Отговори
# 15
  • Мнения: 1 143
Не помня какъв беше антибиотика, но го имам записан естественно Wink

 Embarassed Аз съм ужас в това отношение - нито помня, нито пиша  Embarassed Не е късно човек да се поправи  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11 004
Лекарите ми казаха да изчакам да минат 2 седмици от кюртажа и ако няма кървене и болки - може кекс Wink
За антибиотика - пих 1 седмица, нещо с Д беше, но не помня как се казваше Embarassed Към него и витамин В комплекс.

# 17
  • Мнения: 174
Kalinkish, извинявай за въпроса, но на теб правиха ли ти кюретаж? Това първа бременност ли ти е? Ако можеш пиши какво ти казаха по отношение на някакви медикаменти които да приемаш, колко време да се пазите от забременяване и др.Моля те ако не те притеснявам  пиши и каква е причината за аборта.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 362
Беше ме първа бременост и ми правиха кюртаж ,казаха ми да не правя секс 1 месец ,колкото до медикаментите не ми изписаха нищо освен тези който ми сложиха в болницата но аг ми каза че като ми дойде ще ми изпише един антибиотик профилактично.Колкото до аборта още незнам каква е била причината още не съм си взела хистологичния резултат но се съмнявам да пише нещо там честно казано за да обясни какво се е случило в същност.Като си гледам как са написали епикризата едвали и там ще пише нещо важно.

# 19
  • Мнения: 4 700
а на мен ми каzаха никакъв секс 7 дни  #Crazy Добре 4е не ми бе6е до секс няколко седмици след абраzиото...И АБ не ми иzписахам, но аz се обадих на моита лекарка в БГ, тя ми каzа да пия каквото имам, zа6тото тук не дават беz реzепта. И аz пих Оспамокс. Дано вси4ко да е наред, 4е ина4е тия немски доктори 6те ги  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 1 919
 newsm78 ами те не ми кааха кога мога да правя секс ама аз кървях 12 дена....пих ДОКСАТ/разновидност на ДОКСИЦИКЛИН/ 5 дена и на 13 ден секс....на 27 ден ми дойде после

# 21
  • Мнения: 38
Моя аборт беше в 7 г.с сама се изчистих никой не ми е казал че не мога да правя секс казаха ми само да се пазим 3 месеца, аз кървях само една седмица и не съм пила никакви лекарства.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 512
1 месец

Общи условия

Активация на акаунт