забелязала да избледнява и сега ще пребоядисваме вече с боя която не я бъркат в машина. сократес или нещо подобно ми препоръчаха.

Общи условия

Активация на акаунт